Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Mart 2019 Aylık Balık Burcu Yorumu

Balık Burcu ♓

Güneş Yükselen yada Ay burcu Balık olanlar,

Bu ay yenilenme arınma yeni başlangıçlar zamanı sizler için. Bu ay çevrenizi gözlemleyin 3. şahısları test edin iş eğitim ve özel hayatınızda insanları testlerden geçirin bunu yaptığınız anda olası ihanetlerin önüne geçebilir kime güvenip kime güvenmemeniz gerektiğini net bir şekilde öğrenebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise anlık sinirle sarf edeceğiniz sözler ilişkinizde kırılmalara ve uzaklaşmalara neden olsun istemiyorsanız sözlerinize dikkat edin ve birlikte olduğunuz insana karşı anlayışlı olmayı deneyin.

6 Mart saat 19:04 Balık burcunda yeniay gerçekleşecek.

21 Mart saat 04:43 Terazi burcunda Dolunay gerçekleşecek. 

Bu enerjiler altında özellikle Evli Balık burçları eşinizin ailesine karşı sizi savunması ile sorunlarınızı çözüme kavuşturup huzur bulabilirsiniz. İş ve ev hayatınızda önemli değişiklik ve yeni fırsatlar ile karşılaşabilirsiniz. Kişisel gücünüz zihinsel ve bedensel olarak artacak yaşamınızda reform niteliğinde gelişmeleri başarı ile yönlendirebileceksiniz.

Sizlere tavsiyem detaylara takıp kalmadan hareket etmeniz yönünde. Aşk hayatınızda devam  eden bir ilişkiniz varsa birbirinize güvenmeyi ve saygı duymayı öğrenecek Ay sonunda doğru ilişkinizi resmileştirme yönünde kararlar alabileceksiniz. Evli ve ilişkisinin temeli aşk olan Balık burcu mensupları içinde mutluluk şans enerjisi hakim gökyüzünde. İdrar yolları ayak sağlığı ve kan değerlerinizle ilgili sağlık sorunları ile karşılaşabilirsiniz.

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık