Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Mart 2020 Aylık Kova Burcu Yorumu

Kova Burcu ♒

Güneş Yükselen yada Ay burcu Kova olanlar,

Sizin için belirleyici bir ay Mart. Bu yüzden mümkünse 4 ve 9 Mart arasında yeni bir şey başlatmaya devam edin. 9 Mart'ta, Başak burcunda Dolunay, sorduğunuz soruların tüm cevaplarını bulabileceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız. Sevgi aşk ilişkiler söz konusu olduğunda, Venüs'ün 4 Mart'tan sonra güçlü enerjiler ile ilişkide güvende sevgi dolu hissedeceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız.  Kendinizi ciddi bir şekilde ortaya çıkarmaya veya nihayet kişisel hırslara yatırım yapmaya hazırsanız, 21 Marttan itibaren Satürn burcunuzda ilerleyecek  sizi lider veya uzman olarak konumlandırmanıza yardımcı olacak. Satürn ile, hedeflerinizi bir maraton olarak düşünmek en iyisidir! Dikkatli olan herhangi bir şeye katılımınızı değerlendirmenin başka bir nedeni mi? Nadir bir kozmik gezegen dörtlüsü - enerji verici Mars, geniş Jüpiter, yapılandırılmış Satürn ve güçlü Plüton - tüm ay Oğlaktan dolaşarak on ikinci evinizi iyileştirme, kapatma ve dinlenme aktivitelerini etkinleştirir.

Gizli bilgiler ortaya çıkabilir.  Birinin gerçek yüzünü (şok edici) görebilir veya başladığınız bir işte rahatsız edici gerçeği fark edebilirsiniz. Bu, insanları hayal kırıklığına uğratma ve suçluluk ve pişmanlığın hoş olmayan duygularıyla uğraşma riskiniz olduğu anlamına da gelebilir. Ancak bu güçlü gezegen dizisi altında, sezginizi görmezden gelmek imkansız olacaktır.

20 Mart'ta  Mars ve Jüpiter tam bir kavuşumda birleşecek Ruhunuzda hayatınızda kurtulmak için neye ihtiyacınız varsa dışarı çıkmaya hazırsınız, değil mi! Yaratıcı veya manevi bir yol izliyorsanız, bu Mars-Jüpiter buluşması, sizi merkezi sahneye koyan büyük bir kozmik katalizör olabilir. Şimdi büyük sahnenizi çizin! Bahar ekinoks kutlaması yapmalısınız.

24 Mart Koç yeni ayı bazı yeni fikirler can bağı ile bağlantı lar kurabilirsiniz. Projeler ve ortaklıklar önümüzdeki altı ay içinde ortaya çıkacak büyük fırsatlar yakalayabilirsiniz. Fikirlerinizden bazıları önümüzdeki birkaç hafta içinde beklenmedik bir potansiyel ortaya çıkarabilir!

21 Mart'ta Satürn'ün burcunuzda ki üç yıllık bir yolculuğun ilk bölümü başlıyor! Görev yöneticisi Satürn sizi daha güçlü, daha iyi ve daha hızlı hale getirmek için geldiğinden, büyük olasılıkla birkaç zor görevden geçeceksiniz hayat okulunda. Satürn 1 Temmuz'a kadar burada olacak, daha sonra beş aylık bir aradan sonra 17 Aralık 2020'den 7 Mart 2023'e kadar uzun mesafe için burcunuza yerleşecek.

İktidar gezegeniniz Uranüs sadece 1781'de keşfedildiğinden, Satürn astrolojideki “klasik” hükümdarınızdır. Bu, zodyak işaretleri arasındaki geçişlerinden güçlü bir şekilde etkilendiğiniz anlamına gelir. Ayrıca, Zarar görmüş veya sağlık sorunuyla (zihinsel veya fiziksel) uğraşmanız gerekebilir. 
Burcunuzda ki Satürn, hayatınızda tam olarak nerede yükselmenin zamanı olduğunu ortaya koyuyor.

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık