Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Koç Burcunda Yeni Ay

18 Nisan da 21:57 de Koç burcu Hint astrolojisine gore “Mesha” da YENİ AY gerçekleşecek. Zodyak’ın ilk burcu başlangıçlar heyecan ve umudu temsil eder. Eril ve Rajastiktir. Yöneticisi güç ve cesaret veren MARS’tır. Güneş, Koç burcunda güçlü konumdadır. “Rajas” enerjinin özü anlamına gelir. Bu yeni ay yeni başlangıçlar cesaretle yapılan girişimler açısından oldukça önemlidir. Yenilenme arınma yaşam enerjimizi yükseltmemiz için gökyüzünün bizlere armağanı KOÇ Yeni ayı. Niyetlerimiz seçim ve başlangıçlarımızla şekillenen tohumlama zamanıdır ve bir yıl boyunca etkili olacaktır. Şimdi özümüzden gelen güzellikleri fark edip hayatımıza yansıtma zamanıdır. Baştan ayağa tepeden tırnağa yenilenebilir olumsuz alışkanlıklarımız ilişkilerimiz ve rahatsızlıklarımızdan uzaklaşabiliriz. Ne duruyorsunuz şikayetçi olduğunuz konularda çözüm üretmek için harekete geçin değiştirmediğiniz gerçeklere bakış açınızı değiştirin ve yenilenin…

Rajas: Dinamizm canlılık yaşama gücüdür.

KOÇ BURCUNDA GERÇEKLEŞECEK YENİ AY DA YAPILACAK RİTÜEL

2 adet Mavi mum alın, Evlerinizin güney yönünde yakın ve mum ışığına odaklanın zihninizin berraklaştığını olumsuz düşüncelerinizden korkularınızdan endişelerinizden arındığınızı hissedin hiç bir şey düşünmeden mum ışığı ile bütünleşin ve şu sözleri söyleyin ’’Düşmanlarıma teşekkür ediyorum beni bana tanıttıkları var olan yeteneklerimi fark etmemi sağladıkları için. İnanıyor şükrediyor mucizelerle zenginleşiyorum. Bana sunulan MUCİZELERİ sevgi ile karşılıyor kabul ediyorum’’ Bunun ardından kırmızı renkli bir saksı alın toprağınızı saksınızın içine doldurun ve içine çim tohumlarınızı ekin inancınızdan aldığınız gücü toprakla harmanlayın ve gerçekleşmesini istediğiniz dileklerinizi sınırsızca sıralayın iyiye güzele bolluğa berekete yönelik... 

DOĞUM HARİTALARINIZDA YENİ AY HANGİ EVDE NASIL ETKİLER YAPACAK? İŞTE CEVABI

Yeni Ay 1. evde – İnisiyatifinizi ortaya koyun ve cesaretli davranın.

Yeni Ay 2. evde – Rekabet edin kazanmaya odaklanın ve hakkınız olanı alın.

Yeni Ay 3. evde - Cesurca konuşun! Rahatsızlıklarınızı da AŞK’ıda

Yeni Ay 4. evde – Ailevi bağları güçlendirin. Evinizde dekoratif değişiklikler yapın.

Yeni Ay 5. evde – Çocuklarınıza zaman ayırın ve onlarla bütünleşin.

Yeni Ay 6. evde – İş hayatınızda aktif olun girişimlerin startını verin.

Yeni Ay 7. evde – Aşk ilişkiler ortaklıklar ve hukuksal konularda zafer ve mutluluk sizin.

Yeni Ay 8. evde - Psikolojik olarak güçlenmeye çalışın dua edin meditasyon yapın ruhunuzu canlandırın.

Yeni Ay 9. evde – Cesaretinizi açıkça ortaya koyun ve ideallerinizi hayatınıza yansıtın.

Yeni Ay 10 ev – Yeteneklerinize güvenin ve profesyonelce kendinizi ilerletmek için fırsatları değerlendirin.

Yeni Ay 11 evde – Sosyalleşin ikili ilişkiler yeni imkanları ve fırsatları getirebilir.

Yeni Ay 12 evde – Kendinizi ve sizi sevenleri sevin. Gönüllü olun ve başkalarının iyiliği için fedakarlık yapmaya başlayın.

KOÇ 18 NİSAN KOÇ BURCUNDA YENİ AY mesajı: İnandığın gibi yaşa mücadeleden asla vazgeçme.

Burcunuzda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi ile, Duygularınız netleşecek ve bencilce yaklaşımlardan uzaklaşacaksınız. Evli ve ilişkisinde sorunlar yaşayan Koç’lar da başkaları için yaşamayı bir tarafa bırakıp özgür iradenizi ortaya koyabilmiş olmanız eşinizle ilişkinize farklı bir boyut kazandırıp beraberliğinizi her iki taraf içinde çok daha iyi bir hale getirecek siz yeter ki isteyin ve beraberliğinize sahip çıkın!. Bitmesi gereken sorunlu ilişkiler çıkıp gidecek hayatınızdan. Bekar Koç’lar Ruhunuzu Aşk’la güçlendirecek yaşama sevincinizi arttırıp hayata bambaşka bir yönden bakmanızı sağlayacak çok özel bir beraberliğe adım atabilir, İlerleyen zamanlarda Aşkınızı evliliğe taşıyabilirsiniz. Yeni ay enerjisi ile finansal konularda güçlü iş birlikleri sağlayabilir uzun zamandır üzerinizde çalıştığınız projelerinizle ilgili ilk adımı atabilirsiniz. Riskli yatırımlar ve bilmediğiniz bir işe yönelmeden hareket etmeli anlık kararlarla cazip tekliflerin büyüsüne kapılmamalısınız.

BOĞA 18 NİSAN KOÇ BURCUNDA YENİ AY mesajı: Düşmanlarına teşekkür et ve gücünün farkına var.

Farkındalığınız artıyor öfkeyi yenip BİLGELİĞİN gücünün bilincine varıyorsunuz. Zorlu bir dönem kapanıp yeni sağlıklı zengin aşk dolu bir dönem başlıyor. Ruhunuzu yüceltip gerçek saflığa erişeceksiniz. Başarılı ve mutlu olmanız için neyin iyi neyin kötü olduğunun farkına varacaksınız. Kendinizle yüzleşebilmenin getirdiği huzur yaşamınızın her alanında daha kontrollü yaşananların olgunluğu ve ruhunuza kattığı BİLGELİ’ği maddi manevi zenginliklerini yaşatacak sizlere. İş hayatınızda yetenek ve becerilerinizin mükafatını almaya başlayacak gizli düşmanlar ve rakipleriniz tarafından üzerinizde kurulmuş baskı ve oyunlardan özgürlüğünüze kavuşacaksınız. Bu dönem içinde hukuksal sorunlarınız varsa haklılığınız ispatlanacak bunun manevi huzuru ve meslek hayatınıza yansıyan başarısı ile kariyer hayatınızda güçlü başlangıçlara doğru yol alacak kalıcı işlerin altına imza atacaksınız. Ailevi bağlarınız daha da güçlenirken BİR olabilmenin maddi manevi zenginlikleri ile mükafatlanacaksınız.

İKİZLER 18 NİSAN KOÇ BURCUNDA YENİ AY mesajı: Kalbine yönel ve doğrularını bul.

Yorgunluk ve stresin etkisi ile neyin doğru neyin yanlış olduğunu anlayamadığınız süreçlerden geçtiniz şimdi Yeni Ay enerjisi ile iş ve özel yaşamınızı yeniden yapılandırabilir bozulan dengeleri yerli yerine oturtabilirsiniz. Aceleci değil sabırlı olmalı kararlarınızın arkasında durmalı beklemeyi zayıflık saymamalısınız. Bekar İkizler yeni ay enerjisi ile aşk hayatınız da sürpriz ve olumlu enerjilerle karşılaşabilir. Keyifli kalıcı bir birlikteliğe adım atabilirsiniz. İş hayatınızda ticari konularda yapılan uyarıları dikkate aldığınız takdirde, rahat bir nefes alarak finansal anlamda da kazançlı çıkacağınız gelişmeler yaşayabilirsiniz.

YENGEÇ 18 NİSAN KOÇ BURCUNDA YENİ AY mesajı: Vazgeçme her sonda yeni bir başlangıç vardır.

İş ve özel yaşamınızda hiç kimsenin sizi istediği gibi yönlendiremeyeceğini hissettirmeli ve kendi doğrularınız kararlarınız için mücadeleden vazgeçmeyeceğinizi dosta düşmana ispatlamalısınız. İşinizle ilgili konularda alım satımlar gerçekleştirebilir kazancınızı uzun vadeli yatırımlar da değerlendirebilirsiniz. . Evinizi yenilemek ya da bir araç satın almak istiyorsanız Yeni Ay enerjinin güçlü yansımasını değerlendirebilirsiniz. Özel yaşamınızda kiminle nerede ne konuştuğunuza dikkat edin. Gizlilik fazlası ile önem kazanmakta! Özel yaşamınızla ilgili paylaşımlarınız eş ya da sevgilinizle sorunlar yaşamanıza haklıyken haksız duruma düşmenize neden olabilir. DİKKATLİ olun. Bekar Yengeç’ler sizlerde yeni insanlar tanıyabilir duygusal yakınlaşmalar içinde bulabilirsiniz kendinizi.

ASLAN 18 NİSAN KOÇ BURCUNDA YENİ AY Mesajı: Güneşin yoğun ve güçlü enerjisini ruhunda hisset.

Gelecek kaygılarınızı yarın ne olacak endişelerinizi bırakın ve özgürleşin. Her şey olması gerektiği gibi ilerlerken siz yalnızca yapmanız gerekenleri yerine getirin ve yaşamın akışında ki yerinizi alın. İşinizle ilgili konularda rakipler ve iş birliği içinde olduğunuz kişilerin arkanızdan çevirdiği dolaplar ortaya çıkabilir. Kime değer verip kimi yaşamınızdan uzaklaştırmanız gerektiğinin farkına varabilirsiniz. Sizlere tavsiyem yeni ay enerjisi ile içinizdeki karanlığı aydınlatmak için dua edin meditasyon yapın korku endişe ve kaygılarınızdan arınmak yönünde çalışmalarda bulunun. Popülerliğiniz iş hayatınızda kalıcılığınıza kalıcılık başarınıza başarı katacak. Bu durum finansal gelirleriniz artabilir yeni yatırımlar yapmanıza ve sürekli gelir kaynağı elde edebileceğiniz işler yada işbirlikleri yapmanızı sağlayabilir. Özel yaşamınız ise AŞK la mükafatlandırılıyor siz yeter ki kalbinizin cömertliğini alabildiğince özgür bırakın.

BAŞAK 18 NİSAN KOÇ BURCUNDA YENİ AY Mesajı Kendini sev diğer her şeyi sevdiğin gibi bağışla ve özgür bırak.

Ne kadar özel ve değerli olduğunuzun farkına varın ve he şeyden önce kendinizi SEVİN. Yeni ay enerjisi ile iş ve eğitim hayatınızda da olumlu gelişmeler söz konusu. Yüzünüze gülen fırsatı yeteneklerinizle zenginliğe çevirmek için harekete geçin.

İkili ilişkilerinizde önem kazanmakta Ayrı olduğunuz eş yada sevgilinizle yeniden bir araya gelebilir yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Aşk hayatınızda ise yeni bir ilişkiye adım atabilirsiniz. Evli Başak’lar bu dönemde eşten gelecek destekle hayalini kurduğunuz ev yada arabanın sahibi olabilirsiniz.. Zorlukları olumsuzlukları dünde bırakın ve yeni ay enerjisi ile aydınlanın.

TERAZİ 18 NİSAN KOÇ BURCUNDA YENİ AY Mesajı: Zihnini bedenini dinlendir yarım kalan her şeyi tamamla ve ilerle.

Karşıt burcunuz Koç ta gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi ile İş ve özel yaşamınızla ilgili değerlendirmeler planlamalar yapabilir gerçeklerin farkına varabilirsiniz. İşinizle ilgili var olan şartları iyileştirmek için harekete geçebilir başarı olabilirsiniz. Yeni ay enerjisi ile yeni başlangıçlar yapmamaya dikkat etmelisiniz. Ayrıntılara önem vermeli aklına güvendiğiniz kişiler le fikir alışverişleri yapmalısınız. Özel yaşamınızda ise   eş ya da sevgilinizin iş hayatında yaşanan belirsizlikler içine kapanmasına ve finansal konularda yanlış kararlar almasına neden olabilir bu süreçte onunla iletişime önem verin ve anlayışlı davranmaya çalışın. Bekar Teraziler arkadaşlarınız aracılığı ile tanıştırılacağınız yeni biri RUH eşiniz olabilir ve kalıcı bir beraberliğe adım atabilirsiniz. Sağlık sorunları olan Terazi’ler bu dönem sağlığınız hassasiyet kazanmakta. İhmalkar davranmayın.

AKREP 18 NİSAN KOÇ BURCUNDA YENİ AY Mesajı: Doğan her günle yenilen ve kendine güvenmeyi öğren.

Aşk hayatınızda karabulutlar yerini ışıl ışıl parlayan güneşin parlaklığına bırakıyor. Bekar Akrepler yeni ay enerjisi ile sevip sevileceğiniz bir beraberliğe adım atabilirsiniz. Evli ve temeli sevgiye dayanan bir ilişkisi olan Akrep’ler ise sorunları ardınızda bırakacak beraberliğinizi güvenli ve keyifli bir hale getirecek yaşamı aşka sevgiyle harmanlamanın güzelliklerini deneyimleyeceksiniz. İş hayatınızda ise resmi dairelerle ilgili bir takım prosedürler le karşılaşabilirsiniz. Kontrollü olmalı ve olası bir yanlışı engellememelisiniz. İş arıyorsanız yeni ay enerjisi şansınızı arttıracaktır. Finansal konularda harcamalarınızı kontrol altına tutmalısınız.

YAY 18 NİSAN KOÇ BURCUNDA YENİ AY Mesajı: Sevmekten korkma aşka teslim ol yaşamın zenginleşsin.

Koç yeni ayı ile uzun zamandır tahsil edebilmek için çabaladığınız yüklü bir paranın gelmesi ile iş hayatınızda ki krizleri atlatabilir biriken borçlarınızı ödeyerek düzlüğe çıkabilirsiniz. Yeni bir işe girebilir işinizi daha farklı bir sektörde yeniden yapılandırma imkanına kavuşabilirsiniz. Kontrollü davranın ve kararlarınız konusunda her zamankinden özenli davranın. Özel yaşamınızda evli Yay’lar enerjiniz yükselirken eşinizden uzaklaşmak yerine ona yakınlaşmalı ve farklı arayışlar içine girmemelisiniz. yeni arayışlar içine girebilirsiniz. Gizli ilişkiler hızla başlayıp hızla biten birliktelikler geri dönüşü olmayan bir yola girmenize neden olabilir dikkatli davranın. Bekar Yay’lar yeni insanlar tanıyabilir sürpriz bir evlilik teklifi alabilirsiniz.

OĞLAK 18 NİSAN KOÇ BURCUNDA YENİ AY Mesajı: Anda kal inan sevmekten ve hayattan korkma.

Hayatınızın belki de en kararlı sürecini karşılıyorsunuz. Karanlık yönlerinizle aydınlığın gücü ile arındırarak güçleneceksiniz. İş ve özel yaşamınızda değerlerinize sahip çıkarken güçlü yönlerinizi keşfedecek ve başarı ile yaşamınızın her safhasına yansıtacaksınız. İçinizdeki güç ateşleniyor siz yenileniyorsunuz. İşinizle ilgili finansal konularda aleyhinize gelişen konularda yakalayacağınız küçük bir ayrıntı bir anda her şeyi lehinize çevirebilir ve haksızlıklar bir anda sonlanarak üzerinize oynanan oyunlar geri tepebilir. Ruhunuzu zihninizi yoran sizi kendinize küstüren pek çok meseleye son noktayı koyacak yeni başlangıçlara yol alacaksınız. Yeni ay enerjisi sizleri ipek çok fırsatla karşılaştıracak başarılı olacağınız özel bir süreçtesiniz iç sesinize kulak verin ve ilerleyin. Aşk ve evlilik hayatınızda da pozitif yaklaşımlarınız kendinizle yaptığınız yüzleşme sonunda çözüm odaklı davranmanız eşinizle ilişkinizi çok daha özel ve anlamlı bir hale getirecek. Bekar Oğlaklar sizlerde aşkın güzelliğinden payınıza düşeni alacağınız bir sürecin içine giriyorsunuz.

KOVA 18 NİSAN KOÇ BURCUNDA YENİ AY Mesajı: Yeni başlangıçlara hazırsın yüreğinin sesine kulak ver.

Yeni ay enerjisi ile sahip olduğunuz finansal gelirleri arttıracak fırsatlarla karşılaşabilir hırsla değil akılcı yaklaşımlarla adımlarınızı dikkatli attığınız takdirde kazançlarınızı arttırabilirsiniz. Yeni iş teklifleri alabilir ve önemli bir projenizi hayata geçirebilirsiniz. Bu süreçte resmi işlerinizle ilgili imza altına almanız gereken evraklar varsa okuduğunuzu anladığınızdan emin olmalı ve başkalarının etkisi altında kalmadan imza altına almalısınız. Özel yaşamınızda ise evli Kovalar eşin ailesinden kaynaklanan sorunlarla karşılaşabilir kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. Kendi kendinizi üzmek yerine eşinizle duygularınızı paylaşmalı ve sizin yanınızda yer alması gerektiğini ifade etmelisiniz. Bekar Kova’lar sizlerde iş ya da eğitim hayatınızda şanslı bir tesadüfle karışınıza çıkacak yaşam enerjisi yüksek sizi her anlamda etkileyecek özel bir insanla ömür boyu sürecek keyifli bir beraberliğin ilk adımını atabilirsiniz…

BALIK 18 NİSAN KOÇ BURCUNDA YENİ AY Mesajı: Kaygıyı hüznü olgunluğa dönüştür kendini sev ve değer ver.

Yeni ay enerjisi ile iş arkadaşlarınızla ilişkilerinizi gözden geçirmeli eleştirilerinin sınırları aşmaması konusunda onları uyarmalı ve kendinizi ezdirmemelisiniz. Finansal konularda gecikmeler söz konusu olabilir ve verdiğiniz sözleri yerine getirememe endişesine kapılabilirsiniz. Telaşa kapılmadan hareket eder ve alacaklarınızı almak için kararlı olursanız istediğinizi elde edersiniz. Yeni ay enerjisi ile alım satımlardan ortak işler yapmaktan uzak kalmalı var olan şartları daha iyi hale getirebilmek için sosyal ilişkilerinizi güçlendirmelisiniz. Siz kendi işiniz sahibi iseniz yenilenmek için bir adım atabilir yer değişikliği planlarınızı çok daha iyi şartlarda gerçekleştirebilirsiniz. Evli Balık’lar eşinizle iletişime önem verip onunla yakınlaşmak için çaba gösterdiğiniz takdirde aynı şekilde karşılık alacağınızdan emin olun. Suçlamak ve haklı çıkmak adına huzursuzluk çıkarır ve bencilce yaklaşımlar içinde olursanız karşılığını yine sizin davrandığınız şekilde olacaktır. Nasıl davranacağınızı belirleyin ve harekete geçin.

Gökler rehberiniz yolunuz ışık olsun.

Astrolog Şenay Devi

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık