Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Nisan 2019 Aylık Başak Burcu Yorumu

Başak Burcu ♍

Güneş Yükselen yada Ay burcu Başak olanlar,

Yönetici gezegeniniz Merkür, 17 Nisan 2019’a kadar ilişkilerinizi arkadaşlıkları ve evliliğinizi ilgilendiren konularda Venüs’le (20 Nisan 2019’a kadar) ve Neptün’le etkili olacak enerjileri barındırmakta. İlişkileriniz size çok şey öğretir ve daha iyi bir tarafları fark edip denge ve iç huzurunuzu bulabilirsiniz.

Geçen ayki iletişim sorunları ortadan kalkıyor, kırdığınız ön yargı ile yanlış düşüncelere kapılıp başkalarını da yanılgıya düşürdüğünüz şeyleri fark edecek daha  yapıcı diyaloglara yer vererek hatalarınızı telafi edip doğrularınızı bulabilmiş olmanın vicdani huzurunu da deneyimleyebileceksiniz. Şimdi daha bir yaklaşım ve daha iyi bir anlayışla ilişkilerinizi yapılandırabilirsiniz. Uzun süreli ilişkileri olan ve evli olan Başak burçları eşlerine daha yakın hissedecek ve aradaki buzları eritmeyi başaracaklar fakat eşinizi kendi düşüncelerinizi kabul ettirme noktasında baskın tavırlar ile yormamaya dikkat etmeli yaşadıklarınızdan dersler çıkartabilmelisiniz.

Aynı zamanda, gezegensel geçişler, çiftleri çatışmalar ve tartışmalar tarafından sıkıntılı zamanlardan sonra birbirinize karşı affedebilme ve uzlaşma enerjilerini beraberinde getiriyor şimdi inat ve gururu bir yana bırakın ve emeğinizi ortaya koyun.

Bekar Başak burçları Nisan 2019'un ilk yarısında ilgi çekici birisiyle tanışma şansınız yüksek. Ancak, ayın sonunda, her ikisi de doğum haritalarınızda sevgi evinizde bulunan Plüton ve Satürn'ün geri hareketlerine başlaması ile bazı şeylerin ilerlemesi daha zordur özellikle de etrafınızdaki insanlar sizi çok katı, soğuk ve kapalı olarak algıladıkları için ilişkinizin gidişatı tutumunuz yüzünden zora girebilir.

Resmi olmayan ilişkiler uzun vadeli bir gözden geçirme sürecine girebilir; tatsız tartışmalara devam edilebilir, ancak ne istediğinize karar verir ve içinizdeki iyi olanı ortaya koyduğunuzda dönüştürücü enerjileri doğru kullanabilirsiniz.

Kariyer ve Finans:

Kariyer, tutkular, hayatta bir şeyler başarma arzusu, hepsi doğum haritalarınızda 10. evinizdeki Mars'ın varlığı ile desteklenmeye başlıyor. Fakat hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için işe koyulmalısınız - hiçbir şey altın tepside size sunulmayacağına göre çalışmalı takıntılı tavırlardan uzaklaşmalısınız. Kazanımlarınızı, amacınızı, kendinizi duyurmak için savunmaya daha hazırsınız. Daha hassas ve daha ikna edici, ve daha kolay bir lider olarak kendinizi ortaya koyabilirsiniz. Yine de dikkatli olun, çünkü tavrınız etrafınızdakiler tarafından saldırgan olarak algılanabilir. Kontrolü elden bırakmayın ve sözlerinizi dikkatlice seçin. Yaşamınızı veya başkalarının yaşamlarını çok fazla konuşmayın kendi iç dünyanızdaki mahremiyete de başkalarınıda hassas davranın. Kendi işinin sahibi Başaklar elemanlarınız ya da resmi daireler ile ilişkli eski ihtilafların tekrar canlanabileceği etkileri de önemsemelisiniz ay boyunca.

Paraya gelince, bazen 2019 yılının Nisan ayının ikinci yarısında eşinizin öneri ile sizi strese sokan borçlardan kurtulabilirdiniz. Ayrıca birisiyle ortaklıklar kurmak veya bir yatırım yapmak için fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

19 Nisan 2019 tarihinde gerçekleşecek Dolunay, parayla ilgili konuları harekete geçirir ve borçlarınızı ödeyebilir yatırım planlamalarınızı daha etkin bir hale getirebilirsiniz.

20 Nisan'dan sonra, kariyerinizi geliştirmek için ihtiyaç duyduğunuz kaynakları daha kolay bulabilirsiniz.

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık