Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Mayıs 2020 Aylık Başak Burcu Yorumu

Başak Burcu ♍

Güneş Yükselen yada Ay burcu Başak olanlar,

Mayıs ayının ilk yarısında sağlığınıza çok dikkat etmelisiniz bu süre zarfında bağışıklık sistemi zayıf olabileceğinden beslenmenize uyku düzeninize dikkat etmeli kronik rahatsızlıklarınız varsa ekstra önlemler almalı doktor tavsiyelerinize uymalısınız. Bu nedenle, dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgını göz önüne alındığında, kendinize dikkat etmeniz fazlası ile önemli.  Bu ay boyunca sizin için iş ve eğitim hayatınızda önemli fırsatlar teklifler ile karşılaşmanız olası.  Bu ay boyunca, hayatınızda olan bir kadın maddi manevi iyileşmenin yolunu açabilir sizlere bu yüzden tüm kadınlara iyi davranın.
Bu ay boyunca, doğum haritalarınızda onuncu evde ki  Rahu ve dokuzuncu evde Venüs'ün konumu size bereket getirecek ve profesyonel başarınız arttıracaktır. Bu ay boyunca  iş hayatınızda sadece kendinize güvenmekten ve kısa yoldan çözümler ile hareket etmekten kaçının. Disiplinli olmalı ve akışa ayak uydurmalısınız ayrıntılara önem vermeli rakiplerinizin hiçbir koşulda sizi yenmesine izin vermemelisiniz. Bu ay İş değiştirmeye ve yeni bir işte başarı elde etmeye yönelik girişimleriniz amaçlarınıza ulaştırabilir sizleri.  Bu ay parasal kaynaklar birçok kaynaktan akmaya gelebilir sizlere.  Venüs, ekonomik cephenizi daha da güçlendirecek çabalarınıza başarı sağlayacaktır.

Sağlık açısından, Mayıs ayı biraz hassas olabilir, çünkü ayın başında cilt ile ilgili bir sorun olabilir ve bağışıklık sisteminiz zayıflayabilir, bu nedenle farklı hastalık türleri riski vardır. Bir pandemi salgını ortasında olduğumuz için enfeksiyon riskini artırır. Kısacası, bağışıklığınızı güçlü tutmaya çalışın. Satürn, Mars ve Jüpiter'in beşinci evdeki konumu size mide ile ilgili rahatsızlıklar verebilir. Hazımsızlık v eklem ağrısı ve ayak ağrısı problemi de sizi rahatsız edebilir. Karaciğerinizi etkileyebileceğinden, içme suyuna özellikle dikkat edin.

Özel yaşamınızda Venüs'ün varlığı aşk ilişkilerini desteklemeye devam edecektir. Bu nedenle, yoldaki küçük dikenlerin ortasında, aşk yaşamınızın gemisi yelken açmaya devam edecektir. Evli ve ilişkisinde sorunlar olan Başaklar, Bu ay boyunca Eşinize daima dürüst ve  sadık kalmaya dikkat etmelisiniz. Hiçbir koşulda, sevgilinizi aldatmayın ve ilişkinizi dağıtacak anlık heveslerin sizi alt edip değerlerinizi yıkmasına izin vermeyin. Kızgınlık boşluk ya da macera hevesi ağır yükler ile karşı karşıya bırakabilir sizleri.  Bekar Başaklar,   güzel bir ilişkinin heyecanını yaşayabilirsiniz.  İlişkisini sorunsuz olarak devam ettirenler ise bu ayın ikinci yarısından itibaren ilişkiniz önceki zamana göre güç kazanacaktır. Bununla birlikte, çocuklarınız hakkında endişe duyabilirsiniz, ancak bu gerginlik sadece ikinizi birbirinize yaklaştırır. İlişkinizde daha önce hakim olan farklılıklar yavaş yavaş hayatınızdan kaybolmaya başlayacaktır.

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık