Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Nisan 2019 Aylık Akrep Burcu Yorumu

Akrep Burcu ♏

Güneş Yükselen yada Ay burcu Akrep olanlar,

Nisan 2019’un yarısı romantizm arzu ve maceraya susamışlıklarla hareket etme eğiliminiz oldukça yüksek dikkat çekiyor. Evli ve ilişkisi devam eden Akrepler eş ya da sevgilinizin güveninizi yeniden kazanmayı başarabilir, tutku ve flört heyecanını ilişkinize yeniden taşıyabilirsiniz.

Büyük aşk hayallerinizi yeniden uyandıran enerjiler ile karşı karşıyasınız sevgiyi fiziksel bir seviyeden daha derin bir seviyeye alma isteğiniz uyanışa geçiyor. Birçok Akrep, yepyeni bir cinsellik anlayışı kazanabilir. Sıkışmış ruhunuzu gerçek kimliğine büründürebilirsiniz!

Mars doğum haritalarınızda 8. evinizde (sırlar, mahremiyet). İlişkiniz üzerinde zararlı bir gölge yaratan hassas konuları çözüme kavuşturabilirsiniz. Eşiniz ile aranızda konuşmaktan kaçındığınız büyük hoşnutsuzluğunuzu tam olarak konuşabilir bu kez şeytanın bacağını hem fikir olup aşabilir ilişkinize ikinci bir şans vermeyi seçebilirsiniz.

Eğer bekar bir Akrepseniz ve gizlice birine aşıksanız, bu gezegen geçişlerden 20 Nisan 2019 tarihine kadar en iyi şekilde yararlanmanızı ve sevginizi ilan etmenizi tavsiye ederim. Siz ilgisi olan birine de yaklaşmak için ilk adımları atabilirsiniz.

Ayrıca 20 Nisan'dan sonra, evlenmek isteyen Akrepler bu anlamda teklif alabilir evlenme teklifi edip kabul görebilirler.

Kariyer ve Finans:

Güneş (Akreplerin kariyerini ve profesyonel statüsünü yöneten gezegen) 20 Nisan 2019 tarihine kadar doğum haritalarınızda 6. evinizde (iş ve sağlık). Hiyerarşik merdivenin tepesine çıkabilmek için sorumluluk almak ve daha fazla çalışmak zorundasınız. Birçok Akrep, niteliklerinin altında çalışması istenmiş gibi hissedebilir. Özellikle yeni bir iş seçtiğiniz takdirde, eğitimlerinizin altındaki görevleri yerine getirmeleri gerektiğini kabullenmekte zorlanabilirsiniz.

Bir işletmeye sahipseniz, çalışanlarınızı kişisel örneklerin gücü ile motive etmek ve onlardan ne beklediğinizi tam anlamıyla göstermek için yanlarında çalışmak kötü bir fikir olmayacaktır sizler için. Eğer bir çalışansanız ve patronunuzun her zaman sizi izlediğini hissediyorsanız, neler yapabileceğinizi kanıtlama, yeteneklerinizi, pratik ve organizasyonel anlayışınızı gösterme fırsatını iyi değerlendirin.

Para söz konusu olduğunda, bu ay işler biraz daha karmaşık hale gelebilir. 2. evinizde bulunan Jüpiter, 10 Nisan 2019 tarihinde geri hareket transitine başladığında. Bu, para kazanamayacağınız anlamına gelmiyor, geliriniz gelir. daha fazla zorluk çekiyorsanız veya satın alma gücünüz düşebilir masraflar söz konusu olduğunda öncelikleri yeniden düzenlemenizi öneririm. Ancak, özellikle krediniz veya başka tür bir borcunuz varsa, alternatif gelir kaynakları da arayabilirsiniz.

Zihinsel ve Fiziksel Şekil:

5 Nisan 2019 tarihli Yeni Ay, sizlerin 6. evini (sağlık) harekete geçirerek daha sağlıklı bir yaşam tarzını destekliyor, diyetinizi veya yaşam şeklinizi değiştirmeniz mümkün. İş yerindeki yorucu ve gergin zamanlardan sonra vücudunuzu rahatlatmak ve şımartmak için dinlenme zamanı bulmalı spora başlamak için Yeni Ay enerjisini iyi değerlendirmelisiniz. Daha büyük bir sağlık sorununuz varsa, 5 Nisan'dan sonra yeni bir uzmandan yardım isteyiniz, belki de yurtdışından bir kişi yeni bir yaklaşım, yeni tedaviler ve yeni şifa yöntemleri önerebilir sizlere.

Ayın geçişleri dengenizi yeniden kazanmak, hayatınızdaki karanlıkları arkanızda bırakmanız için oldukça elverişlidir.

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık