Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Mayıs 2021 Aylık Boğa Burcu Yorumu

Boğa Burcu ♉

Güneş Yükselen yada Ay burcu Boğa olanlar,

Ayın ilk yarısı ev ve aile hayatı oldukça rahat olacaktır. Gökyüzü mayıs ayında aile iş ve özel hayatınızda sizleri destekleyici olacak enerjileri barındırıyor. Ne istediğini netleştirmek hayatın içinde ki konumunuzu da ilişkilerinizi de yeniden yapılandırmanızı sağlayacaktır.  Ayın 2. yarısında özel hayatınızda eş yada sevgiliniz ile doğru iletişim kurmayı başaramazsanız sorunlar daha büyük çatışmalara varabilir. Bunun yanı  sıra komşularınız ile sorunlarınız olabilir. Geçmişi güne taşımaktansa bu zorlu günlerde ortak noktalarda buluşmak dinlemek ve saygıyı korumak son 5 aydır yaşadığınız stresli enejilerden arınıp aşkı güçlendirmenizi sağlayacaktır. Dışarıdan gelen her türlü negatif enerjiye meydan okumalı geçmişi hatırlayıp öfkeyi dizginlemeyi başarmalısınız. Çocuk sahibi olmayı düşünen Boğa’lar aileye yeni bir bebeğin katılması ile mutluluklarına mutluluk katabilirler. Bekar Boğalar ayın 14 ünden itibaren özel bir insanla sevgi ile yaşayacağınız deneyimler sizleri her bakımdan yenileyip güçlendirecektir. Evli Boğalar eşinizin engellerle yüzleşeceği yaşanılan zorlukların nedenini fark edip kabullenip size olan minnet ve sevgisinin artacağı bir yıldasınız. UYANIŞ ve SEVGİNİN zaferini deneyimleyeceğiniz bir ay Mayıs sizler için.

Eğitim: Ayın ilk yarısı motivasyonunuz düşük olsa da elinizden geleni yapmalı yanlış anlaşılmalar yüzünden geri planda kalıp bildiklerinizi ortaya koymaktan çekinmemelisiniz. Ayın 2nci yarısı daha iyi enerjiler söz konusu. Ödül ya da bursla ilgili sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Sağlık: Ayın ilk yarısı zinde ve sağlıklı olacağınız enerjiler hakim fakat ayın 2.nci yarısında mide ve karın ağrıları ilaç kullanımına bağlı sorunlar yaşanabilir.  Burkulma, vücudun çeşitli yerlerinde kas ağrıları sizi rahatsız edebilir.

Finans, İş ve Kariyer:  Pek çok plan ve projenin yeni başlangıçların olacağı enerjiler ile karşı karşıyasınız. Sorunlarınızı aşabilecek finansal gelirleriniz de ki artışla rahat bir nefes alabileceksiniz. Kıskanç insanların söylemleri başarılı sürecinizde sizleri etkilememeli sorumluluk almaktan korkmayın ve daha fazla çalışmanın mükafatını alacağınıza inanarak hareket edin Diplomatik görevlerde bulunan ve resmi kurumlarda çalışan Boğa burçları yönetici ve üstlerinizle mesafenizi korumalı işinizden olmak korkusu ile onların yanlış işlerine göz yumarak ortak olmamalısınız bu size çok daha pahalıya patlayabilir. Diplomasi denge ve az konuşmak işiniz için ay boyunca fazlası ile önem taşımakta. Ayın 2nci yarısında ise güçlü ve kalıcı yeni başlangıçlar ile adınızdan fazlası ile başarılı bir şekilde söz ettirebileceksiniz. Finansal kuruluşlar krediler ile ilgili konularda güçlü enerjiler sizleri desteklemekte. Emlak a satın almak veya satmak  yeniden evinizi dekore etmek için fırsatları da bu ay yakalayabilirsiniz.

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık