Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Mart 2019 Aylık Başak Burcu Yorumu

Başak Burcu ♍

Güneş Yükselen yada Ay burcu Başak olanlar,

Bu ay iş ve eğitim hayatınızda isteklerinizi gerçekleştirmek için daha fazla mücadele etmeli işinizle ilgili konularda kararlarınızı netleştirip tereddütlerden uzak kalarak hareket etmelisiniz. Sağlığınızla ilgili konularda ayın ilk yarısı sorunlar yaşanabilir yanlış teşhis sonucu bir panik yaşayabilirsiniz. Endişelenmeyin bu geçici bir durum olacaktır. Özel yaşamınızda ise geçmişle ilgili konular gündeminize gelebilir gerçekleşecek yüzleşmelerle tam anlamı ile rahatlayıp var olan ilişkinizi daha sağlam temeller üzerine oturtabilirsiniz.

6 Mart saat 19:04 Balık burcunda Yeniay gerçekleşecek.

21 Mart saat 04:43 Terazi burcunda Dolunay gerçekleşecek.

Bu enerjiler iş hayatınızda sorunları beklentilerinizi açıkça konuşmak ve kolayca kabul görmenizi sağlayacak İş ve eğitim hayatınızda randevular ve iş görüşmeleri önemli kararları için bu günler arasında aktif olmalısınız. Çalışmalar ve sınavlarınız iyi sonuçlar verecektir kendine güvenen kendini ifade çalışmaları için uygulamak için uygun bir zaman dilimi sizler için. Ayrıca, ruhsal ve fiziksel olarak kendinizi çok huzurlu ve güzel hissedecek auranızda ki müthiş enerji ile güzel insanlar ile iş ve özel yaşamınızda iş birlikleri yeni ve doğru gelişmeler kaybettiğiniz ümitlerinizi yeniden kazanmanızı hayattan keyif almanızı sağlayacak etkiler ile dolu.

İyi niyet emek verme ve alma sevgi şefkat hayat rotanızı yeniden belirleyecek. Ailenizle sevdiklerinizle vakit geçirecek  arkadaşlarınızla sosyalleşecek ve kalıcı ilişkiler kurabileceksiniz. Geçmişin olumsuz izlerini yüreğinizden zihninizden silip atmanın zamanı geldi. Yeni başlangıçlar mutlu ve uyumlu bir ilişki sizleri beklemekte. Aşk hayatınızda keyifli gelişmelerin gerçekleşebileceği güzel dönem. Evli Başaklar içinde en romantik gelişmelerin olacağı bir ay mart sizler için.

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık