Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Mayıs 2020 Aylık Akrep Burcu Yorumu

Akrep Burcu ♏

Güneş Yükselen yada Ay burcu Akrep olanlar,

Mayıs ayı boyunca iş hayatınızda durumlar elverişli kalacak ve aile üzerinde uyum hakim olacaktır. Aynı zamanda, yakınlarınızın kötü sağlığı sizin için endişe verici olabilir. Bu ay. Hiçbir koşulda arkadaşlarınız ve komşularınızla kavga etmeyin. Ayrıca, paranızı bir işe yatırmadan ve kaynaklarınızı harcamadan önce ihtiyatlı düşünün. Mayıs ayında kariyerinizle ilgili gelişmeler oldukça şaşırtıcı şekilde ilerleyebilir,  Rakipleriniz de sizi övmek zorunda kalacak, çünkü işyerindeki özgüveniniz ve saygınız artmaya başlıyor. Ayın 2nci yarısında iş hayatınızda dikkatli olmalı yaptıklarınızı ve yapmayı planladıklarınızı 3ncü şahıslar ile paylaşmamalısınız. Bu ay boyunca işleri kendinize saklayın ve daha az konuşun.

Bu süre zarfında  kendi işinizin sahibiyseniz işletmenizin genişlemesi muhtemeldir. Ekonomik cephede, projelerinize ivme kazandıracağınız ay olacak ve çabalarınızın yeni bir yön bulacağı enerjiler ile karşı karşıyasınız. Geleceğiniz için uzun vadeli faydalar yaratacak olan enerjinizi çeşitli sektörlerde değerlendirebileceğiniz imkanlar ile karşılaşabilirsiniz. Yani, bu ay size mevcut finansal durumu planlı bir şekilde güçlendirme şansı verecek ve planlarınızın birçoğu yavaş yavaş hız kazanmaya başlayacak ve onlardan çok yararlanacaksınız. Bununla birlikte, eş ya da sevgilinize önemli miktarda para harcayabilirsiniz.

Ev tadilatı ve yerleşim yeri değişikliği gibi konularda harcamalar ile sorumluluklarınız artabilir. Dolayısıyla giderleriniz daha yüksekte kalacak, ama arkanıza yaslanıp rahatlamalısınız, çünkü geliriniz sabit kalacağından büyük bir sıkıntı olmayacaktır. Ayrıca unutmayın hayat paylaştıkça güzeldir sizi seven tüm benliği ile yanınızda yer alan sevdiğiniz için harcama yapmaya değer.   Satürn Mars ve Jüpiter'in konumu boğaz veya kulakla ilgili problemler yaratabilir. Bu nedenle, temkinli kalmalı ve potansiyel rahatsızlıkları  kendinizden uzak tutmak için tedbirli davranmalısınız. Eş ya da sevgilinzie karşı  yaptığınız en küçük sevgi dolu yaklaşım, karşı tarafın mutluluğunun nedeni olacaktır. İkiniz birlikte mutlu bir hayat sürmeye çalışacaksınız. Sonuç olarak, ilişkiniz güçlenecektir. Mutluluk evinizin bir parçası olarak kalacak ve birlikte birbirinizin fayda ve refahını düşüneceksiniz.  Tüm ay boyunca, varsa küçük kardeşlerinizin refahı konusunda endişe duyacaksınız. Bazı önemli görevlerin tamamlanmasında engellerle karşılaşmaları da mümkündür. Böyle bir durumda yardımınıza ve desteğinize ihtiyaç duyacaklardır. Başka bir gecikme olmadan, onlara yardım etmek için elinizden geleni yapmalısınız. 

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık