Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Mart 2019 Aylık Koç Burcu Yorumu

Koç Burcu ♈

Güneş Yükselen yada Ay burcu Koç olanlar,

Bu ay mutluluk ve refahınız ay boyunca artacaktır. Aile sorumluluklarınızı yerine getirmek için fırsatlar la karşılaşabilirsiniz. Olumlu olaylar, mutluluk ve refah ay boyunca sizlerle birlikte, kişisel ve profesyonel hedeflerinize odaklanarak mücadele etmeniz ve başarıya odaklanmanız için sizleri desteklemekte.

6 Mart saat 19:04 Balık burcunda Yeniay gerçekleşecek.

21 Mart saat 04:43 Terazi burcunda Dolunay gerçekleşecek.

Bu enerjiler farkındalığınız doğrultusunda değişim ve heyecan verici gelişmeleri beraberinde getirecek. Yeni keşifler ilişkiler parlak bir gelecek için planlarınızı başarı ile ortaya koyabileceğiniz enerjiler 14 gün boyunca sizlerle birlikte olacak. Bu enerji ile kendinizi yeniden keşfedecek artan özgüveninizi zeka ve çalışkanlığınızı birleştirerek kazançlı gelişmeler ile karşılaşacaksınız. İş ve özel yaşamınızda planlı olmalısınız böylelikle hedeflerinize daha kolay ulaşabileceksiniz. Hiç kimse size engel olmayacak mutlu ve başarılı olma yolunda emeklerinizin karşılığını alabileceksiniz.

Aşk ve ilişkiler

Bekar Koçlar kendi mesleğinizden yada işiniz gereği tanışacağınız biri ile duygusal bir ilişkiye adım atabilirsiniz.

Sağlık

Sevgili Koçlar mart sonuna kadar mide, hazımsızlık, cinsel sorunlar, eklemlerle ilgili ağrılar pankreas ve cinsel organlarla ilişkili komplikasyonlara karşı dikkatli olmalısınız.

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık