Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Mart 2019 Aylık İkizler Burcu Yorumu

İkizler Burcu ♊

Güneş Yükselen yada Ay burcu İkizler olanlar,

Mart ayı sabır ve çabalarınız ile şekillenecek sizler için. Yurt dışına gitme hayaliniz varsa bu ay işinizle ilgili bu hayalinizi gerçekleştirebilir kazançlı çıkabilir önemli ortaklıklar ve iş birlikleri gerçekleştirebilirsiniz. Kar ve kazançlar iş birlikleri sayesinde gerçekleşecektir.

6 Mart saat 19:04 Balık burcunda Yeniay gerçekleşecek.

21 Mart saat 04:43 Terazi burcunda Dolunay gerçekleşecek.

Bu enerjiler ile kendinizi geliştirmek hedeflerinize ulaşmak konusunda dikkat çekecek iş ilişkilerinizde uzun vadeli hedeflerinizde önemli ilerlemeler elde edebileceksiniz. Kötü içgüdülerinizden ve ön yargılı davranışlarınızdan uzaklaşmalısınız. İşinizle ilgili anlaşma alım satım ve sözleşme imzalamak için profesyonel yardım almanız yanlış kararların önüne geçecektir. İş ve aşk hayatınızda  başkalarından kaynaklanan hayal kırıklıklarını bir yana bırakıp hatalarınızı telafi edecek doğru kararlar ile ilişkilerinizi yapılandırarak aşkı da kazancı da yeniden elde edebileceksiniz.

Aşk ve ilişkiler

Evli İkizler işinizin anlayıştan yoksun davranışları karşısında sıkıntılar yaşayabilir ilişkinizi bitirme yönünde düşüncelere kapılabilirsiniz. İlişkisi yolunda giden İkizler ise eşlerinin sağlık sorunları ile ilgilenebilirler. Bekar İkizler birden fazla ilişki yaşayarak hayal kırıklığı ve pişmanlıklar yaşayabilirler eylül ayına kadar kalıcı ilişkiler kurabilmeniz zor gibi görünmekte. Mart ayı boyunca, omuzlar, genital organlar boğaz ve karaciğer ile ilgili konularda bazı sorunlar yaşamanız olası dikkatli olmalısınız.

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık