Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Mayıs 2020 Aylık Kova Burcu Yorumu

Kova Burcu ♒

Güneş Yükselen yada Ay burcu Kova olanlar,

Mayıs ayı boyunca  pek çok konuyu daha derinden anlamaya başlayacaksınız. Bazen, bu aşırı düşünme alışkanlığı sizin için bazı zorluklar yaratabilir. Bu nedenle, yalnızca zihinsel stres doğuracağı ve başka bir şey doğuramayacağı için geçmişi düşünmekten kaçınmanızı öneririm. Bu ay boyunca, Hint Astrolojisine göre, Satürn gezegeninin Sade Sati ilk aşamasında kalacak. Sonuç olarak, yoğun programınızın ortasında sağlığınız zayıf  düşebilir. Rahatlamak için gerçekten kendinize odaklanmalı kendinize biraz zaman ayırmalısınız, çünkü yorgunluk sağlığınız için ciddi sorunlar oluşturabilir ve bu Pandemi zamanlarında bir öncelik olmalıdır. Aile cepheniz ise bu ay mutlu kalacaktır, Çocuk sahibi Kova burçları onların kendi alanlarında da başarılı olmaları ile gururlanabilirsiniz. Kariyer ile ilgili konularda, Mayıs ayı sizin için büyük fırsatlar sunuyor. Bu ay iş hayatınız ile ilgili yolculuklar yapmanız gerekebilir fakat sizlere önerim   pandemik korkunun ortasında, bu tür yolculuklar yapmazsanız sizler için çok daha iyi olur.  Kendinize olan güveninizi koruyacak şekilde eş ya da sevgilinizden göreceğiniz destek mesleki sorunlarınızı çözümlemek adına rahatlatacaktır sizleri.   Eğer bir iş sahibiyseniz ve bir Çokuluslu Şirkette çalışıyorsanız, iyi sonuçlar ön plana çıkacaktır. Hükümet ve ilgili sektörlerde ve özellikle Tekstil sektöründe çalışanlar da olumlu sonuçlar alabilirler bu ay.

Dostlarınızın öneri ve yönlendirmeleri ile iyi getiri elde etme yolunda önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz.  Bunun dışında Rahu'nun konumu ve Venüs'ün yansıması  gelirinizin akışına olumlu katkıda bulunacaktır. Buna rağmen, masraflarınız büyük ölçüde artacaktır, çünkü bu çıkışlar girişinizden daha fazla olacaktır. Bu nedenle, bu ay boyunca dikkatli olmanız önerilir. İş ile ilgili konularda, her adımı çok dikkatli bir şekilde atmanız tavsiye ediyorum. İşletmeniz devlet sektörü ile ilişkiliyse, iyi sonuçlar almanız mümkün ay boyunca. Sağlığınız açısından bakıldığında, bu ayın sizin açınızdan biraz ihtiyatlı olması gerektiği söylenebilir. Sağlığınız yavaş yavaş bozulabilir. Küçük bir rahatsızlık da kısa sürede büyük bir rahatsızlığa dönüşebilir.  Ayaklarda ağrı veya ayak bileklerinde ağrı veya ayaklarda yaralanma olasılığı olabilir. Vücudunuzda bulunan kolesterol miktarını artırabileceğinden, yağlı yiyeceklerin tüketilmesinden kaçının. Ayrıca, rutin kontrollere ve testlere devam edin.

Özel hayatınızda bu ay eş ya da sevgiliniz ile  geleceğiniz için yeni kararlar alabilir planlar yapabilirsiniz. Sağlığınıza uygun bir şekilde bakarsanız, eşinizle birlikte bu aydan en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Ancak, Rahu'nun beşinci evdeki varlığının ilişkinizde yanlış anlamalara neden olabileceğini unutmayın. Böyle bir durumda, üçüncü bir kişinin müdahalesine izin vermeyin. Bekar olan yerliler, muhtemel ortaklarıyla kaynaşmak için düzinelerce fırsat alacaklar.
Düğümü zaten bağlamış olanlar, ilgili ortaklarının iyi şansının kendi şanslarını aktive edeceğini anlamalıdır. Sonuç olarak, ikiniz de hayırlı sonuçların alıcı sonunda kalacaksınız. Bekar ve ilişkisi devam eden Kovalar ego çatışmaları ve fikir ayrılıklarına bağlı tartışmalar yaşayabilirler sıklık ile bu ay.  Ailevi konularda ise  Annenizin sağlığı düzelecektir. Babanız herhangi bir fiziksel sorundan muzdaripse, bu ay boyunca rahatlayabilir. 

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık