Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Mayıs 2021 Aylık Koç Burcu Yorumu

Koç Burcu ♈

Güneş Yükselen yada Ay burcu Koç olanlar,

Güneş Yükselen yada Ay burcu Koç olanlar,
Genel Bakış:  Merkür iletişim sektörünüze giriyor Hiçbir ayrıntı dikkate alınamayacak kadar küçük olmayacak günlük işiniz ilişkilerinizi (mevcut ve potansiyel) geliştirdiği sürece programınızdaki her karışıklığı gidermenin ipuçlarını verir sizlere, yapılacaklar listeleri ve sıkışık takvimlerle başa çıkmak için fazlasıyla hazır olacaksınız.Bu ay boyunca  İkili ilişkilerinizde cana yakın tavırlarınızın karşılığını aşk ile alacağınız enerjiler ile karşı karşıyasınız. Bekar ve yeni bir ilişki içinde olan koç burçları ise karşı tarafın ilişkiniz ile ilgili beklentileri yükselebilir ve buna bağlı gerginlikler söz konusu olabilir.

Bu tam özgürlük ve deneyimleme arzusu bağlamında, Koç’un Uzun süreli ve istikrarlı ilişkiler isteyen Koç burçları profesyonel ilişkiler yoluyla a kariyerlerini ve itibarlarını güçlendirme çabalarının bir parçası olarak Venüs'ten destek alıyorlar. Zam talebi ya da yeni bir ilişki ya da evlilik teklifi etme gibi bir düşünceniz varsa 18 Mayıstan itibaren  sizler için uygun günlerdir.

 

Kariyer ve Finans:

Disiplin ve başarı koşullardan en iyi şekilde yararlanmanın seçimleriniz ile ilişkili olduğunu aklınızdan çıkarmayın ve  enerjinizi yapıcı bir şekilde kullanmak ve disiplinli olmak zorunluluğunun bilinci ile hareket edin.

Ortak projeler, özellikle değerlendirilmeli. Asi tavrınız, sorunlara neden olabilir  daha da ötesi, Sabırsızlık, biraz saldırganlık ve dünyayı değiştirme arzusu yetkili insanlarla ve hatta patronunuzla başınızı belaya sokabilir. İşbirliği yapmanız gerekenlerin güvenini kaybedebilirsiniz.

İş değişikliği tanıtım ya da yeni bir  projenin aşamasını başarıyla tamamlamak için 26 Mayıs Dolunay enerjisinden en  iyi şekilde yararlanın. Şu anki işinizden ayrılmak için çok güçlü bir dürtü hissedebilirsiniz, ancak yedekte yeni bir işiniz yoksa anlık hareket etmeyin. Her konuda çabalarınızı öne çıkıp daha fazla kazanmanızı sağlayacak eylemlere yönlendirmelisiniz. Yaptığınız işten memnun değilseniz, iş değişikliğine gidebilirsiniz bu durum kariyerinizin gidişatını değiştirebilir.

11 Mayıs ile birlikte iletişimle ilgili özel hayatınız ile ilgili konularda gökyüzü daha ihtiyatlı olmanızı önermekte. Bu ay yetenekli ve ikna edici, yönünüz ön plana çıkıyor büyük sözler verme eğiliminde olabilirsiniz dikkatli davranın.  Bu enerji yanlış kararlar vermenize yol açabilecek yanılsamalara neden olabilir.

Kazalara daha yatkın olduğunuz ve daha kolay çatışmalar yaşayacağınız, özellikle de 11 - 14 Mayıs tarihleri arasında telaşlı davranmayın.

Eski kötü alışkanlıklara son vermek için 26 Mayıs Dolunay'dan en iyi şekilde yararlanın. Çalışma programınızı ve yaşam tarzınızın ritmini yeniden düzenleyin,  kendinizle ve manevi değerlerinizle rahatlamanın yollarını bulun.

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık