Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Mart 2019 Aylık Oğlak Burcu Yorumu

Oğlak Burcu ♑

Güneş Yükselen yada Ay burcu Oğlak olanlar,

Maddi manevi pek çok sıkıntınız bu ay tam anlamı ile sona erecek. Başarı hayatın her alanında sizi takip edecek ve karşınıza değerlendirebileceğiniz pek çok fırsat çıkacak sizi seven dostlarınız ve eşinizin desteği ile çok önemli işler gerçekleştirebileceksiniz. Bekar Oğlaklar bu ay ruh eşinizle karşılaşabilir kalıcı bir beraberliğe adım atabilir var olan ilişkinizi nikahla taçlandırabilirsiniz. Yeni bir araç satın alma veya yeni mülk gibi gelişmeler ay sonuna doğru sürpriz yatırımlar gerçekleştirebilirsiniz.

6 Mart saat 19:04 Balık burcunda Yeniay gerçekleşecek.

21 Mart saat 04:43 Terazi burcunda Dolunay gerçekleşecek.

İş ve eğitim hayatınızda başarıyı yakalayacak iş ilişkilerinizde bazı iniş çıkışlarla karşılaşıp, ufak tefek meselelerin sorun haline geldiği durumlarla karşılaşsanız da başarıyı yakalayabileceksiniz. Bu ay işinizle ilgili riskleri ayrıntıları doğru değerlendirecek gelirlerinizi ve başarı şansınızı yükselteceksiniz olabilir. Özel yaşamınızda ise kararlarınızı sevgiden emekten doğrudan yana olacak şekilde vermelisiniz.

Bu enerjiler altında yatırım planlarınız finansal yönetimler ile ilgili konularda ikna yeteneği olan sahtekar yüzlü kişilerin zararları ile karşılaşabilirsiniz dikkatli olmanız gerektiğini unutmayın! Aşk hayatınızda evli ve ilişkisi devam eden Oğlaklar ilişkinizi koruyup güçlendirmek için koruyucu tutkulu sevginizi gösteren bir tutum içinde olmanız gereken bir aydasınız. Emek verin vazgeçmeyin ve mutluluğun tadını çıkarmaya bakın.

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık