Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Mayıs 2020 Aylık Boğa Burcu Yorumu

Boğa Burcu ♉

Güneş Yükselen yada Ay burcu Boğa olanlar,

Mayıs ayının tamamı boyunca, Yönetici gezegeniniz Venüs  sizi güçlendirecektir. Bu ay boyunca güçlü olacak ve her meydan okumaya korkusuzca bakacaksınız. Sağlık açısından da avantajlı olacaksınız. . Sonuç olarak, evinizde bir mutluluk dalgası yaşanacaktır. Yeni fırsatlar, hayatınıza yenilikler getirirken şans  sizinle ilerleyecek. Ancak, rakiplerinizin gizlice sizi gölgede bırakmayı planladığını da  unutmayın. Bu nedenle, kimseye gereğinden fazla güvenmeyin. Zayıflıklarınız zaaflarınız hakkında kimse ile paylaşımda bulunmayın. Pozitif enerjiniz, çevrenizdeki insanlar üzerinde olumlu bir etki yaratacak işlerinizde ikili ilişkilerinizde size olumlu etkiler sağlayacaktır.

Bu ay boyunca, Jüpiter doğum haritalarınızda dokuzuncu evinizde olacak ve  şansınızdan tam olarak yararlanacaksınız. İş hayatınızda daha  yüksek bir konuma koymanız için önemli fırsatlar çıkacak karşınıza iyi değerlendirin. Değerlendirmelerde bulunurken sorgulamaktan içinize sinmeyen şeyleri araştırmaktan da çekinmeden hareket edin. İşyerindeki konumunuzu ve gücünüzü arttırmanız için birkaç olasılık olacaktır kalbinize ve aklınıza sinenleri değerlendirin. Ayrıca, Mayıs ayı boyunca istediğini bir yere de transfer yada terfi edilebilirsiniz. İyi olaylara rağmen, hayatınızın her adımında dikkatli olmalısınız. Birisi zayıflıklarınızdan yararlanabileceği için sırlarınızı kimseyle paylaşmayın. Kendinizi güçlendirmek duygularınızı kendinize saklamak yeterlidir. Sonuç olarak, işiniz gelişecek ve gelir kaynaklarınız da artacaktır. İşinizi genişletmek için de iyi bir zaman ve bunu ciddi bir şekilde düşünmeye başlamalısınız. 25 Mayıs 2020'de Merkür'ün ikinci evinize geçişi sizin için büyük ekonomik ilerlemeler getirecektir. Sonuç olarak, finansal durumunuz gelişecektir.

Sağlık açısından, Mayıs ayı sekizinci evinizde Ketu'nun varlığına ev sahipliği yapacak. Ay boyunca diz ağrısı, sırt ağrısı ve hava kaynaklı hastalıklara dikkat etmeni hijyene önem vermeli sosyal mesafeyi korumalısınız.

Özel hayatınızda ise tüm umutsuzluğunuz sona erecek. Sevginin emeğin karşılıklı fedakarlık ve birbirinizin hassasiyetlerine saygı duymanın güzeliklerini alacaksınız Bu, olumlu sonuçların akmaya devam edeceği ay Mayıs ziler için. Sizde eş ya da sevgilinizi memnun etmek için her türlü çabayı göstereceksiniz.  Birbirinizin duygularını anlayacak ve birbirlerine karşı şefkatli kalacaksınız. Karşılıklı anlayış gelişecek ve ilişkinizde derinlik güven aşk tutku artacaktır. Sonuç olarak, aşk hayatınız güçlenecek ve beşinci evinizi isteyen Jüpiter sevginizi daha kutsal hale getirecektir. Eş ya da sevgiliniz ile birbirinizin şansınızın sebebi olacak, iş hayatlarınızda başarılarınızı karşılıklı olarak büyüteceksiniz. Fakat kendi yakınlarınızın ailevi sorunları da ortaya çıkacak ya da küçük kardeşler yüzünden sıkıntı yaşayabilir. Böyle bir durumda, beraberliğinizi korumasını sağlamak için eş yada sevgilinizin yanında durmalısınız. 

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık