Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Kasım 2021 Aylık Yengeç Burcu Yorumu

Yengeç Burcu ♋

Güneş Yükselen yada Ay burcu Yengeç olanlar,

YENGEÇ   genel bakış 
Yengeçler, süper şarjlı bir Akrep sezonu için hazırlanın. Bu ay Akrep stelyumunun gerçekleşmesiyle Mars, Merkür ve Güneş, Akrep'in kuralları altında çalışacak. Bu geçiş 5. evinizde gerçekleşiyor ve yaratıcılığınızı nasıl kanalize ettiğinize ve kendinizi nasıl eğlendirdiğinize çok dikkat etmenizi istiyor. Bu evde gerçekleşen geçişlerin çoğu bu ay oldukça zorlayıcı olacak. Ama bu aynı zamanda 5. evinizde de gerçekleştiğinden, alışkın olmadığınız bir şey değil.

Akrep burcundaki bu Mars, 8. evinizden yavaş yavaş geçiş yapan Satürn'ü bu yıl son kez kare yapacak. Bu geçiş, muazzam dönüşümlerin diğer tarafına geçmek için gerekli enerjiyi toplar. Güçlü bir şekilde engelleri aşmaya çalışma duygusu verecek sizlere.  . Tüm dünyayı bir savaş alanı gibi hissedeceksiniz, ancak Mars'ın 5. evinizden geçişi size sorunlarla mücadele gücü verecek.  Yengeçin sert kabuğu, sizi kurşun geçirmez hale getirdiği için bu ay işinize yarayacak.

Akrep temasıyla devam ederken, 5. evinizdeki Yeni Ay, 11. evinizdeki Uranüs'e karşı olduğu için şifaya çarpıcı bir vurgu yapacak. Bu döngü sırasında topluluğunuzdaki önemli değişikliklere dikkat edin. Bu beklenmedik olaylara uyum sağlamak için yaratıcılığınızı kullanmak zorunda kalacağınız bir konuma gelebilirsiniz. Bu döngü sırasında kendi ihtiyaçlarınıza dikkat ettiğinizden emin olmak da çok önemlidir. 


Dolunay, İkizler-Yay döngüsünün son Ay tutulması olduğu için oldukça özeldir. Bu, geçen yıl başlayan bağımsızlığınızla ilgili zorlukların doruk noktasıdır. Ruhunuzun karanlık köşelerini ziyaret etme zamanı sona eriyor, ancak bu yapılacak daha fazla iş olmadığı anlamına gelmiyor. Şimdi kim olduğunuzu yeniden tanımlarken öğrendiğiniz her şeyi uygulamaya koymanız önem taşımakta. İkizler değişken bir burçtur, aynı zamanda hayata yeni bir çok yönlülük duygusu getirir.

Bu Dolunay sırasında Venüs de Uranüs ile üçgen açı yapacak. Bu, Venüs ile ilişkiler evinizden geçmek için oldukça mükemmel bir geçiş. Oğlak burcunun çalışkan burcunda olmasına ve Aşk Tanrıçası için birkaç zorluk çıkarmasına rağmen, bu uzun süreli bir aşk ve birliktelik sağlar. İşlerin daha ciddi hale gelmesi muhtemel olduğundan, kararlı bir ilişki içinde olanlarınız için bu iyi bir zaman. Uranüs, her şeyi taze ve canlı tutmak için yeni enerjiler getiriyor; bu, siz ve eşinizle tanıştığınız ilk günü tekrar zihninizde uyandıracak ve  romantizmi neredeyse nostaljik hissettirecek sizlere. 

Güneş ve Merkür Yay burcunda birleşirken, ay oldukça umut verici bir geçişle sona eriyor. Pek çok darbe ile geçen bir ayın ardından, yılın son ayına girmemiz gereken şey bu. Yay burcunda Güneş tarafından aydınlatılan Merkür, bugünün üstesinden gelmeniz için gerekli sürüşü getiriyor. Bu, hizmet ve emekle ilgili 6. evinizde gerçekleşiyor. Bu, ay boyunca sağladığınız tüm yardımlarla el ele gider ve bu nedenle, çabalarınızın karşılığını almanız muhtemeldir. Bu ödüller maddi kazanç şeklinde değil, genişleme ve manevi tatmin fırsatları şeklinde gelebilir. Bu zamanda Merkür büyütüldüğünde, sözleriniz birçok kulağa ulaşacak ve bu da esnekliğinizden ilham alacak.


Karamsar ve takıntılı düşüncelerinizi kontrol altına almalı daha keyifli olmak için çaba göstermelisiniz. Aksi takdirde, İlişkilerinizde ayrılıklar yaşanabilir.  Hatalarınızı düzeltmeye çalışmalı ve kendinize daha fazla güvenmelisiniz.

Eşinizle daha fazla zaman geçirerek evlilik uyumu daha uyumlu hale getirilebilir. Sosyalleşmek için çok iyi fırsatlar olacak ve bu, çocukla evlilik bağını güçlendirecektir.

Bekar kişiler, ayın son haftasında kalıcı ilişkiler kurabilirler.  
Kariyer
Bu ay, kariyer gelişimi için oldukça faydalı fırsatlara sahip olacaksınız. Gerilimden ve siyasetten tamamen arınmış bir ortamda, uğraşlarınızı sürdürür ve beklenen kazanımları gerçekleştirirsiniz. Aslında, bazılarınız sosyal veya dini çalışmalara katkılarınızla bir iz bırakmaya devam edecek, yazarlar ve bu tür mesleklerde başkaları da özellikle  yükselişe geçecekler. 

Bu, elbette, ruhsal açıdan yüksek eğitimli insanlarla olan birlikteliğinizden elde etmeyi bekleyebileceğiniz şeylere eklenecek bir memnuniyet kaynağı olacaktır. Genel olarak, çok şey başarabileceğiniz mükemmel bir ay.

Eğitim
Yengeç öğrencilerin akademik ilerlemeleri için mükemmel beklentiler söz konusu olabilir.  Gezegenler öğrenmeyi destekler ve bu da sınavları geçmeyi kolay bir iş haline getirir. Profesyonel öğrenciler çalışmalarında başarılı olacaklar ve sıralarını koruyacaklar. Ticaret ve iletişim öğrencileri derslerinde başarılı olacaklardır. 

Her türlü muhasebecilikle uğraşanlar ve otel işletmeciliği, özellikle yemek servisi okuyanlar, faydalı bir zaman geçireceklerdir. Sanata yatkın olanlar, kayda değer bir başarı elde etmeye devam edebilir. Herhangi bir rekabet sınavına girenler, en azından normal türden bir çabayı samimiyetle ortaya koymaları koşuluyla, başarıyı dört gözle bekleyebilirler.

Seyahat 
 Çoğunuz, iş veya resmi amaçlar doğrultusunda karayolu veya trenle seyahat etmek için koşullar tarafından yönlendirilirsiniz. Ancak bu hedefler gerçekleşmeyebilir. Bu şartlar altında seyahat planlarınızı mutlak minimuma indirmek en iyisi olacaktır. Bazılarınız aile üyelerinizle tatile çıkabilir. 

Sağlık
Gökyüzü Yengeç burcu sağlığı için harika beklentiler öngörüyor. Gezegen konumları elverişlidir ve bu nedenle ciddi tıbbi rahatsızlıklar olmayacaktır. Küçük sağlık sorunları rutin tıbbi müdahale gerektirecektir. Kronik rahatsızlıklar şifalanacaktır.

Tutulma, sağlık gezegeniniz Jüpiter'i vursa da, sağlık bu ay iyi görünüyor. Vücudun bir detoksu olabilir, ama bu hastalık değil. Sadece vücudun kendini temizlemesidir. 6. sağlık eviniz 22'sinden sonra güçlenir, bu nedenle sağlığa büyük bir odaklanma olacaktır.  Her küçük sancıyı büyütmemeye ve büyük bir şeye dönüştürmemeye dikkat edin.

Dikkatinizi düzenli egzersiz ve diyet programları ile sağlığınızı korumaya odaklamalısınız. Aktivitelerinizi uygun şekilde planlayarak stres seviyeleri azaltılabilir. Meditasyon ve spor zihinsel zindeliğinize yardımcı olacaktır.
Çocuklar
 Gezegensel açılar uğurludur ve aile üyeleri arasında iyi bir samimiyet olacaktır. Yaşlılar saygılarını kazanacak ve projeleriniz için işbirliği sağlanacaktır. Aile finansmanı, yakınların katkılarıyla muhteşem olacak.

Bu, tüm aile üyeleri için büyük bir memnuniyet kaynağı olacaktır. Bazılarınız anne akrabalarınızdan önemli ölçüde kazanç sağlarsınız. 

Astral konfigürasyonlar çocukların geleceği için çok faydalıdır. Eğitim kariyerleri önemli ilerleme kaydedecektir. Ticaret veya güzel sanatlar okuyorlarsa, ilerlemeleri muhteşem olacaktır. Ailenin kıdemli üyeleri ve yabancılarla olan ilişki çok uygun olacaktır.

Finans 
Bu ay finansal beklentileriniz hakkında özellikle cesaret verici hiçbir şey yok. Çoğunuz planlanan hedefleri gerçekleştirmek için epeyce mücadele etmeniz gerekecek ve bundan sonra bile çok az başarı elde edebilirsiniz.

İş adamları ve tüccarlar ticari faaliyetlerinden para kazanamazlar. Güzel sanatlar bayileri ve ihracatçıları da aynı akıbete uğrayacak. Her iki ucu bir araya getirmek için dış yardıma güvenmeniz fayda getirebilir. 
Her türden  yatırım ve yeni girişimler başlatmak için de uygun olmayacaktır. Bunlar kolayca  yarım kalabilir. Önümüzdeki dönem uygun değil ve bu nedenle, bu enerji bitene kadar keskin kararlar almamalısınız. 

Yengeç için önemli sayılar:
4, 7, 15

Yengeç Kasım önemli tarihleri:

3, 7, 16, 17, 18

Burç Kasım ayı Yengeç burcuna özel not

Tüm yeni girişimler ayın ikinci yarısında başlar. Ayrıca sağlık konularına daha yakından ilgi duymak ve gerekli tüm araştırmaları planlamak için iyi bir zaman olacaktır. Ortak tutkularınız olacak, bu yüzden sohbet konularını kaçırmayacaksınız, bu da sizi eş ya da sevgiliniz ile daha da yakınlaştıracak.

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık