Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Mayıs 2020 Aylık Yengeç Burcu Yorumu

Yengeç Burcu ♋

Güneş Yükselen yada Ay burcu Yengeç olanlar,

Bu ay sağlığınızla ilgili endişelerinizi koruyarak ve yaşam ortağınızla veya iş ortağınızla iyi bir ilişki kurarak Mayıs ayını sizin için oldukça kârlı hale getirebilirsiniz. Doğum haritalarınızda Yedinci evinizde Mars, Satürn ve Jüpiter'in varlığı şüphesiz bazı zihinsel gerginlikler yaratacak ve davranışlarınızda bazı değişiklikler getirecektir. Ancak, bu duruma alışacaksınız. Kariyer evinizde ki yerleşim ile ister kişisel ister profesyonel yaşamınız olsun, kendi alanınıza ilerleme başarı getirecektir. Önemli insanların desteğini alacağınız enerjiler ile karşı karşıyasınız.  Bu ayın ikinci yarısında, yasalar ile ilgili konularda sorunlar yaşayabilirsiniz resmi belgeler ile konularda dikkatli olmalısınız. Ekonomik olarak, bu ay kârlı gelişmeler ile karşı karşıyasınız.  Bu ayın ikinci yarısına girer girmez, onbirinci evinizde ki Güneş'in yerleşimi, meslek hayatınızda iş girişimlerinizde daha iyi sonuçlar almanıza yardımcı olacaktır.  Akşam yıldızının, Venüs gezegenin kendi evinde bulunması, ister çalışan bir profesyonel ister bir işadamı olun, gelirinize daha fazla katkıda bulunacaktır. Ekonomik kazançlar her taraftan akmaya devam edecektir. Size sunulan fırsatlardan en iyi şekilde yararlanmanız gerektiğini unutmayın.  Rahu, gereksiz yolculuk ve masrafları yaymakla ünlüdür. Böyle bir durumda, bunları kısmayı ve aylık bütçenize istikrarlı bir yön vermeyi öğrenmelisiniz. Bu ayın ikinci yarısına geçerken muazzam ekonomik kazançlar elde edeceksiniz. Sadece bu değil, aynı zamanda devlet sektöründen de iyi geri dönüşler alacaksınız. Özetle, finansal durumunuzun güçlü olacağı ve Mayıs ayında gelecek için yatırım planları yapabileceğinizi söyleyebiliriz bu etkiler ile.

Sağlıkla ilgili konularda, bu ay yedinci eviniz Satürn, Mars ve Jüpiter'e ev sahipliği yaptığı için çok yararlı olmayacak. Bununla birlikte, Ketu altıncı evinizde de mevcuttur. Tüm bu gezegenler, Doğum haritalarınızda 12. evinizde Rahu'nun varlığıyla birlikte sizin için bazı ciddi sağlık sorunları yaratabilir. Özellikle, göbeğin altındaki alanlarda sorunlarla karşılaşabilirsiniz. İdrar sorunları veya karaciğer ile ilgili sorunlarınız olsun, diyetinize özel dikkat göstermelisiniz, çünkü dengesiz beslenme alışkanlıkları da sağlık sorunlarının bir nedeni olabilir. Ayrıca, zihinsel stresin size hükmetmesine izin vermeyin. Zihniniz her türlü stresden kurtulduktan sonra, hiç bir şey fiziksel olarak formda ve iyi olmanızı engelleyemez. Bu ölümcül salgın döneminde hijyene önem vermeli sosyal mesafeyi koruyarak hareket etmelisiniz.

Özel hayatınızda ise devam eden ilişki ya da evliliğiniz ile ilgili engeller sorunlar yaşanabilir bu ay sorunların aşılabilir olması için empati kurmalı ve anlayışlı davranmanız gerektiğini unutmamalısınız.   Ayrıca Satürn'ün varlığıMars ve Jüpiterin oluşturacağı pozisyonlar, hayat arkadaşınızın sağlığı için ciddi tehditler oluşturacağından, her adımı çok dikkatli bir şekilde atmanız tavsiye edilir. Zaman içerisinde ilişkiniz de ciddi darbelerle sınandı bu ay boyunca Partnerinizi Eşinizi çok dikkatli bir şekilde dinlemenizi öneririm.  Sabırlı olun ve sakinliğinizi kaybetmeyin bunu başardığınız da ilişkiniz keyifli bir şekilde güçlenecektir. 

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık