Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Merkür ‘’R’’ Geri Hareketi Gerçekleşecek

MERKÜR ‘’R’’ Geri Hareketi Gerçekleşecek Güneş ve Ay tutulması ile Enerjisi yüksek dikkat edilmesi gereken bir ay Eylül 2015

Eylül 2015 Aşk ve güzelliklerin tanrıçası Venüs 6 Eylül ile ‘’D’’ Doğru gitmeye başlıyor. 13 Eylülde Başak burcunda Güneş tutulması, İletişimin efendisi Merkür Terazi burcunda 18 Eylülde ‘’R’’ geri hareketi, Dinamizm savaş ve tutkunun gezegeni Marsın 28 Eylülde Başak burcuna geçişi, Öğretmen Satürn Akrep geçişini tamamlayarak 18 Eylülde Yay burcuna geçiş yapıyor, 25 Eylülde dönüşüm ve değişimin gezegeni Plüton doğru hareketi 28 Eylülde Koç burcunda Ay tutulması ile Gezegensel enerjilerin yoğun ve etkili olduğu ani değişiklikler le dolu dinamizmi yüksek bir ay karşılıyor bizleri.

Gökyüzünde oluşacak kombinasyonlarla hızlı ve öngörülemeyen ani olaylar evrimsel nitelikte ilkler söz konusu olabilir.

Genel olarak bu enerjiler istikrar sağlamada zorluklar ve gerginlikleri beraberinde getirmekte. Özellikle ülkemiz açısından gerilimli enerjiler yükselerek etnik köken ayrılıkları dini konularda fanatizmin artmasına bağlı pek çok toplumsal olayı ve trajedileri salgın hastalıkları ve buna bağlı endişe ve olayları meydana getirebilir.

Gerçekleşecek Güneş ve Ay tutulması ise sürprizlere gebe, Dolandırıcılık hırsızlık artabilir mali kaygılar ekonomide yaşanacak ani ve beklenmedik dalgalanmalar bankalara yapılacak operasyonlar fazlası ile gündemimizde yer alabilir. Yeni yasalar ve uygulamaların gündeme düşmesi ve halkın endişelerini yükseltmesi yine bu ayın göksel enerjileri arasında.

Bireysel anlamda ise ahlaki konularda yaşanacak sansasyonel etkiler manevi değerler üzerinde sorunlar finansal konularda kayıp ve zorluklar söz konusu olabilir. Kısacası Eylül macera ve zorluklarla dolu bir ay olacak bizler için. Fakat gerçekleşecek tutulmaların etkisi ile üzerimize serpilen ölü toprağından silkelenerek özümüzde ki güzelliklere değerlere sahip çıkarak yeni bir yapılanma sürecin temellerini atabiliriz.

Şayet öfke ego ve her şeyi yönetme isteğimiz yıkıcı etkilere neden olabilir. Ateşle oynanmaması gereken hassasiyetlerin her zamankinden çok daha hassas ve önemli olduğunun bilincinde olmamız dileği ile.

Gökler rehberiniz yolunuz ışık olsun.

Dr.Astrolog Şenay Devi

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık