Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Mayıs 2020 Aylık İkizler Burcu Yorumu

İkizler Burcu ♊

Güneş Yükselen yada Ay burcu İkizler olanlar,

 Mayıs ayı sizin için karışık enerjiler ile dolu. Bazı yeni zorluklar bu ay boyunca sizi zorlayabilir ve pek çok yüzleşmeye hazır olmanız gerekir. Eğer sorunlarınız ile yüzleşir gerçekçi olmakta başarılı olmaya devam ederseniz, durumlar çok yakında sizin lehinize çalışacak ve istenen sonuçları alacaksınız. Geliriniz ve kariyeriniz açısından bazı inişler ve çıkışlar yaşayabilirsiniz. Ancak, ailevi cepheniz müreffeh kalacak. Bu ay boyunca bazı gerekli seyahatler yapmanız muhtemeldir. Fakat sizlere önerim yolculuklar, yorucu ve riskli olabilir sizler için bu yüzden  ertelemeniz ve sadece şu anda bağışıklığınızı geliştirmeye odaklanmanız öneririm. Kardeşlerle ilgili konularda şanslı gelişmeler ise bu ay mutlu kılacak sizleri.  10 Mayıstan itibaren kariyer hayatınızda olumlu sonuçlar ön plana çıkacak, ancak yine de tam başarının yüzünü görmek için bir süre beklemeniz gerekebilir. İş dünyasıyla ilişkili rakipleriniz ticaretinize tehdit oluşturabilecek bir tür engel olabileceğinden, her adımı çok dikkatli bir şekilde atmalısınız. Hali hazırda herhangi bir biçimde bir devlet sektörü ile ilişkili bir devlet memuriyetinde hizmet veriyorsanız, olumlu gelişmelere hazır olun. Bu ay terfi alma olasılığı da olabilir sizler için. İşinizde dikkat edilmesi gereken en önemli konu bir vergi kaçakçılığı yapmışsanız, bu arada yakalanabilmeniz ve bunun için cezalandırılabilmeniz olacaktır.  Bu nedenle, kariyerinizi iyi bir yere götürmeye çabalamak için düşünceli ilerleyin ve çok çalışmaya devam edin.
Bu ay Atalarınızın ya da babaların mülkiyetlerinden kazanımlar elde etmeniz mümkün. Bununla birlikte, on ikinci evinizdeki Venüs  masraflarınızı büyük ölçüde artırabilir. Tüm bunlara rağmen, geliriniz iyi olacak ve ekonomik durumunuzu sabit tutacaktır. Mars ın enerjisi de sizlere yeni kaynaklardan para kazanmanız için fırsatlar sunmaya devam edecektir. Sonuç olarak, hedeflerinizi gerçekleştirebileceksiniz. Dolayısıyla, bu ayın ekonomik açıdan tatmin edici olacağı söylenebilir. 9 Mayıs - 25 Mayıs 2020 boyunca, harcamalarınız daha yüksek olacak, ancak bundan önce ve 25 Mayıs'tan sonra, durum çok daha iyi olacak ve harcamalar azalacak ve bu da mali pozisyonunuzu büyük ölçüde güçlendirmenize yardımcı olacak. Böylece, Mayıs ayının bu ayı birçok zorluğa rağmen size iyi bir ekonomik istikrar sağlayacaktır.

Sağlığınız açısından, Mayıs ayı biraz olumsuz olacaktır. Aynı şey Ketu gezegeninin yedinci evde yuva yapması ve Mars, Satürn ve Jüpiter'in kavuşumuyla sağlığınız için bazı tehditler oluşturabileceği için dikkati elden bırakmamalısınız. Böyle bir durumda, farkındalığınız tedbirli olmanız herhangi bir büyük hastalığın önüne geçmenizi sağlayacaktır.  Bu salgın döneminde bağışıklık sistemenizi güçlü tutmanız önem taşımakta.

Özel yaşamınızda bu ay sizin için bazı acı ve tatlı anlar var. Bir yandan, kraliyet gezegeni Güneş'in beşinci evinizdeki tutumu ilişkinize bazı farklılıklar getirirken, Merkür'ün enerjisi ikiniz arasında var olan iletişimi geliştirecektir. Sonuç olarak, ilişkiniz güçlenecektir. Venüs'ün enerjisi eş ya da sevgilinizin size karşı çekiciliğini ve sevgisini de artıracaktır. Sonuç olarak, aşk hayatınız olumlu yönde ilerleyecektir. Fakat aynı zamanda, Jüpiter Satürn ve Mars'ın doğum haritalarınızda sekizinci evde bulunması,  zihinsel olarak kararsız kalabileceğiniz bazı problemler doğurabilir. Bunun aşk hayatınız üzerinde de olumsuz bir etkisi olacaktır. Doğum haritalarınızda Yedinci evde Ketu'nun bulunması ilişkinizde ayrılık gibi bir durum yaratabilir dikkatli olmalısınız. Aynı zamanda, sekizinci evdeki üç gezegenin birleşimi, eş yada sevgilinizin erkek kardeşleri ile  kavga edebileceğinizi gösterir. Bu, evlilik hayatınız için olumsuzluklara neden olur ekstra kontrollü olmalısınız.  Bu nedenle, herkesle dostane bir şekilde konuşmanız tavsiye ediyorum. Herhangi bir sorunun ortaya çıkması durumunda, bunu barışçıl bir şekilde çözmelisiniz. Mars gezegeni 4 Mayıs 2020'de Oğlak burcunda geçtiğinde, durumlar bir ölçüde iyileşecektir. İkiniz arasında samimi ilişkiler kurulacaktır. Birbirinize olan sevginiz azalmaz ve ilişkiniz iyiye gitmeye başlar. Gökyüzü bu ay aile hayatı üzerinde bazı kaoslar hakim olabileceğine işaret etmekte. Annenin sağlığı ile ilgili sorunlar olabilir. Bu salgının ortaya çıkması göz önüne alındığında, hiçbir risk alınmamalı ve sağlık ne pahasına olursa olsun önceliklendirilmelidir. 

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık