Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Mayıs 2020 Aylık Aslan Burcu Yorumu

Aslan Burcu ♌

Güneş Yükselen yada Ay burcu Aslan olanlar,

Bu ay size karşı kıskançlık besleyen insanların maskeleri düşecek ve düşmanlarınıza karşı galip gelmek için  düzinelerce fırsat elde edeceksiniz. Bitmeyen girişimlerine rağmen, düşmanlarınızın sizi yenmek için tek bir şansı olmayacak. Bu ay bilinç altınızda var olan korku endişe yada sizi sürekli geçmiş ile baş başa bırakan enerjilerden arınmak için Anne ve Babanızla olan bağınız üzerinde düşünmeye çalışın. Herhangi bir yanlış anlaşılma meydana gelirse, sizi azarlama hakkına sahip olan babanız olduğu için ondan hemen özür dileyin ve geçmişteki acıları olumsuz olayları arkanızda bırakmayı başarın. Bu sizi iyileştirip şifalandıracaktır. Mayıs enerji dolu olacak ve tüm görevlerinizi zamanında yerine getireceksiniz. Bu sadece onurunuzu ve şöhretinizi arttırmakla kalmayacak, aynı zamanda en yakınlarınız sevdikleriniz sizinle gurur duyacaktır. Kariyerinizle ilgili olarak, Doğum haritalarınızda onuncu evde Venüs'ün varlığı görkemli sonuçlar üretecek ve iş hayatınızda başarıya giden yolu açacak sizlere. Güneş bu ayın ikinci bölümünde doğum haritalarınızda onuncu evde geçtiği anda, bir tartışmaya dahil olabilirsiniz. Aynı ev Venüs'ün işgali altındadır. Bu süre zarfında, Mars, Satürn ve Jüpiter'in varlığı sizi rakiplerinizle karşı karşıya getirebilir, ancak sizi yenemezler yanlışa yanlış demeli doğrularınızı savunmaktan çekinmemelisiniz tabi ki bunu yaparken sakin tavrınızı korumalısınız.  Bu ay boyunca kendinizi büyük bir yatırım yapmaktan kurtarın ve yapmayı düşündüğünüz projelerinizi kontrol edin. Ekonomik açıdan, Mayıs ayı sizin için bazı tehditler oluşturacaktır. Aylık geliriniz ne olursa olsun, giderler ay boyunca yüksek seviyede kalacak ve bu da mali durumunuzu olumsuz etkileyebilir.  Rahu'nun doğum haritanızda onbirinci evdeki varlığı gelirinizi artırmaya tam katkı sağlayacaktır. Sadece bu değil, aynı zamanda para kazanmanız için birçok fırsat yaratacaktır. Ancak geliriniz harcamalarınızdan daha fazla olacağından endişelenmemelisiniz.

Mayıs ayında sağlığınızla ilgili ciddi bir tutum sergilemeniz önemli. Doğum haritalarınızda sağlığı temsil eden Altıncı evdeki Mars, Satürn ve Jüpiter'in birleşimi ciddi hastalıkların başlamasına neden olabilir. Bununla birlikte, uyanık kalır ve zamanında uygun tavsiye alırsanız, sorunun ortaya çıkmasından önce bile çözüm ile atlatmanız mümkün. Altıncı ev hastalığın göstergesidir. Aynı evde Mars, Satürn ve Jüpiter'in varlığı hastalıkları doğurabilir. Özellikle, mide, kalın bağırsak ve idrar yolu ile ilgili problemlerle karşı dikkatli olmalı kişisel hijyeninizi her zamankinden daha önemli tutmalısınız. Bu nedenle, sorun küçük olsa bile acil tedavi almak daha iyi olur, böylece önemli bir sorun ortaya çıkmaz.

Özel yaşamınızda ise,  Eş ya da sevgiliniz ile birbirinize güvenerek ilerlemeye devam etmelisiniz. Kıskançlık duygunuz başkalarının etkisi altında kalıp ta şüpheci yaklaşımlar ile hem kendinizi hem de sevdiğiniz insanı kırmanıza neden olsun istemiyorsanız geçmişte yaşadıklarınızdan aldığınız dersleri unutmamalısınız.  Seviyor seviliyorsanız eş ya da sevgilinizin sizin için önemini kabul edin ve aynı şekilde hissetmesini sağlayın. Düğümü zaten bağlayan Leo yerlileri, karışık sonuçların alıcı sonunda kalabilirler.  Eş yada sevgilinizin iş hayatında sorunları olabilir ona destek olmaya çalışın ve sıkıntıların çok yakında sona ermesi için onu motive ederek iletişime önem verin. Bu, şu anda Corona salgınının patlak vermesiyle hepimizin zor günlerden geçtiği göz önünde bulundurarak motivasyonunu kaybetmemesi gerektiğini sıklık ile ifade edin. Samimiyet güven ve iletişim mutlu ve keyifli bir beraberlik yaşamı sürdürmenize yardımcı olacaktır.

Bu ay  Güneş'in konumu babanız için bazı zorluklar yaratabilir. Bazı sağlık sorunlarından muzdarip olabilir veya biriyle tartışabilir panik yapmamalı talep edilmedikçe olayların içinde bulunmamalısınız. Aile ortamınızda olumlu değişiklikler ile sevineceksiniz.

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık