Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Mart 2019 Aylık Kova Burcu Yorumu

Kova Burcu ♒

Güneş Yükselen yada Ay burcu Kova olanlar,

Gökyüzü Kova burçlarının hayatlarında yaşayacağı sürpriz ve olumlug gelişmelere işaret etmekte. Parlak zekanız ve disiplinli çalışmanın karşılığını almaya başlıyorsunuz. Bu ayın ilk 10 günü kendi yakınlarınızdan kaynaklı iş ve özel hayatınızda gerginliklere sebep olacak olaylara dikkat etmeli oyuna gelmemelisiniz. İş hayatınızda ortaklıklar gerçekleştirebilir yurt dışı ile bağlantılı önemli işler gerçekleştirebilirsiniz. Süregelen işi olan Kovalar maaş zammı alabilir beklenmedik bir terfi olabilirsiniz.

6 Mart saat 19:04 Balık burcunda Yeniay gerçekleşecek.

21 Mart saat 04:43 Terazi burcunda Dolunay gerçekleşecek.

Maddi manevi olumlu gelişmeler yaşayacak ev yada iş yeri almak gibi bir arzunuz varsa gerçekleştirebilirsiniz. Maddi olarak emeklerinizin karşılığını almaya başlayacaksınız. Bu süreçte dikkat etmeniz gereken konu yakın çevrenizde birikecek akrabalara ve sahte dostlara da dikkat etmek olmalı. Özel yaşamınızda ise ilişkinize sahip çıkmanız gereken enerjiler söz konusu.

Hiç bir şey aşkınızdan daha öncelikli olmamalı. Bu enerjiler altında resmi ve hukuki konularda da son derece dikkatli davranmalı olayları hukuka taşımadan kendi içinizde çözümlemeye çaba göstermelisiniz. Özel yaşamınızda ise evli ve uzun süredir devam eden bir beraberlik içinde olan Kovalar tutulma enerjisi duygularınızı netleştirecek ilişkinizi sahiplenebilir hatalarınızı anlamış olmanın olgunluğu ile çaba gösterip sevginizi ortaya koyabilirsiniz. Bekar ve ilişkisi devam eden Kovalar sürpriz evlilik kararı alabilirler.

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık