Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Nisan 2019 Aylık Balık Burcu Yorumu

Balık Burcu ♓

Güneş Yükselen yada Ay burcu Balık olanlar,

Aşk ve ilişkiler, Nisan 2019’da ana odak noktanızdır. Alınması gereken birçok karar söz konusu olabilir sizler için evliyseniz devam eden bir ilişkiniz varsa içinde bulunduğunuz ilişkinin iyi dengelenmiş olup olmadığını anlamanın önemini kavramalısınız.

2019 yılının Nisan ayının ilk iki döneminde, kendinize ihtiyaç ve isteklerinize daha fazla odaklanma eğilimindesiniz. Kendinizi duyurmanız beklentilerinizin ne olduğunu açıklamanız gerektiği açıktır. Fakat kendiniz için daha iyi olanın da ne olduğunu belirlemek için net ve dürüst olmalısınız önce kendinize sonra karşınızdaki kişiye. Asılsız sözler verdiğiniz için mutsuz olabilir ya da elde edilemeyecek kadar uzak olan hayallerden dolayı pişmanlıklar yaşayabilirsiniz.

Nisan 2019’un ikinci yarısında, daha iyi enerjiler söz konusu eş ya da sevgiliniz sizin için gerçekten değerli olduklarını hissettirdiğinizde size yakınlaşacak anlamaya çalışıp çözüm odaklı olacaktır.

Bekar Balık burçları ise bir ilişkiye girme ya da zar zor şekillenen bir ilişkiye girme eğiliminde olabilirler. Merkür’ün geçişi (17 Nisan 2019’dan itibaren) ve Venüs’ün (20 Nisan’dan itibaren) Koç burcuna geçişi, sevdikleri birine yaklaşmakta ilk adımını atmak isteyen ya da duygularını daha yeni bir ilişki içinde ilan etmede ilk adım atmak isteyen balık burçlarını destekleyici enerjileri getirmekte.

Kariyer ve Finans:

Doğum haritalarınızda 10. evinizde mevcut olan Jüpiter (kariyer, sosyo-profesyonel statü) - 10 Nisan 2019'da görünürde geri harekete başlıyor. Uzun vadeli projelerinizi gözden geçirmek ve mesleki gelişim için yeni stratejiler bulmak için kariyerlerinizin devam ettiği yönü yeniden düşünün.

Şu anda yaptıklarınızdan memnun değilseniz, mesleğiniz, çalışma ortamınız veya terfi almak için fırsatlar, kendinizi yeniden yönlendirin. Belki de bir uzmanlık dersi almanız veya yeni nitelikler kazanmanız ve başarı veya kariyer fikriyle ilgili bakış açınızı kesinlikle değiştirmeniz gerekiyor. Bu, gerçekten zevk aldığınız ve sizi temsil eden bir işin eğitim hayatının peşinden gitmek için en iyi zamandır.

Para söz konusu olduğunda, çok hoş sürprizler söz konusu olabilir sizler için. Doğum haritalarınızda 5 Nisan 2019 tarihinde gerçekleşecek Yeni Ay, para ve kişisel kaynaklar için sizi yeni gelir kaynakları aramaya veya daha gerçekçi maddi hedefler oluşturmaya teşvik edecek.

Bazı Balık burçlar gelirin iyileştirilmesinden yararlanabilir, ancak çaba göstermeden gerçekleşmeyecektir. Ekstra parayı nasıl idare edeceğiniz size kalmış, çünkü gereksiz harcamalar yapmaya istekli olabilirsiniz.

Nisan 2019'da, özellikle de ayın ilk yarısında sağlığınız oldukça iyi olacaktır. Kendinizi oldukça güçlü hissedebilirsiniz ama kendinizden ve başkalarından çok fazla şey beklemek için bir eğilim içinde olmamaya dikkat edin.

Ailenin dikkatinin merkezi olma arzunuzdan, anlaşmazlığa neden olabilirsiniz; kendi içinizde güçlü duyguları tetikleyebilirsiniz. Onlar hakkında konuşun, ama saldırgan veya suçlayıcı bir şekilde değil.

Hayatınızın gidişat yönünü değiştirmek istiyorsanız, ailenizin desteğine ihtiyacınız olacak.

Kariyeriniz söz konusu olduğunda işleri zorlamaya çalışmayın. Doğal olarak akışa uyum sağlayın, daha sonra yapmanız gerekenleri daha iyi anlayacaksınız.

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık