Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Koç 2016 Yıllık Burç Yorumları

Koç 2016 Genel
Bu yıl 4 tutulma gerçekleşecek. İkisi Güneş, ikisi Ay tutulması. Yeni Ay’da güneş ve ay aynı burçtayken bir Güneş tutulması, Dolunay’da güneş ve ay zıt burçlardayken bir Ay tutulması gerçekleşir. Güneş ve Ay tutulmalarının etkileri 6 ile 12 ay etkili olmaktadır. Gökler rehberiniz, yolunuz ışık olsun.

Bu yıl Koçlar için oldukça ilginç bir yıl olacak. Geçtiğimiz yılın belirsizliklerinden sonra 2016 siz Koçların ağırlıklı olarak iş hayatlarına odaklanarak ilerlemenizi sağlayacak özellikle Nisan, Temmuz ve Aralık Aylarının sonunda para kazanmanızı sağlayacak gelirlerinizi arttıracak işinizle ilgili terfi ve kazançlarla dolu fırsatlarla karşılaşabileceksiniz. İlişkileriniz de de, aile hayatınızda da geçtiğimiz yıla nazaran olumlu etkiler söz konusu Bu yıl, Eylül ayının sonlarına kadar ufukta yeni bir ilişki görünmüyor, Bu sürece kadar ilişkilerle ilgili konular zihninizi karıştırıcı bir hal alabilir ancak Eylül ayının sonundan itibaren bu anlamda yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. 2016 siz Koç’ların kendinizi yeniden keşfedeceğiniz yenilikçi enerjilerin peşinden giderek önemli değişiklikler yapabileceğiniz bir yıl olacak. Değerlerinizin değişip gelişeceği keşif gücünüzün yükselerek sizi farklı alanlara yönlendirebileceği farklı bir süreç. Yılın ilk yarısı işinizle ilgili konularda sert yaklaşımlardan sabit fikirli yaklaşımlardan uzak durmanız yararınıza olacaktır. Tevazu ve sakinlikle pek çok şeyin üstesinden gelebilir aleyhinize olan konuları lehinize çevirebilirsiniz. Farklı bakış açıları ve iyimserlik sizlere pek çok kapının aralanmasını sağlayacaktır.
Finansal konularda kaynaklarınızı ve olanaklarınızı değerlendirirken başkalarının yönlendirmelerine temkinli olmalı riskli yatırımlarda bulunmamalısınız. Yılın son aylarında önemli ve yeni işbirlikleri gerçekleştirebilir kendi işinizi kurma hayaliniz varsa bunu başarı ile hayata geçirebilirsiniz.

Koç 2016
Aşk ve İlişkiler
2015 sizler için duygusal konularda son derece yoğun zorlu ve öğretici geçti. Koç burcunun ilk 10 gününde doğanlar Ocak Şubat ve Mart aylarında kişisel gelişimle ilgili konularda kazanacakları farkındalıkla ilişkilerini yeniden yapılandırabilecekler. Sosyal olmanın yeni fikirlere sıcak bakmanın avantajları mutlu olup mutlu etmenin sırrını keşfetmenizi sağlayacak. Temmuz ve Eylül ayları ilişkiler açısından önemli zamanlar duygusal bir beraberlik hayatınızın akışını kökünden bir değişime uğratabilir kalıcı bir beraberlik belki de evlilik kararı. Sürprizlere gebe bir yaz ve sonbahar sizleri karşılamakta. Evli Koçlar için ise Temmuz ve Ağustos ayları duyguları yoğunlaştıran tutkunun heyecanın yoğun ve güçlü olacağı aylar ilişkinizi yeniden yapılandırabilir daha önce olmadığı kadar özel zamanlar geçirebilirsiniz eşinizle. Eylül 2016 dan itibaren aşkta tam anlamı ile aradığınızı bulacağınızı söyleyebiliriz. Karmaşık ilişkiler belirsizlikler yorucu her şey çıkıp gidiyor hayatınızdan.
Koç 2016 Sağlık
Sevgili Koçlar Ağustos sonuna kadar mide, hazımsızlık, cinsel sorunlar, eklemlerle ilgili ağrılar pankreas ve cinsel organlarla ilişkili komplikasyonlara karşı dikkatli olmalısınız. çarptı alabilirsiniz gövde. Yılın 2nci yarısından itibaren sağlıkla ilgili sorunlar azalacaktır.

KOÇ burçları için dikkatli olunması gereken tarihler.
14 Mart, 16 Nisan, 1 Eylül, 28 Ekim, 10 Kasım, 28 Aralık bu tarihler arasında öfke patlamalarından kaçının. Yolculuklarda aksaklıklar iptaller yaşanabilir zorlamayın ve olanı kabullenerek hareket edin. Ay’ın Terazi de olduğu günlerde de iş ve özel yaşamınızla ilgili kararlar almamalısınız. Ay’ın hangi burçta olduğunu www.astrodeha.com gökyüzünde bugün bölümümüzden takip edebilirsiniz.
Koç 2016
Kariyer ve Finans

Kariyer evinizde büyük iyilik Jüpiter yılın ilk sekiz ayı girişimci ruhunuzu harekete geçirip iş hayatınızda üzerinize serpilmiş ölü toprağından silkelenmenizi sağlayacak kendi yeteneklerinizin hakkını vererek yeniden yapılanacağınız özel ve güçlü dönem. Ocak Şubat sürecinde Merkür ‘’R’’ hareketi gecikme ve ufak tefek aksaklıklara neden olsa da iş birlikleri içinde olup ayrıntılara önem verdiğiniz sürece her sorun aşılabilir olacak sizler için. İletişimin efendisi Merkür geri hareketi sizleri eski bir projenin gelişmiş halini getirebilir içinize sinen bir işse kişilere takılmadan mutlaka bu fırsatı kazanca çevirmek için harekete geçmelisiniz. Ağustos ve Eylül aylarında Merkür 2nci ‘’R’’ geri hareketini gerçekleştirecek ve sizleri iletişim, hesaplamalar, resmi belgeler ile ilgili konularda uğraştıracak başkalarından kaynaklanan hatalara karşı dikkatli olmalısınız. Eylül ayının 2nci yarısı ile birlikte ortaklıklar ve karlı ittifaklar, finansal iyileşmeler söz konusu olurken her türlü ayrıntıya önem vermeli bilmediğiniz her hangi bir iş dalına yatırım yapmadan önce kar zarar hesabını çok iyi yaparak hareket etmelisiniz. Aksi halde kazanmaya başlarken göremedikleriniz ayrıntılar yüzünden büyük kayıplar yaşayabilirsiniz.

Ocak Koç 2016
Şansınızın yaver gideceği bir aydasınız. Ailenizle ilgili konularda beklentileriniz gerçekleşmeye başlayacak iş hayatınızda başarı sizinle birlikte fakat aşırı özgüven size pahalıya patlayabilir dikkatli davranın. Genel sağlığınız içinde olumlu etkiler söz konusu. Bu ay dikkat etmeniz gereken en önemli konu araç kullanırken dikkatli olmanız.

Şubat Koç 2016

Bu ay sizin için ilerlemeler beklentileriniz doğrultusunda ilerleyebilir. Ketu sizlerin sizin 11.nci evinizde seyahat ediyor. Meslek yaşamınızda beklenmedik finansal gelişmeler ve karlar elde edebilirsiniz Jüpiter bu ay geri harekette ve 5nci evinizde rahu ile birlikte etkili olacak. Mali hayatınızda kontrollü olmalısınız inişler çıkışlar yaratabilir sizlere . Sağlık bu ay boyunca istikrarlı olacaktır. Zihinsel sıkıntılar sizleri etkileyebilir. Şubat ayı Koç burcu öğrencileri için iyi ve başarılı etkilerle dolu yüksek öğrenim de başarılı geçecektir.

Mart Koç 2016

Bu ay riskli işler ve görevlere girmekten yatırım yapmaktan kaçınmalısınız. Gökyüzü sizleri kayıplara karşı uyarıyor. Kazanma hırsları bazı Koç insanları para kazanmak için yasa dışı yollara başvurabilir ve başları ciddi anlamda derde girebilir. Ortaklıkları olan Koçlar ortaklardan gelecek zararlara karşı dikkatli olmalılar. İş değişikliği düşünen Koçlar dikkatli olmalı var olan şartları korumalılar.

Nisan Koç 2016

Yönetici gezegeniniz Mars Öğretmen Satürn ile birlikte sekizinci evinizden geçiş yapacak bu durum sağlığınızı etkileyebilir. Bir yaralanma, kan ile ilgili rahatsızlıklar söz konusu olabilir hatta tüberküloz gibi ciddi rahatsızlıklar görülebilir sağlığınıza her zamankinden çok daha fazla özen göstermeniz gereken bir ay., Agresif davranışlardan ay boyunca uzak kalmalısınız. Olaylar kontrolünüzden çıkabilir iş ve özel yaşamınızda zorluklarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu nedenle, sakin davranmaya çalışın.

Mayıs Koç 2016

Her türlü mali sorunu çözüme kavuşturacağınız bir aydasınız. Şansınız size destek olacak ve size gelirlerinizle ilgili her konuda fırsatlar getirecek bu ay önemli bir servet birikimi ile ilgili karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu durumdan rahatsız olan kişilerin engelleri ile karşılaşabilirsiniz. Jüpiter direkt olarak, 11nci evinizi güçlendiriyor. Bu size gelir kaynaklarınızı artırmak ve para toplamak için çeşitli fırsatlar sağlayacaktır. Ayın 2nci. Yarısı yeni bir şeylere başlamayın. Eve ait konular ya da mülkiyet gibi konularda yatırım yapmayın.

Haziran Koç 2016

Haziran ayının ilk yarısında iletişimiz gezegeni Merkür, zeka, akıl ve davranışlarınıza olumlu olarak yansıyacak Sizin iletişim planlama, yönetim ve entelektüel becerilerinizi ön plana çıkarmanıza yardımcı olacak. Venüs ün İkizler burcundan Geçişi yaratıcılık, sanat, seyahat ile ilgili konularda arzularınızı gerçekleştirmenize yardımcı olacak.

Temmuz Koç 2016

Bu ay beklenmedik finansal kazançlarda artışla sevineceksiniz. Çocuklarla ilgili konular ve meslek hayatınızda ilerlemeler le karşılaşacaksınız. İş gezileri başarılarınızın mükafatı ödüllendirici gelişmeler yaşayabilirsiniz. Olumlu pek çok şey hayatınızda gerçekleşecek. Başarınız rakiplerinizi rahatsız edebilir. Etsin siz yollunuza bakın. Meslek hayatınızda başarılarınız fazlası ile artarken gelirleriniz de artacaktır. Uzun seyahat ve yolculuklarda bu ay içinde mümkündür. Ailenizin büyükleri ya da erkek kardeş ağabeylerle ilgili konular gündeminizde yer alabilir.

Ağustos Koç 2016

Jüpiter altıncı evinizde bu geçiş sizler için geçim, yabancılarla ilişkiler geziler ve tasarruf için iyidir. Ailesel mutluluk ve refahınız ay boyunca artacaktır. Aile sorumluluklarınızı yerine getirmek için fırsatlar la karşılaşabilirsiniz. Olumlu olaylar, mutluluk ve refah ay boyunca sizlerle birlikte.

Eylül Koç 2016

Güneş -Rahu kavuşumu bu ay gerçekleşiyor ve sizlerin Öz güvenini özellikle öğrenci Koçların düşürebilir. Eğer bir ilişki içinde iseniz, ihanet olasılıkları ile karşılaşabilirsiniz. Evli ve ilişkisinde sorunlar olmayan Koç lar da yanlış anlamalara iletişim de sorunlara dikkat etmeli acele ve yanlış kararlar almalısınız aile büyüklerinin uyarılarını dinlemek akıllıca olacaktır sizler için. Gizli düşmanların zararları ile karşılaşabilirsiniz. Sırlarınızın ifşa olmamasına dikkat etmelisiniz.

Ekim Koç 2016

Merkür-Rahu bu ay sizlerin 5nci evinizde etkili olacak. Rahu sizlerin akıl ve becerilerinizi etkileyecektir; İş ve özel yaşamınızda planlarınızı uygulamaya geçmekten uzak durmalısınız. Etrafınızda olan biten her şeyi mercek altına almanızı öneririm. Zor olan sizlere bu ay başarıyı getirecektir. Cesaretiniz şansınızı etkileyen engelleri yenmenize yardımcı olacak.

Kasım Koç 2016

Bu ay sizin için şanslı görünüyor. Ancak, sağlıkla ilgili konularda büyük iyilik Jüpiter nedeniyle bir takım sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Mide ile ilgili hassasiyetler yaşamınız mümkündür. Göz bozukluğu da mümkündür. Yolculuklar sizler için ödüllendirici olabilir. İş hayatınızda yeni fırsatlar yeni planlar üzerinde çalışmaya başlayabilir başarılı olabilirsiniz.

Aralık Koç 2016

Düşmanlarınızın oyunlarının bozulacağı son 4 yıldır size yaşatılanların karşılığını aldıkları olaylara şahitlik edeceksiniz. Çocuk sahibi Koç’lar onlardan dolayı sıkıntılarla karşılaşmanız mümkün. Aşk hayatınızda ise her şey muhteşem görünüyor. İlerleme ve karlar meslek yaşamınızda zirveye taşıyabilir sizleri.

NOT: TAKLİTLERİMDEN SAKININIZ :) Yazılarımın izinsiz kullanılması halinde yasal işlem başlatılacaktır.

Gökler rehberiniz yolunuz ışık olsun.
Dr. Astrolog Şenay DEVİ
İletişim: 0212 583 32 75 & 0539 206 19 53

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık