Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Kasım 2021 Aylık Yay Burcu Yorumu

Yay Burcu ♐

Güneş Yükselen yada Ay burcu Yay olanlar,

Kişisel gezegenlerin çoğunluğu  Akrep burcunda. Mars, Merkür ve Güneş bu ay 12. evinizden geçiyor olacak. Bu, içinde çok fazla gezegen olduğu için biraz rahatsız edici bir ev olabilir. Burası genellikle yalnızlık ve inziva ile ilgili yerdir ve Kasım ayında kesinlikle aşırı kalabalıklaşıyor. Bu, yılın ilerlemesiyle birlikte gelen birçok duyguyu işlemek için biraz yalnız kalmanız gerekebileceği bir zamanı işaret ediyor.
 12. evinizde olan Mars, bu yıl son kez Satürn ile kare açı yapacak. Savaşçı gezegen, 2021'deki birçok sarsıntının sorumlusudur ve onun önceki hamlesini yapması oldukça heyecan verici bir olaydır. 3. evinizin karesini almak, insanlardan uzak o zamana ihtiyaç duymanızın ana nedenlerinden birinin kendinizi nasıl ifade ettiğinizi gözlemlemek olduğunu gösterir. Bu geçiş, konuşmalar ve tartışmalar sırasında düşebileceğiniz bilinçaltı tuzaklarla ilgilidir. Talihsiz bir iletişimsizlik vakası nedeniyle bu yıl bir arkadaşınızla veya bir aile üyesiyle bağlantınızı kaybetme olasılığınız var dikkatli olmalısınız. 

Bu ayki Yeni Ay, 6. evinizde Uranüs ile karşıt açıda olacak. Bu transit, tamamen başkalarının hizmetinde kendini feda etmekle ilgilidir. Buna direnmek istemeseniz de, burada güçlü bir görev duygusu var. Sahne arkasından çalışıyor olabilirsiniz, bu da tüm çabalarınız için takdir edilmediğinizi hissetmenize neden olabilir. Bir ihtimal olsa da, haklı olabilirsiniz. Bu ay döngüsünün ödülü, başkalarından değil, çabalarınızın somut somut sonuçlarından gelecektir  doğrudan ondan zevk alan siz olmasanız bile. Bu ay alçakgönüllü olmaya hazır olun.


Ayın Dolunayı 7. evinizde gerçekleşiyor ve bu oldukça özel. Bu, İkizler-Yay döngüsünün son tutulması ve eminim ki bittiğini bilmekten memnun olacaksınız. Eylül 2020'de başlayan bu tutulma dizisi, kimliğiniz ve yakın ilişkileriniz üzerinde önemli ölçüde odaklanıyor. 7. evinizde gerçekleşen bu son olay, romantik hayatınızdaki kuraklığın son baskısını işaret ediyor. Bu bölgede hala bir miktar gerilim olabilir, ancak bu zamanda gerçekleşen hiçbir şeyin yaşamınız boyunca bir daha asla olmayacağını bilin  kelimenin tam anlamıyla. Tutulmalar hayattaki büyük karmik noktalardır.

Tutulma ile aynı gün Venüs ve Uranüs de üçgen açı yapacak. Bu transit 2. ve 6. evinizde gerçekleşir. Bu, olumlu kazançlar olasılığını gösteriyor. 2. evden geçen Venüs, özellikle Uranüs Güzellik Tanrıçası tarafından yönetilen burçta olduğu için lüks ve para kazancı sağlar. Bu, hiç beklemediğiniz bir anda gelecek ve muhtemelen bazı küçük şanssız olayların teminatı olacaktır. Bu moralde çok ihtiyaç duyulan bir destek olacak, bu yüzden iyiyi kötüyle birlikte ele alın.

1. evinizden geçen bir Merkür cazimi ile ayı bitiriryorsunuz. Bu, en kötünün sona erdiğini ve önümüzdeki döngünün hız ve hareketten biri olduğunu gösterir. 1. sıradaki Merkür, bağımsızlık ve entelektüel ustalık sağlar. Özellikle bu nitelikler Jüpiter'in yönettiği bir burçta Güneş tarafından aydınlatıldığından, bu kendini sevme ve inancın görkemli patlamalarına neden olacaktır. İleride, sadece ışığa doğru bakmak var ve Merkür, istikrarlı ilerleme kaydetmeye devam etmenizi sağlayacak. Fırtına gerçekten bitti.

Aşk
Yay uyumluluğu ayın üçüncü haftasından sonra daha güçlü olacaktır. Gezegensel açılar aşk ilişkileri için elverişlidir. Aile içi çatışmaların romantik hayatınızı mahvetmesine veya bebek planlamasına mani olmasına izin vermemelisiniz.

Evlilik hayatı bu ay tutkulu olacak. Partneriniz, ilişkiyi geliştirecek çeşitli faaliyetlere ve alınacak önlemlere karar verecektir. Bekarlar, eski aşklarıyla yeniden büyülenecekler. Ay, ilişkiler için hayırlıdır ve ayın sonunda aşk hayatınızda şaşırtıcı şeyler bekleyebilirsiniz.

Kariyer 
Çok çalışmanız gerekecek ve dahası işin yükünü hissedeceksiniz  tüm bu çabayla, beklenen kazanımları gerçekleştirme olasılığı için mücadele edeeksiniz. 

Birkaç yetenekli kişi ile birlikteliğin, bazı marjinal maddi kazanımlar ve adil bir derecede zihinsel tatmin getireceği enerjiler ile karşı karşıyasınız. 

Eğitim
Öğrenciler ve akademik faaliyetleri için ekstra çaba göstermeniz gereken bir aydasınız. Yıldız pozisyonları uygun değildir ve bu, zihinsel yeteneklerinizi doğrudan etkileyecektir. Çok çalışmaya rağmen öğrenme zorlaşıyor ekstra sabırlı olmak şart. 

Çoğunuz, hedeflerinize ulaşmak için kendinizi epeyce mücadele ederken bulursunuz. Yüksek öğrenim için girenler özellikle zor bir dönemle karşı karşıya kalabilirler.. Bu nedenle zorluklar karşısında sabırlı olmalı ve pes etmemelidirler.

Dil ve ticaret öğrencileri dersleriyle başa çıkmakta zorlanacaklar. Rekabetçi sınavlar sadece çok daha fazla çalışma değil, aynı zamanda uzman rehberliği de gerektirecektir. Yüksek öğrenim öğrencileri, seçtikleri enstitülere kabul edilmekte zorlanabilirler. 

Seyahat
Seyahat planlarınızı dikkatli bir şekilde yapmalısınız koşullar öyle olabilir ki, iş amaçları doğrultusunda biraz seyahat etmeniz gerekebilir. Ancak bu amaçların gerçekleşemeyeceği ihtimalini göz önünde bulundurmalısınız. 

Çoğunuz, bir kısmı hava yoluyla olmak üzere, çoğunlukla demiryolu veya karayolu ile seyahat edeceksiniz. 

Sağlık
Kasım 2021 Yay burcu, sağlık için harika umutlar öngörüyor. Gezegenlerin faydalı yönlerine sahipsiniz ve bu, herhangi bir ciddi rahatsızlığın sağlığınıza etki etmesini önleyecektir. 
Sağlığınızı korumak için dikkatinizi odaklamanız önemlidir. Sıkı egzersiz ve sağlıklı beslenme rejimleri yardımcı olacaktır. Gerginliği azaltmak için meditasyon yapabilir veya spor aktivitelerine katılabilirsiniz.

Aile ve Çocuklar
Bu ay, aile ilişkileri için sinir bozucu bir zamana işaret ediyor. Aile ilişkilerinde dışarıdan müdahale olabilir ve uyum bozulabilir. Sorunları çözmek için çaba göstermeli ve aile ortamında huzuru sağlamaya çalışmalısınız.

Bu ay çocuklarınızın geleceği söz konusu olduğunda, . Çoğunun performansı normalin altında olabilir. Bununla birlikte, herhangi bir pratik ticaret  peşinde koşanlar nispeten daha iyisini yapacaktır.

Aslında, çoğu elleriyle normalden daha yüksek düzeyde beceri sergileyebilir. Bu mümkün olduğunca teşvik edilmelidir. .

FİNANS
Bu ay finansal beklentileriniz son derece cesaret verici olacaktır. Sizden yaşça büyük kişiler tarafından size yapılan ve son derece faydalı olacak bir hizmetle,  iyi bir Şansın gelmesi için her türlü olasılık söz konusu sizler için. 
İşadamları ve tüccarlar için müreffeh bir zaman öngörüyor. Yıldız pozisyonlarından cesaret alıyorlar ve ticari faaliyetlerinden iyi karlar elde edecekler. İhracatçılar ve güzel sanatlar ile ilgilenenler işlerinin patladığını görecek.

İş geliştirme için sosyal bağlantıların desteğine sahip olacaksınız. Meslektaşlarınızla olan ilişkiniz arkadaşça olacak ve bu daha fazla kar elde etmenize yardımcı olacaktır. Ay, yeni iş projelerine başlamak için de uğurlu. Bu ay yatırımlar iyi kazançlar sağlayacaktır.

Yay Önemli sayılar:
3, 7, 10

Yay Kasım önemli tarihleri:

8, 13, 15, 20, 23

Yay Burcu Kasım özel notu:

Ev bütçenizi zenginleştirme fırsatınız var, dengeleri korumak için ekonomik olmaya çalışın. Ayın ortasında bir ruh hali değişimi hissedeceksiniz. Bir kez üzgün ve depresif olduğunuzda, bir anda vücudunuz tepki verebilir alerjik reaksiyonlar yaşayabilirsiiz. Ay boyunca, herkesle konuşmaya başlamadan önce ve bunun sizi ne kadar etkilediğini, gerçekten öyle olup olmadığını düşünün. Ancak, sizi gerçekten rahatsız edip etmediklerini düşünün. Belki de gönderdikleri sinyalleri yanlış değerlendiriyorsunuz. 

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık