Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Mart 2019 Aylık Boğa Burcu Yorumu

Boğa Burcu ♉

Güneş Yükselen yada Ay burcu Boğa olanlar,

Mart ayı sizler için büyük değişimler ve şanslar hakim gökyüzünde. Madden manen kazançlarınız artıyor ve siz büyük işlerle başarı ile adınızdan fazlası ile bahsettirmeye başarabilirsiniz. Bu enerjiler kalıcı işleri ilişkileri beraberinde getirecek sizlere. Finansal zorluklar tamamen ardınızda kalıyor cesaret, coşku ve iş ile ilgili karlar ayın getirileri arasında. Bu ay bekar Boğa’lar kalıcı beraberliklere adım atabilirler.

6 Mart saat 19:04 Balık burcunda Yeniay gerçekleşecek.

21 Mart saat 04:43 Terazi burcunda Dolunay gerçekleşecek.

Bu enerjiler altında kendinize olan güveninizi ve öz saygınızı yeniden kazanacak yanlışları ayırt edebilmiş olmanın getirdiği bilgelik ile yaşamınızın geneline yansıtacaksınız. Söz sahibi güçlü ve otorite konumunda ki insanlarla yollarınız kesişebilir maddi ve manevi olumlu iş birlikleri ile var olan şartlarınızı yenileyerek daha aktif ve yaratıcı olmanın avantajlarını yakalayabilirsiniz emek vermeniz sabırlı olmanız şart.

Ailevi konularda da sorunlarınız çözüme kavuşturabileceksiniz. Bu enerji satın almalar ile ilgili konuları da gündeminize getirebilir ev ve araba ya da işiniz ile ilgili büyüme gibi fırsatları yakalayabilirsiniz. Akıllı ve planlı ne istediğini bilerek hareket etmeniz size. Özel hayatınızda heyecanlı mutlu olacağınız gelişmeler sizi kendinize getirecek evli ve ilişkisi devam eden Boğalar eşinizle aranızda ki buzlar eriyecek korkularınızı kaygılarızı altı edin. Bekar Boğa’lar sizler de tesadüflerin en güzelini hayatınızın aşkını bularak yaşayabilirsiniz.

Sağlık

Mart ayı boyunca enerjinizi güçlü tutmak için mutlaka bedeninizi rahatlatacak bir spor dalı ile ilgilenin ve yorgunluktan olabildiğince uzak tutun kendinizi Bu sene mide, bağırsaklar ve eklemlerde sorunlarla karşılaşmanızda muhtemeldir. Bunun yanı sıra, göz sağlığınıza bağlı baş ağrıları yaşayabilirsiniz.

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık