Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Mart 2020 Aylık Koç Burcu Yorumu

Koç Burcu ♈

Güneş Yükselen yada Ay burcu Koç olanlar,

Yönetici gezegeniniz Mars, bu ay gökyüzünde fazlası ile önemli bir konumda, Beu etki profesyonel olarak istediğiniz her şeyi elde etmenize yardımcı olabilir. 14 Mart'ta Mars ve Neptün arasındaki bağlantı, inancı koruduğunuz girişimci olduğunuz takdirde, kariyer hedeflerinize ulaşmanızı sağlayacak. Mars ve Jüpiter 20 Mart'ta birleşerek,  potansiyelinizi ve profesyonel olarak ödüllendirilme potansiyelinizi artırıyor.23 Mart'ttan itibaren gökyüzü sizi gerçek bir güç merkezi haline getiriyor. Kimse yetkinizle  yada işiniz ile ilgili konularda sizinle uğraşmaya cesaret edemez! 24 Mart'taki Burcunuz’ da gerçekleşecek Yeni Ay karanlıkları söküp atacak yaşamlarınızdan.

Yıldızların öğretmeni Satürn Oğlak doğum haritalarınız da kariyeri temsil eden 10ncu evinizde Aralık 2017'den bu yana ilerliyor ve liderlik ve başarı hakkında sert dersler veriyor sizlere. Özellikle hırslarınızı ciddiye almaya, otoriteyi planlamaya ve uğraşmaya gelince, büyümeye zorlandınız. Satürn yaşlanmayı yönetiyor ve ailenizdeki büyüklerin (veya kendiniz!) Zamanın geçişinin farkında olabilirsiniz.

Bu ay  Kova burcunda ilerleyecek Satürn ile bu yoğunluktan biraz uzaklaşacaksınız. Temmuz ayından Aralık ayına kadar sabrınızın ödüllerini alacaksınız. 21 Mart 30 Mart tarihleri arasında aşırı duygulara dikkat edin ...Mars, 31 Mart'ta Satürn'le tam olarak bir araya gelecek. Bu, bir ayağınız gazda, diğeri frende olmak gibi hissedeceksiniz. Herhangi bir grup çalışmasına acele etmemeye dikkat edin, özellikle de arkadaşlarla iş yapmayı içeriyorsa,  İnsanları dikkatle incelemek için zaman ayırın.

Özel yaşamınızda ise yeni başlangıçlar yenilenmiş ruh haliniz ile var olan ilişkinizi çıkmazdan kurtarabilir sevebilmenin sevilmenin önemini çok daha iyi kavrayabilirsiniz.

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık