Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Mayıs 2020 Aylık Oğlak Burcu Yorumu

Oğlak Burcu ♑

Güneş Yükselen yada Ay burcu Oğlak olanlar,

Mayıs ayı boyunca sağlığınıza özellikle dikkat etmeniz  gerektiği noktasında uyarıcı enerjileri barındırıyor gökyüzü sizler için. Bunun dışında, bu ay diğer tüm açılardan sizin için iyi olacak. Kişisel hayatınızdan profesyonel yaşamınıza kadar, olumlu gelişmelere hazır olun. Düşmanlarınıza karşı galip geleceğiniz gelişmeler ile karşı karşıyasınız bu ay hiç biri sizinle yüzleşmeye cesaret edemeyecekler. Çocuk sahibi oğlaklar onların mutluluğu ile sevinecekler mayıs boyunca. Bu ay boyunca kariyeriniz hakkında fazla endişelenmemelisiniz. Eğer bir iş sahibiyseniz, yeni bir işe yeni bir alana girebilirsiniz.  Bu yeni fırsat, öncekine kıyasla sizin için çok yararlı olacaktır. Gelir akışı, mevcut konumunuzla birlikte artacaktır. Bunun dışında, herhangi bir işte çalışıyorsanız, bu sizin için çok uygun bir dönemdir ve bu süre zarfında sadece devlet sektöründen değil, aynı zamanda kamu yararına olan kamu yararına olan işten de çok iyi faydalar elde edebilirsiniz.

Bu ay yaptığınız işe bağlı olarak, Üst düzey yetkililerle ilişkiniz gelişecektir. Grup olarak çalışsanız bile, grup üyelerinden gerekli desteği alabilirsiniz. Bununla birlikte, sağlığınız kariyeriniz için ciddi tehditler oluşturabilir. Ayrıca, iş hayatınızda yaptıklarınıza ilişkin şüphe içinde kalmayın. Gerektiğinde  deneyimli bir profesyonelden yardım isteyin. Bu ay boyunca daha büyük harcamalar yapmanız gerekebilir.  Eğer bir aşk ilişkisi ile uğraşıyorsanız, birlikte olduğunuz kişiden kaynaklı harcamalarda yapmanız mümkün.   Ancak, istikrarlı bir miktar para kazanmaya devam edeceğiniz için, tüm ay boyunca para sıkıntısı olmayacak. Ayrıca, aniden para kazanma ihtimaline rastlayabilirsiniz. Ayrıca devlet sektöründen de faydalanabilirsiniz ayrıca bu ay  baba ve atalara ait mülkler ile ilgili kazanımlar elde etmenizde mümkün.

Mayıs sağlık açısından iniş ve çıkışlarla dolu olacak. Z Mars, Satürn ve Jüpiter'in varlığı zihinsel olarak yorgun hissetmenizi sağlarken, aşırı enerji kullanımı nedeniyle çok huzursuz veya yorgun hissedebilirsiniz. Özellikle hormonal dengesizlikten muzdarip olanlar, bu ay boyunca dikkati elden bırakmamalılar.  Özel yaşamınızda ise tamamen bir sevgi denizine dalmış  hissedeceğiniz gelişmeler söz konusu. Bu gerçekleşecek çünkü doğum haritalarınızda beşinci evinizde Venüs'ün varlığı aşk hayatınızı yeniden yapılandırmaya devam edecek. Eş ya da sevgiliniz ile Birbirinize olan çekiciliğiniz de artacaktır. İkiniz de birbirinizle zaman geçirmek için dürüst ve sevgi dolu çaba sarf edeceksiniz.  Evli Oğlaklar, eşinizin sağlığına dikkat etmeyi unutmayın. Ayrıca, hayat arkadaşınıza zarar verme eğilimini taşıyabilecek herhangi bir kelime söylemeyin. Strese yatkın olabileceğiniz için bu ay boyunca zihinsel durumunuza da dikkat edin. Ailevi konularda yaşadığınız sorunlar ise  9 Mayıs 2020'den sonra dengelenmeye başlayacak ve uzun süredir üzerinizde ki baskılar ve üzücü durumlardan kurtulacaksınız.

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık