Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Kova 2016 Yıllık Burç Yorumları

Kova 2016 Genel

Bu yıl Şubat’la Eylül ayları arasında alışık olmadıkları bir popülerlik deneyimleyebilirsiniz. Bu olumlu da olabilir olumsuzda. Geçmişte yaptıklarınızla orantılı olacaktır. Kariyer hayatınızda ilerleme kaydetme ve atılımlar yapmanıza, hatta istediğiniz özel hayatınızda aşkın peşinden gitmekse özel ilişkiler kurmanıza olanak verecek fırsatlar yakalayabileceksiniz. Fakat iş hayatınızda da, romantik anlamda da, bu ilişkilerden uzun ömürlü olmasını beklememeniz yerinde olacaktır. Ancak, Eylül ayından sonra sizler insanlık adına hizmet edebileceğiniz işlere yönelebilir ya da bağışlarda bulunabilir ya da ihtiyaç sahipleri için bağış toplayabilirsiniz. Ayrıca, Şubat ayından sonra biraz dalgın olacağınız için özellikle Mart ayında için kazalara karşı da dikkatli olmalısınız. Öğretmen Satürn sizlerin 11. Evinde etkili olacak uzun vadeli hedeflerinizi çıkarlarınızı korumak adına siyasi parti kulüpler yada vakıflarda görev alabilir bu alanlarda başarılı çıkışlar gerçekleştirebilirsiniz. Büyük organizasyonlarda yıl boyunca sizlere cazip gözükecektir. Ayaklarınızı yere sağlam basmalı yükselme arzusu ile yanlış işlerin içinde yer almamaya özen gösterin iş arkadaşlarınızı iyi seçmeli ve yanınızda bulunan her insanın sizin iyiliğinizi isteyeceği düşüncesi ile aldanışlar içinde olmamaya özen gösterin. Mart Mayıs Ağustos ve Eylül aylarında oldukça kontrollü olmalı başkalarının değil kendi içinize sinen işlerin içinde yer alma çabası içinde olmalısınız. Bu aylarda ciddi gerilimler ve maddi kayıplar yaşayabilirsiniz dikkatli davranın. Gökyüzü finansal konularda şanslı etkileri sizlere sunsa da kayıplar yaşamamak için seçimlerinizin fazlası ile önem kazandığı bir yılda olduğunuzu aklınızdan çıkarmadan kararlar almalısınız.

Kova 2016
Aşk ve İlişkiler

Bu yıl Kovalar için AŞK ta mucizevi durumlar yaşanmasa da geçtiğimiz yıla göre daha iyi etkiler hakim olacak gibi görünmekte. Kendinizi geliştirip egodan kibirden alınganlıklardan uzaklaşmayı tercih ettiğiniz anda var olan ilişkinizde ki krizleri aşabilir huzurlu günlere kavuşabilirsiniz. 17 Şubat 12 Mart ve daha sonra 7 Aralık 2016 arından 3 Ocak 2017 arasında Aşk hayatınızda bekar Kovalar için romantik duygularla yeni ve olumlu ilişkiler kurabileceğiniz bir süreç. 24 Mayıs ve 17 Haziran 2016 arasında romantizm rüzgarı bekar ve ilişkisi devam eden Kovaların evlilik kararı almalarını sağlayabilir.

Kova 2016
Kariyer ve Finans

Finansal konularda Kovalar için önemli bir yıl 2016. Ocak-Şubat ve Haziran-Temmuz aylarında adımlarınızı dikkatli atarak hareket ettiğiniz takdirde statü başarı ve şöhret meslek hayatınızı taçlandıracaktır. Uzun vadede başarı sağlayabileceğiniz hiç bir şeyi yıl boyunca geri planda tutmadan hareket etmelisiniz.. Yani mücadele ve rekabete hazır olun! Bunu yapmayıp plansız hareket edip sadece kazanmaya odaklanarak ilerlerseniz mesleki çatışmalar, yetkililer ve iş ortakları ile yanlış anlamaların getirdiği riskler sizlere pahalıya patlayabilir. Kontrolcü ve planlı olmanız şart. 17 Nisan ve 30 Temmuz 2016 tarihleri arasında Mars Retro da olacak. Yatırımlardan iş değişikliği gibi konulardan uzak kalmalı bilmediğiniz şüpheniz olan iş ve konulara yönelmemelisiniz.

Kova Burçları için dikkat edilmesi gereken tarihler.
Yatırımlarınızı 8 Ocak 9 Mayıs içinde gerçekleştirebilir ev değişimi ya da yapılandırması gibi konularda başarılı sonuçlar alabilirsiniz. 30 Nisan 13 Temmuz 12 Eylül 10 Ekim tarihlerinde ise borçlanmamaya ve borç vermemeye dikkat edin. Ay Aslan ve Akrep burcunda olduğunda iş ve özel yaşamınızla ilgili kararlar almamaya özen gösterin. Ay’ın hangi burçta olduğunu www.astrodeha.com gökyüzünde bugün bölümümüzden takip edebilirsiniz.

Kova SAĞLIK 2016
Sevgili Kovalar bu yıl olumsuz alışkanlıklarınız uzaklaşmak yararınıza olacaktır. Özellikle Alkol ve sigara bağımlılığınız varsa. Yıl içinde genital bölge ve baş beyin bölgenizle ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Bunu minimalize edebilmek için yapmanız gereken en önemli şey bağımlılıklarınızdan kurtulmak ve yemek düzeninizi değiştirmek olmalı.

Ocak KOVA 2016
Bu ay maddi konularda tasarruflu hareket etmeli yatırımlarla ilgili konularda heyecanınıza yenilerek yanlış kararlar almamalısınız. İletişimin gezegeni Merkür ün Retro geri hareketi geçmişte yaşanan olayları gündeminize getirebilir ve siz hiç beklemediğiniz büyük şaşkınlıklar yaşayabilirsiniz. Bunlar olumlu da olumsuz da olabilir. Geçmişte yaptıklarınızın karşılığı olacak sizlere. Bu ay özel yaşamınızda ise kendi aile bireylerinizin neden olacağı problemler yaşanabilir. Ay boyunca seyahatlerde aksiliklerle karşılaşabilirsiniz. Araç kullanırken de dikkatli olmalısınız. Ailenin farklılıklara yol açacaktır kendi sevdiklerinize daha fazla yabancılar inanabilirler.

Şubat KOVA 2016
Bu ay kendi yeteneklerinizden şüphe edebilir kendinizi tam anlamı ile özellikle ayın ilk 10 günü ifade edemeyebilirsiniz. Bu ay işinizle ilgili her detayı dikkatlice incelemeli ve başkalarının hata yapıp olmak üzere olan işlerinizde engel çıkaracak hiç bir şeyin olmamasına dikkat etmelisiniz. Bu ay özellikle öğrenci Kova’lar arkadaşlık ilişkilerinizde zararlarla karşılaşabilir ay sonuna doğru bu durumdan dolayı eğitim ve sosyal yaşamınızda küçük krizler yaşayabilirsiniz dikkatli davranın. Beklentilerinizi düşük tutmayı kim dost kim menfaatçi görmelisiniz. Artık Bu ay mesai arkadaşlarınız ve yolculuklar olumlu etkileri beraberinde getirecek sizlere.

Mart KOVA 2016
Gökyüzü bu ay sağlık sorunları olan Kova’ları sevindirecek enerjileri müjdelemekte. İş ve eğitim hayatınızda yaptığınız çalışmalarla dikkat çekecek ve başarılarınız da gelirlerinizde hatırı sayılı kazançlar elde edebileceksiniz. Özel yaşamınızda ise belirsizlik içinde devam ettirme çabası içinde olduğunuz ilişkinizi bitirme kararı alabilirsiniz. Bu ay anne ve anne ile ilgili konular gündeminizde yer alabilir onun sağlık sorunları ile ilgilenebilirsiniz. Bu durum akrabalarınızla problemlere ve fikir ayrılıklarına neden olabilir. Zor gününüzde yanınızda yer almayanlarla bağlarınızı tamamen koparabilirsiniz.

Nisan KOVA 2016
Bu ay sürpriz gelişmeler le dolu olabilir sizler için. Finansal olarak güçleneceğiniz gayrimenkul ya da araç alımı yapabileceğiniz bir aydasınız. Aile hayatınızda ise geçen aya göre huzuru yakaladığınız barış ve uyumun getireceği refahlar söz konusu sizler için. Eğitim hayatınızda da büyük başarılar elde edebileceğiniz bir aydasınız. Bu ay sizin ya da bir yakınızın sağlık sorunları ve bu alanda yapılan harcamalarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. İş hayatınızda önemli bir girişim için kredi alabilir. Yatırımlarınızda karlı sonuçla elde edebilirsiniz.

Mayıs KOVA 2016
Bu ay işinizle ilgili konularda tereddütlere yer bırakmadan kararlılıkla ilerlemelisiniz aksi halde zorluklarla karşılaşabilir fırsatları değerlendiremeyebilirsiniz. Öğrenci Kova’lar ise fazlası ile zorlanacakları kendilerini baskı altında hissedecekleri bir aydalar. Ay’ın 2nci yarısında İş kadınları ve İşadamları iş hayatında büyüme muazzam kar ve başarı keyfine erişebilirler. Özel yaşamınızda ise duygularınızla hareket etmeniz faydanıza olacaktır.

Haziran KOVA 2016

Haziran ayı mali konularda girişimci ruhunuzu canlandıracak enerjilerle dolu. Kendi işinizi kurabilir inişli çıkışlı enerjilerden sonra iş hayatınızda istikrarı yakalayabilirsiniz. Bu ay iş ya da eğitim hayatınızla ilgili yolculuklar yapabilirsiniz. Arkadaşlık ilişkilerinizde zorluklarla karşılaşabilir onlarda gelecek maddi zararlarla karşılaşabilirsiniz dikkatli davranın. Özel yaşamınızda ise sizin ve eşinizin dışında yaşanan gelişmeler arkadaşlar ya da yakınlarınızdan dolayı gerginlikler yaşayabilirsiniz. Bu süreci atlatabilmek için birbirinizden güç almalı oyuna gelmemelisiniz.

Temmuz KOVA 2016

Bu ay akılcı yaklaşımlarınız ve sakinliğinizle finansal konularda zarar göreceğiniz durumların önüne geçmenizi sağlayabilir. Bu ay hayatın zorlukları ile yüzleşebilir geçmişte yaptığınız yanlış davranışlarınızın gün yüzüne çıkması ile zor durumda kalabilirsiniz. Hatalarınızı büyütecek hırslı yaklaşımlardan uzak durmalı fevri davranışlarda olmamaya özen gösterin. Özel yaşamınızda ise kalıcı ve olumlu etkiler sizleri karşılamakta. Yeter ki siz ne istediğinizi bilerek hareket edin.

Ağustos KOVA 2016
Gökyüzü öğrenci Kova’ ların yaşayacağı sürprizlere işaret etmekte. Parlak zekanız ve disiplinli çalışmanın karşılığını almaya başlıyorsunuz. İş hayatınızda ortaklıklar gerçekleştirebilir yurt dışı ile bağlantılı önemli işler gerçekleştirebilirsiniz. Süregelen işi olan Kovalar maaş zammı alabilir beklenmedik bir terfi olabilirsiniz. Arkadaşlarınızla daha doğrusu dostlarınızla tatil planlarınızı keyifli bir şekilde uygulayabilirsiniz. Sağlık sorunları olan Kovalar bu ay rahatlamalar yaşayacaklar. Evli Kovalar sizlerde eşinizle çocuklarınızla keyifli zamanlar geçirebileceğiniz bir aydasınız.

Eylül KOVA 2016
Gökyüzü bu ay eğlence ve medya sektöründe ilerleyen Kova’ ların yıldızını parlatacak enerjileri müjdelemekte. Bu alanlarda ses getirecek çalışmalar gerçekleştirebilir hem kazancınızı hem de başarınızı ikiye katlayacak imkanlara erişebilirsiniz. Öğrenci Kova lar ise yurt dışında ki üniversite yada eğitim kurumlarına başvuru yapabilir kabul edilebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise tutku ve romantizm ay boyunca etkili olacak ve aşkta aradığınızı bulmanızı sağlayacak.

Ekim KOVA 2016
İnişli çıkışlı finansal konularda zorlanabileceğiniz bir ay sizleri karşılamakta. Yasal konularda da geçmişle ilgili problemler yüzünden beklenmediğiniz durum ve kararlarla uğraşabilirsiniz. Ailevi konularda aile büyüklerinizden kalan mülkiyetlerle ilgili sıkıntılar kardeş ve yakınlarınızla ciddi krizler yaşamanızın temelini oluşturabilir. Her konuda sakin ve duyarlı olmak ayın enerjilerini dengeleyebilmeniz açısından fazlası ile önem taşımakta. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin sağlık sorunları ile ilgilenebilirsiniz.
Kasım KOVA 2016

Bu ay iş ve eğitim hayatınızda sıradanlıktan uzak durmalı yenilikçi düşünce ve akımların peşinden ilerlemelisiniz. Ancak bunu yaptığınızda yaşadığınız zorluklarla baş edebilirsiniz. Günlük hayatınızda kendinize zaman ayırmalı ruhunuzu dinlendirip zihninizi sakinleştirmelisiniz. Özel yaşamınızda eş yada sevgilinizle rekabet eder tarzda hareket etmekten uzak durmanız akıllıca olacaktır. İlişkinizin kutsallığını korumak istiyorsanız şayet.

Aralık KOVA 2016
Bu ay beklenmedik olaylarla karşı karşıya kalabilir hayatınızda köklü değişimler yaşayabilirsiniz. Her durumda sakin ve kontrollü olmak yararınıza olacaktır. Herkes birleşmiş üzerinize geliyormuş gibi hissedebilir yapmak istediklerinizi ortaya koymakta zorlanabilirsiniz. Bu durumu açıkça belli ettiğiniz takdirde size zarar vermek isteyen kişilerin açık hedefi haline gelebilirsiniz DİKKATLİ davranın. Özel yaşamınızda ise ilişkinizle ilgili yorumlarda bulunurken aşırıya gitmemeli ve geçmişte 3ncü şahısların neden olduğu krizleri hatırlayarak sözlerinizi sevginizi öfkenizi içinizde yaşamayı öğrenmelisiniz.

NOT: TAKLİTLERİMDEN SAKININIZ :) Yazılarımın izinsiz kullanılması halinde yasal işlem başlatılacaktır.

Gökler rehberiniz yolunuz ışık olsun.
Dr. Astrolog Şenay DEVİ
İletişim: 0212 583 32 75 & 0539 206 19 53

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık