Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Nisan 2019 Aylık Aslan Burcu Yorumu

Aslan Burcu ♌

Güneş Yükselen yada Ay burcu Aslan olanlar,

Nisan 2019, romantik ve tutkulu enerjiler ile başlıyor sizler için. Çoğu Aslan burcu eş ya da sevgilisi ile cinsel yaşamı daha yoğun tutku ve arzu dolu yaşayabilir. Aslanların çoğu, evlilik ya da ilişkilerinde daha özenli daha fazla dikkat etme ve daha derin yürekten kalple iletişime ilişkilerini sahiplenmeye önem verip bunu karşı tarafa hissettirecekler.

Evli ve ilişkisi devam eden Aslanlar 2019 yılının Nisan ayının son günlerinde sevdiklerine çok daha yakın hissederek birlikte yeni uzun vadeli planlar yapıp uygulayabilirler.

Bekar ve yeni bir ilişkiye adım atacak Aslanlar sizler ise dikkatli olmazsanız, karşı tarafın sizi planlı bir şekilde kullanabileceği oyunlara kolayca kapılara aldanıp zarar görebilirsiniz.

Mars, doğum haritalarınızda 11. evinizi ziyaret ederken, sosyal yaşamınız çok aktiftir ve iş ya da eğitim hayatınızda yurtdışından biriyle arkadaş olabilir türlü sözlerin cazibesine kapılarak finansal zararlar görebilirsiniz dikkatli olun ve kontrolü elden bırakmayın.

Aslanların doğum haritalarının 5. evinde bulunan Jüpiter (aşk, flört ve ilişkiler) - 10 Nisan 2019 tarihinden itibaren geri hareketine başlıyor. Bir ilişkinin sizin için ne anlam taşıdığını daha iyi analiz edeceksiniz. Bu sayede zihninizi arındıracak etki altında kalıp yaptığınız haksızlıkları fark ederek doğrularınızı keşfedip dışarıdan gelen müdahalelerin sizi ilişkinizi olumsuz yönde etkilemesine son vereceksiniz. Geçen yılın Kasım ayından başlayarak yaşadıklarınızı gözden geçirip kalbinizi taçlandıran Aşk için şükredip sizin için neyin daha öncelikli olduğunu fark edip koruyucu tavrınızı ortaya koyabileceksiniz.

Kariyer ve Finans:

Merkür geri hareketinin sonra ermesi ile şimdi finansal zorluklar sıkışıklıklar işler biraz hafifler. Bazı borçları ödemenin yeni yollarını keşfedebilirsiniz, ancak bazı ödemeleriniz kilitlenmemiş olabilir veya işinizi geliştirmek için yeni girişimler yapabilirsiniz. Özellikle 2019 yılının Nisan ayının ilk yarısında parayla ilgili tehlikeli planlara sürüklenmemeye dikkat edin yasa dışı işler büyük zararlar görmenize yol açabilir. Sizlere önerim her türlü finansal spekülasyonlardan kaçınmanın, kumar oynamayın, büyük yatırımlar ve başkalarına borç para vermek gibi konulardan uzak durmalısınız.

Profesyonel olarak, 20 Nisan 2019 tarihinden itibaren Güneş'in doğum haritalarınızda 10. evinize gelmesi ile (kariyer, başarı, itibar) ile şanslı bir döneme  başlıyorsunuz. Yeni bir iş kurabilir hızla ilerleyebilir var olan işinizde terfi edinebilir, kazancınızı arttırabilirsiniz hatta yaptığınız işte bir dereceye kadar ünlü bile olabilirsiniz. Bu enerjiler kesinlikle gelirinize yansıyacaktır.

Nisan ayının sonunda, Pluto ve Satürn doğum haritalarınıda 6. evinizde (iş ve sağlık) geri hareketlerine başlıyor. Bu nedenle, işinizdeki başarıya rağmen, her türlü sorunla, engelle ve gecikmeyle karşılaşabilirsiniz. Ya da bir anda otoritenizi onaylamak ve onaylamak için ne gibi sorumluluklar üstlendiğiniz konusunda kendinizi çok şaşırmış hissedebilirsiniz. Sakın korkmayın ve size güvenen insanlar gibi sizde kendinize güvenerek hareket edin.

Kendinize güvenin ve zamanınızı daha verimli yönetmenin bir yolunu bulun!

Sağlığınız, Nisan 2019’da, özellikle de bazı eski rahatsızlıkların alevlenmeye başlaması durumunda daha fazla dikkat gerektiriyor.

Bazı Aslanlar daha önce kullandıkları ve kendileri için iyi olmadıkları kanıtlanmış katı bir diyete devam etmeyi planlıyor olabilir. Geçmişin hatalarını tekrarlamaktan kaçının.

24 Nisan 2019'dan sonra, Pluto ve Satürn sağlık evinizde geriye dönük olarak hareket ederken, kendinize daha fazla dikkat etmeli ve fiziksel ve duygusal dengenize dikkat etmelisiniz. Geçmişten gelen sağlık sorunlarınız varsa ve tedavi işe yaramıyorsa, ikinci bir görüş isteyin ve kan testlerinizi  yeniden yaptırın.

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık