Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Mart 2019 Aylık Aslan Burcu Yorumu

Aslan Burcu ♌

Güneş Yükselen yada Ay burcu Aslan olanlar,

Bu ay iptal olan ertelediğiniz işlerinizi hayata geçirebilir doğru seçimler yapıp tereddütleriniz yüzünden kaybettiklerinizi kazanmaya başlayabilirsiniz. Geç kaldım diye hayıflanmak yerine gayret gösterin azmedin ve kazanın azimle çalışmaya devam edin çabalarınızın karşılığında yeni kapılar açılacak ve siz kaybettiklerinizin fazlasını kazanabileceksiniz her konuda. İş işten geçmeden kıymet bilin kendinize gelin ve ilerleyin.

Yanlış anlaşılmaları kurguları kaygıları arkanızda bırakmanın tam zamanı sizler için. İş ve özel yaşamınızda için öfke ve kaygı zorluklara neden oldu şimdi toparlanma zamanı silkelenin atın ölü toprağını üzerinizden ve yeniden başlayın yenilgilerin pişmanlıkların size kattığı güzellikler ile sarılın hayata.

6 Mart saat 19:04 Balık burcunda Yeniay gerçekleşecek.

21 Mart saat 04:43 Terazi burcunda Dolunay gerçekleşecek.

Bu enerji ile birlikte önümüzde ki bir yıl için hedeflerinizi belirlemelisiniz. Ne istediğinizi bilerek hareket etmeniz fazlası ile önemli bunu unutmayın. Özel yaşamınızda da mutlu olmak için fedakarlık yapmalı daha anlayışlı davranmalısınız. Hayatının her alanında ekstra sabır, kararlılık ve görevlerinizi yerine getirme disiplini içinde olmalısınız. Mart ayında aşka bakış açınız ve romantizm sizler için çok daha farklı bir anlam kazanacak.

Romantizm tutku özellikle evli Aslanların hayatında daha önce olmadığı kadar önem kazanacak. İlişkisi olmayan Aslanlar ise daha sağlam temeller üzerine kurulu saygının karşılıklı anlayışın olduğu ilişkilerin mutlu bireyleri olabilirsiniz. 10-19 mart tarihleri arasında sinir sıkışması boyun ve omurilik bölgenizde sorunlar yaratabilir. Bunun olmaması için zihninizi olumsuz düşüncelerden uzak tutmanız yararınıza olacaktır.

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık