Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Mart 2020 Aylık Boğa Burcu Yorumu

Boğa Burcu ♉

Güneş Yükselen yada Ay burcu Boğa olanlar,

Bu ay, başarı ve mutluluk için kendinizi  altın biletiniz varmış gibi hissetmenizi sağlayacak inanılmaz enerjiler ile dolu gökyüzü. Yönetici gezegeniniz Venüs, şanslı döngüyü başlatıyor sizler için 6 Mart'tan itibaren Burcunuz da ilerleyecek. Venüs, kendinize sevdiğinize olan güveniniz, aşk hayatınız ve mali durumunuz için büyük bir destek verecek sizlere. Çevrenizde ek bir güzellik ve iyilik katmanı yaratarak sizi daha uyumlu ve uyumlu koşullar ile baş başa bırakacak.

8 Mart'ta Venüs ve Uranüs, size aşk veya para konularında keyifli bir sürpriz verecek - muhtemelen her ikisi de! Ani rüzgar kalbinizi gülümsetecek. Sonra, 22 Mart'ta Venüs ve Neptün kucaklaşıyor, Evlilik ya da beraberliğiniz de Aşk, romantik, kişisel veya finansal bir rüyayı gerçekleştirmenize yardımcı olacak. Güzellikler oluyor yeni güçlü pozitif etkiler sizleri karşılıyor! Bütün ay sevinç ve mutluluk içinde olacağınız enerjiler ile karşı karşıyasınız. İyiliklerinizin vazgeçmemenin   mücadelelerinizin mükafatının tadını çıkarın!

Diğer yandan Yıldızların öğretmeni Satürn, Kova seyri ile 21 Mart'ta kariyer sektörünüzde etkili olacak. Yeniliklere güçlenmeye üne başarıya hazır ve açık olun.  aklınızda yeni başarı seviyeleri elde edersiniz. Satürn doğum haritalarında onuncu evin doğal hükümdarıdır, bu yüzden bu geçişi çift güçle hissedeceksiniz. Satürn, Kova'da kariyer yolunuzu yeniden şekillendirerek uzun bir yolculuğa başlayacak.
Ay boyunca,  Hayal gücünüz özellikle zengin olacağından, bu yaratıcı çalışma için ideal bir zaman dilimi sizler için. Enerjiniz azaldığında insanların sizi desteklemesine izin verin. Güçlü ve yetenekli olmanız, zaman zaman bir desteğe ihtiyacınız olmadığı anlamına gelmez.  24 Mart'ta  gerçekleşecek Koç yeni ayı, yeni bir yöne doğru hareket etmenize yardımcı olacaktır. Endişelerinizi hatta hararetli arzularınızı evrene yavaşça bırakın ve mümkün olan en iyi sonucu isteyin.

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık