Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Mart 2020 Aylık Balık Burcu Yorumu

Balık Burcu ♓

Güneş Yükselen yada Ay burcu Balık olanlar,

Bu ay sizinle eşiniz arasında belirleyici bir an muhtemelen 9 Mart'ta karşıt burcunuz Başak burcunda gerçekleşecek Dolunay'a yakın olacak. Eşiniz hakkında bağlantınızın kırılganlığını aydınlatan gizli bilgiler bulabilirsiniz. Ayrıca, arkadaşınızın sizinle ilgili daha önce bilmediği bir şey öğrenmesi de mümkündür. Her ikinizi de ilk etapta birbirinizi hiç tanımadığınızı fark edebilirsiniz.

Diğer yandan, bu ay sosyal hayatınıza büyük önem vereceğiniz enerjiler söz konusu. İş hayatınızda bu ay. Gerçek bir fark yaratacaksınız.

24 Mart'ta kazanılan gelir sektörünüzdeki Koç Yeni Ay'ı sayesinde mali durum düzeliyor, Yeni bir gelir akışı mümkün.

9 Mart'ta yıldızlar her şeyi telafi ediyor. Bir ilişki resmi statüye ulaşabilir ya da büyük sinerji ve dinamik ikili potansiyeli olan biriyle tanışabilirsiniz. Bir işte veya romantik bir ortaklıkta ilerlemeye karar veremediyseniz, bu aydınlatıcı ay ışınları size yolu gösterecektir.

24 Mart, Koç burcundaki Yeni ay ve ikinci finans ve güvenlik evinizde istikrarlı bir yeni ay getiriyor. Başka bir gelir kaynağı arıyorsanız  bu ideal bir başlangıç olabilir sizler için. Özgeçmişinizi zenginleştirin ve çevrimiçi profillerinizi yenileyin. Eğitim kampına kaydolun ve yeme ve egzersiz planlarınızı takip edin. Bu takviyeleri ve cilt bakımı rejiminizi başlatın.

21 Martta  Satürn'ün Kova burcunda ki otoritesini on ikinci evin hayalperestliği ile birleştirerek iyi işler yapabilirsiniz.

Aslında, kısıtlayıcı Satürn, iç çemberinizi biraz küçülterek, niceliğe göre kaliteye öncelik vereceksiniz.

Bu süre zarfında, belki de bir topluluk organizatörü veya takım lideri olarak bir liderlik görevine yükselmiş olabilirsiniz. Şimdi bu şifa ve sanatsal armağanlar, değerlendirmeli para kazanmanın zamanı geldi. En yüksek amacınızı desteklemeyen bazı alışkanlıklar geliştirdiyseniz, bu Satürn döngüsü, temel düzeydeki kişileri ele almak için güçlü bir zaman olacaktır. Bunu tek başına yapmak zorunda olduğunuzu hissetmeyin! Bir akıl hocası, antrenör veya terapist (Satürn uzmanları yönetir) bu yolculuk boyunca size yardımcı olabilir. Aslında, doğru destek sistemine sahip olmak artık sizin için çok önemli olacak. Bir şeyin gitmesine izin vermen gerekiyorsa, direnme. On ikinci evdeki Satürn, işleri doğal bir sonuca getirebilir.

19 Mart 23 Mart tarihleri arasında, Tercihen suya yakın, güzel ve canlandırıcı bir yere gitme şansınız varsa, değerlendirin.

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık