Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Mart 2019 Aylık Yengeç Burcu Yorumu

Yengeç Burcu ♋

Güneş Yükselen yada Ay burcu Yengeç olanlar,

Gizli düşmanlıklarla karşılaşabileceğiniz bir aydasınız özellikle işinizle ilgili konularda dikkatli olmanız yararınıza olacaktır. İş ve eğitim hayatınızda gizliliğe önem verin güvendiğiniz birinin ihaneti ile güç mücadeleleri vermek zorunda kalabilirsiniz. Sağlığınızın da hassasiyet kazandığı bir aydasınız. Kilonuzda artış sağlık sorunlarına neden olabilir. Arkadaşlarınızdan gelecek faydalar iş ve özel yaşamınızda etkili olacaktır.

6 Mart saat 19:04 Balık burcunda Yeniay gerçekleşecek.

21 Mart saat 04:43 Terazi burcunda Dolunay gerçekleşecek.

Bu enerjile ile olumlu haberler ve pozitif gelişmeler yaşayabilirsiniz. Özellikle iş ilişkisi içinde olduğunuz kişilerle iletişiminiz çok daha iyi hale gelecek ve enerjinizi yükseltecek. Ruhsal olarak bilinçaltınızda yatan korkularınızı tam anlamı ile zihninizden temizleyebileceksiniz.

Aşk hayatınızda sevdiğiniz insanla aranızı düzeltmek ilişkinizi kurtarmak için harekete geçebilir duygularınızı pişmanlıklarınızı açıkça ifade ederek ilişkinizi yeniden aşkın gücü ile diriltebilirsiniz. İkili ilişkilerinizin güçleneceği küslüklerin sona ereceği güçlü bir enerji ile karşı karşıyasınız. Özel yaşamınızda evli Yengeçler ani kararlar büyük pişmanlıklara neden olabilir dikkatli davranın.

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık