Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Koç Burcunda Süper Ay ve Kanlı Ay Tutulması Etkileri

28 EYLÜL 2015 KOÇ BURCUNDA KANLI AY TUTULMASI

Koç Burcunda Süper Ay ve Kanlı Ay Tutulmasının ülkemize ve burçlara etkileri

KOÇ ‘’MESHA’’ ÖNCÜ ATEŞ ERKİL

Süper Ay ve KANLI Ay tutulmasının aynı zamana denk gelmesi 1982 den bu yana ilk kez gerçekleşen eşsiz bir gökyüzü olayı bir daha 2033'e kadar böyle bir gökyüzü olayına şahit olmamız mümkün olmayacak.

27 Eylülü 28 ne bağlayan sabah 05:51 de 4 Derece Koç burcunda gerçekleşecek süper ay ve yılın son ay tutulmasını ALFA olarak tanımlayabiliriz. BİTİŞ ve BAŞLANGIÇLAR! Yakın gelecekte hayatlarımızı kökten etkileyecek değişim enerjisi iyinin kötü ile mücadelesi kuraklıktan sonra gelen bereket gözyaşından sonra gelen arınma ve gülümseme emek mücadele ve zafer. Unutmamalıyız ki hiç bir savaştan yara almadan GALİP gelemeyiz. Tüm yenilikler başlangıçlar bizim seçimlerimizle başlar. Şikayetçi olduğumuz hemen her şey için çözüm üretmeli ve bireysel olarak bir adım atabilme cesaretini gösterebilmeliyiz. Atılan bir adım evrensel değerlerin bütünleşmesini sağlayarak çok önemli bir etki yaratabilir hepimiz için İNSANLIK için. Hint astrolojisinde Mesha ‘’KOÇ’’ Zodyak’ın ilk burcu başlangıçlar heyecan ve umudu temsil eder. Eril ve Rajastiktir. Yöneticisi güç ve cesaret veren Mars’tır. “Rajas” enerjinin özü̈ anlamına gelir. Ruhun yolculuğunda bireyin evrensel bütünün parçası haline geldiği Atman’ın Brahma ile birleştiği son evreyi temsil eder. Dalgalı derin yüzeyin altındaki serin sakin suları keşfedebilmek gideceğimiz yolu belirleyebilmek için özde ki ruhumuzun derinliklerinde saklı mesajları gün yüzüne çıkartabilmemiz bizleri gerçeğe götürebilir ancak. Tutulma esansında 9 derece ile Terazi de Geri harekette Merkür ‘’R’’konumda. Yıldızların öğretmeni Satürn ve Plüton kare açıda ve Ay Dünya'ya en yakın noktada ve aynı zamanda sonbahar ekinoksuna en yakın dolunaya şahit olacağız. Süper Ay tutulması sırasında, Dünya'nın arkasından gelen Güneş ışınlarının Ay'ı kızıla boyaması nedeniyle bu olaya 'Kanlı Ay tutulması' adı da verilir. "Koç burcunda ki Güney Ay Düğümü genel olarak öfkeye tahakküm ve saldırganlığa neden olurken, "Terazi burcunda ki Kuzey Ay Düğümü işbirliği, diplomasi ortaklık eşitliği öğrenmek için bizleri çağırıyor ..." Tutulma enerjisi ile Dünya genelinde ve ülkemizde sel ve deniz felaketleri meydana gelebilir. Liderleri hedef alan suikastlar zehirlenmelerde artış kimyasal silahlarla ilgili konular, Finansal piyasalarda belirsizlik iletişimle ilgili arızalar siber saldırılar ve finansal konularda panik söz konusu olabilir. Türkiye’mizde şiddet daha da artabilir ve belli bölgeler de sıkıyönetim ilan edebilir. Bireysel olarak duygusal öfke patlamaları sevdiklerimize karşı üstünlük yarışı baskı hakimiyet kurma egosu ve sonunda yapılanlardan dolayı duyulan pişmanlıklar yaşanabilir.

KANLI AY TUTULMASININ BURÇLARA ETKİLERİ

NOT: Ay tutulması Dünya, Ay ile Güneş’in arasına geldiği ve Güneş’in Ay’dan yansıyan ışığını kestiği zaman oluşur. Ay tutulması daima Dolunay’dır ve çoğu zaman bitişler ve tamamlanmalarla ilişkilidir. Ay tutulmalarında duygusal patlamalar intihar eğilimi ilişkilerde bitişler mide ile ilgili rahatsızlıklar ameliyatlarda kanamalar artabilir. Tutulmalar genel olarak beklenmedik olay ve sürprizleri beraberinde getirebilir. Tutulmalar öğreticidir emeklemeden yürümek yürümeden koşmanın olmadığını öğretirler aslında bizlere. Bireysel doğum haritalarınızda tutulma hangi evinizde gerçekleşiyorsa o evin temsil ettiği konularda yeni başlangıçlar yapmak isteyecek üzerinize oynanan oyun ve baskılara karşı kendinizi savunmak isteyerek mücadelenizi cesur bir şekilde ortaya koyabileceksiniz.

Koç Burcu Ay Tutulması Sizin 1 Evinizde gerçekleşecek ve kişisel anlamda köklü değişimler yaşayacaksınız. Seçimleriniz fazlası ile önem kazanmakta.

Boğa Burcu Koç Ay Tutulması Sizin 12. Evinizde gerçekleşecek. Ruhsal ve psikolojik sorunlar yaşayabilir gizli düşmanlıklarlarla karşılaşabilirsiniz. Enerjiyi doğru kullanır aklınızı öfkeye mağlup ettirmezseniz ruhsal deneyimlerimiz artar ve düşmanları fark ederek alt edebilirsiniz.

İkizler Burcu Koç Ay Tutulması Sizin 11. Evinizde gerçekleşecek. Dostlarınızdan gelecek maddi manevi şanslar  ve ayrıca birlikte hareket ettiğiniz insanlarla acı tatlı olaylar deneyimleyebilir,  Yeni insanlar la yeni başlangıçlar yapabilirsiniz iş ve özel hayatınızda.

Yengeç Burcu Koç Ay Tutulması Sizin 10 Evinizde gerçekleşecek.Kariyer hayatınızda beklenmedik değişimler yaşanabilir. Bir anda kalıcı bir başarı ile ün kazanabilir yada var olanı kaybedebilirsiniz. Risk yönetimini akıl ve sezgilerinizin rehberliğinde yapmalısınız.

Aslan Burcu Koç Ay Tutulması Sizin 9 Evinizde gerçekleşecek. Eğitim hayatın yurt dışı ile ilgili konularda  uzun yolculuklar la ilgili sıkıntılar yada büyük süprizler söz konusu olabilir.

Başak Burcu Koç Ay Tutulması Sizin 8 Evinizde gerçekleşecek. Hükümet miras gibi konular gündeminize gelebilir ve cinsel hayatınızda farklı deneyimler yaşayabilirsiniz. Anlık kararlar büyük pişmanlık yada mutluluk getirecek deneyimler söz konusu olabilir.

Terazi Burcu Koç Ay Tutulması Sizin 7 Evinizde gerçekleşecek. Evlilik hayatınız ve ortaklıklarla ilgili sorunlar gün yüzüne çıkabilir yada tam tersi sıkıntılarınız çözüme kavuşabilir.

Akrep Burcu Koç Ay Tutulması Sizin 6 Evinizde gerçekleşecek. Kronik hastalıklar günlük yaşamınızda sorunlar ve ev kazaları yaşanabilir. Sağlığınıza dikkat etmeli ve iş hayatınızda yönetimi başkalarının eline bırakmamalısınız.

Yay Burcu Koç Ay Tutulması Sizin 5 Evinizde gerçekleşecek. Çocuklarınızla ve aşk hayatımızla ilgili konularda gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Oğlak Burcu Koç Ay Tutulması Sizin 4 Evinizde gerçekleşecek. Ailevi konularda geçmişle ilgili meselelerde sorunlar yaşayabilir anne baba kardeş ya da çocuklarınızın sizi üzen davranışları ile karşılaşabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise son derece olumlu etkiler söz konusu.

Kova Burcu Koç Ay Tutulması Sizin 3 Evinizde gerçekleşecek. Yolculuklarınızda sorunlar yakın çevre ve kardeşlerle ilgili problemler yaşanabilir.

Balık Burcu Koç Ay Tutulması  Sizin 2 Evinizde gerçekleşecek. Finansal süprizler ya da sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Hırslı değil amaçlı olmalı elinizdekinden fazlası için aç gözlü davranışlar içinde olmamalısınız.

Dr. Astrolog Şenay Devi

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık