Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Mayıs 2020 Aylık Yay Burcu Yorumu

Yay Burcu ♐

Güneş Yükselen yada Ay burcu Yay olanlar,

Bu ay yay burçları için Hint astrolojisine göre, Satürn'ün Sade Sati enerjisi birçok zihinsel problemin ve ailesel sorunların ön plana çıkacağı enerjileri barındırmakta dikkatli olup tek taraflı düşünmediğinizde bu sorunları çözümlemeniz mümkün. Sorunlardan uzak durmaya çalışın ve kimseyle tartışmamaya özen gösterin. Bu ay boyunca Maneviyat, Din, Felsefe ve Psikoloji hakkında derin bir anlayışa sahip olacaksınız.  Kariyer açısından bakıldığında, sonuçta başarıya ulaşacağınız bu ayın başında iş değiştirme arzusu geliştirebileceğiniz söyleyebilirim. 9 Mayıs 2020'den sonra çok elverişli gelişmeler iş hayatınıza hareketlilik ve değişim getirebilir.

Gelir de önemli ölçüde artabilir, ancak rakipleriniz karşınıza çıkabilir, bu nedenle bu süre boyunca temkinli kalmanız öneririm. Ortaklıkları olanlar ise  iş ortaklığına bağlı kalırsanız, iyi bir miktarda kar elde edebileceksiniz. Özellikle, ayın ilk yarısı size hayırlı sonuçlar verecektir ve toplumun birçok etkili insanıyla temasa geçeceksiniz. Onlar sadece toplumsal yapınızın gelişmesine yardımcı olmakla kalmayacak, aynı zamanda işiniz açısından size kazanç sağlayacaktır. İşletmenizin tek sahibiyseniz, ürününüzle müşteriler arasında bir iletişim boşluğu olacağından, insanların projelerinizi anlamalarını sağlayın. Sonuç olarak, birçok sorun karşınıza çıkabilir. Onlardan kaçınmak için deneyimli bir uzmanın rehberliğini isteyebilirsiniz. Ekonomik açıdan bakıldığında, ay sizin için çok şanslı olabilir.

Parayı temsil eden doğum İkinci evdeki üç gezegenin  kombinasyonunu ile finansal olarak çok iyi sonuçlar elde edeceksiniz ve bu süre zarfında da birikim yapabileceksiniz. Bu ay boyunca sağlık sorunlarından muzdarip olmanız muhtemel olduğundan, yeme alışkanlıklarınıza özellikle dikkat etmeniz önerilir. Bunun dışında bademcikler veya bir çeşit göz enfeksiyonu da yaşayabilirsiniz. Ayrıca, özellikle diş hijyeninize de dikkat etmelisiniz. Özel hayatınızda ayın ilk 10 günü,  Siz ve eşiniz arasında ego çatışması olasılığı da var. Birbiriniz ile yarışmak ilişkinize zarar verebilir bundan kaçınmalısınız.  Evliyseniz, ilişkinizde yanlış anlamalara dikkat etmelisiniz. Eş ya da sevgilinizin lüks merakı ilişkinizde ciddi tartışmalara yol açabilir uygun bir dille rahatsızlığınızı ifade etmeli ve bu konuyu çözümlemeniz gerektiğini açıkça ifade etmelisiniz. Ayın ikinci yarısından itibaren daha iyi enerjiler ilişkinizde ki sorunları çözümlemeniz açısından yardımcı olacaktır sizlere.

Ailevi konularda ise  kelimelerinizi seçerken dikkatli olun ve kırıcı konuşmalar yaparak gerginliklere neden olmamaya çalışın.  Gerçeği konuşuyor olsanız bile, üslubunuza dikkat etmelisiniz. Çocuklarınızdan gelecek iyi haberleri duyabilirsiniz. 

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık