Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Kasım 2021 Aylık Terazi Burcu Yorumu

Terazi Burcu ♎

Güneş Yükselen ya da Ay burcu Terazi olanlar,

Terazi'ye genel bakış 
Akrep mevsimi Terazi için hiç bu kadar "akrep enerjisini" hissetmedikleri bir ay olacak . İlk birkaç hafta boyunca burçta bir stelyum meydana gelirken, Mars, Merkür ve Güneş, çoğu kişinin gitmekten rahatsız olduğu yerlerin derinliklerine dalmak için güçlü bir ihtiyaca dikkat çekecek. Bu ilk başta rahatsız edici gelebilir, ancak aynı zamanda şu anda ihtiyaç duyulan gelişimin çoğunu da hızlı bir şekilde takip edecek enerji budur. 

Bu ay epeyce inişli çıkışlı geçişler olsa da, iyi haber şu ki, bunlar önümüzdeki 200 yılı aşkın bir süre içinde tekrarlanmayacak bir döngünün sonuncusu. Bunu akılda tutarak, bunun bu metamorfozun son uzantısı olduğunu bilin. Mars, bu yıl 2. ve 5. evinizde son kez Satürn ile kare açı yapacak. Bu, aktivite akışında bazı istenmeyen duraklamalara ve çocuksu meraklara neden olabilir. 2. ev meselelerini iyileştirmeye odaklanmak genellikle hayatı biraz sıkıcı hale getirebilir, bu yüzden buradaki zorluk, hayattaki küçük şeylerde heyecan bulmaktır. Büyük olasılıkla, bir  boşvermişlik havası yaratabilecek Mars niteliklerini somutlaştırmanız gerekecek.

Bu ayki Yeni Ay da 8. evinizde Uranüs ile karşıt açıda olacak. Bu yeni döngü, sizi nelerden vazgeçmeniz gerektiğine dair kararlar almaya teşvik ediyor. Bu, özellikle diğer insanlarla ilgili eski takıntıların serbest bırakılması için bir zamandır. Bu ay, bu dünyadaki hiçbir şey kalıcı olmadığı için bağımsızlık duygunuzu bulmaya çağırıyor. Hayatın birincil amacı yeni şeylerin doğması için eskiyi bırakmak olduğundan, geçmişte olana yas tutmanın zamanı değil. Eğer bırakmayı reddederseniz, bolluk akışınızda bir tıkanıklık yaratacaksınız. Bunun olmasına izin vermeyin. Evrenin sizden bırakmanızı istediği şey son derece acı verici olsa bile, sizin ve herkesin anlayışının ötesinde nihai bir amaç olduğunu bilin.

Bu ayki İkizler Dolunayı, hepimizin beklediği uzun bir tutulma döngüsünün sonu olduğu için oldukça benzersiz. Bu Ay Tutulması, 9. evinizde gerçekleşecek ve inanç duygunuzu ve yüksek bilginizi sağlamlaştırmaya yardımcı olacak. Bu büyük bir netlik zamanıdır ve hem kendinizin hem de dünyanın tüm kusurlarını görmek için neredeyse bir kartal gözünüz varmış gibi hissedebilirsiniz. Kesinlikle bu süreçten korkmayın, çünkü bu kılık değiştirmiş bir nimettir. Hayatınızı ve diğerlerini nasıl daha iyi bir deneyim haline getireceğinize dair büyük ipuçları alıyorsunuz. İkizler'de gerçekleşmesiyle, ikilinin ötesini görmenizi sağlayacak en zıt inançları bile sentezleyebileceksiniz.

Sırasıyla 4. ve 8. evinizden geçen Venüs ve Uranüs arasındaki üçgen açı da bu ekliptik dönüşümü destekler. Venüs, Uranüs'ün yaklaşmakta olan bu yeni döngüye olumlu bir değişiklik getirmesine yardımcı olur. Eviniz muhtemelen bu zamanda hem içeride hem de dışarıda meydana gelen tüm değişikliklerle rahat olmanıza yardımcı olacak kutsal bir alan olacaktır. Yeniden dekore etmek için zaman ayırın ve artık size hizmet etmeyen evin etrafındaki çöplerden kurtulun. Yeni ay ve yaklaşan yeni yıl için temiz bir sayfa oluşturmak çok önemlidir. Beklenmedik yerlerden yardım gelme ihtimali de var, bu nedenle bu süre zarfında hayırsever eylemlere açık olun.

Kasım ayı açıkça zorlu bir ay olmasına rağmen, Jüpiter tarafından yönetilen Yay burcunda bir Merkür cazimi ile oldukça olumlu bir notla sona eriyor. Bu, iletişim ve öğrenme ile ilgili 3. evinizde gerçekleşecek. Yay burcu bir Merkür, hızlı ve benzeri görülmemiş bir kolaylıkla öğrenmemizi sağlar. Hem Güneş hem de felsefe ve inanç burcu tarafından desteklendiği için Merkür'ü durdurabilecek hiçbir şey yoktur.

Aşk

Terazi uyumluluğu , bu ay dinamizm ile geliştirilecek. İlişkilerinizde neşe bulacaksınız ve gelecekteki olaylar hakkında endişelenmeyeceksiniz. İyi olduğunda hayatın tadını çıkarın!

Evlilik ilişkileri mutlulukla dolu olacak ve mutluluğun tadını çıkaracaksınız. Partnerinizle çok iyi bir iletişiminiz var ve ikiniz de bebek için gelecek planlarınız konusunda aynı düzlemdesiniz.

Bekar kişiler, manyetik kişilikleriyle aşk ortaklarını çekebileceklerdir. Partner bulmakta sorun yaşamayacaksınız ve onlar sizin romantizminiz ve tutkunuz ile karşınızda ki insanları şaşkına çevirebilirsiniz. 

Kariyer 
Önümüzdeki ay boyunca profesyonel beklentileriniz için teşvik yok, çünkü önünüzdeki yıldızların kombinasyonu pek uygun değil. Çabalarınız beklenen kazanımları sağlayamaz ve bu sizi önemli ölçüde hayal kırıklığına uğratma eğiliminde olur. Bu, normalden çok daha fazla olan sıkı çalışmanıza rağmen olabilir. 

Bu ay herhangi bir seyahat nedeniyle hiçbir beklenmedik düşüş veya hatta küçük kazançlar beklenemez. Aslında, profesyonel olarak bu ay, herhangi bir iniş veya çıkış olmadan düz bir yatay çizgi olabilir. 
Eğitim 
Terazi burcu için Kasım 2021 tahmini , öğrencilerin akademik gelişimi için iç karartıcı bir senaryo öngörüyor. Astral konfigürasyonlar uğurlu değildir ve bu, çalışmaları ve öğrenmeyi çok zorlaştırır. Profesyonel öğrenciler ilerleme kaydedemezler ve notlarını koruyamazlar.

Ayrıca, çoğunuz zirveye çıkmak için gereken  motivasyondan yoksun olabilirsiniz. Bu elbette performansınıza yansır ve bunu düzeltmek için ilham almak için içe bakmanız gerekir. Ayrıca bu, herhangi bir rekabet sınavına girenlerin ekstra koçluk için girmeleri gerektiğini de gösterir.

Seyahat 
Sizin tarafınızdan yapılan seyahatlerin çoğu, doğası gereği resmi olacaktır. Bu, çoğunlukla demiryolu veya karayolu ile, bir kısmı da muhtemelen hava yoluyla olacaktır.

Ancak, tüm geçici sürelerinizin beklenen kazanımları getirmesi olası değildir. Aslında, en çok tercih edilen yön, yani Kuzey bile, önemli bir şekilde faydalı olmayacaktır. Olumsuz koşullarla karşı karşıya kalacağınız için seyahat planlarınızı en aza indirmeniz iyi olur.

Sağlık
Kasım 2021 Terazi burcu, muhteşem sağlık beklentilerini öngörüyor. Astral kombinasyonlar cesaret vericidir ve ay boyunca ciddi bir tıbbi problem yaşama ihtimali yoktur. Kronik rahatsızlıklar kontrol altında kalacaktır.

Dikkatiniz sağlığınızın korunmasına çevrilmelidir. Düzenli egzersiz ve sağlıklı beslenme, hastalanmamanızı sağlayacaktır. Anksiyete bozuklukları meditasyon ve atletik aktivitelerle halledilebilir.

Aile ve Çocuklar 
Aile ortamı da çekişme ve anlaşmazlıklarla bozulur. Anne akrabalarınızla ciddi farklılıklar yaşama ihtimaliniz var. Böyle bir ortamda, çocuklar huysuz davranma eğiliminde olacaklar ve ayrıca derslerinde ve diğer ders dışı etkinliklerde çok iyi performans gösteremeyeceklerdir. Faaliyetlerini yakından denetleyin, bunun için daha fazla zaman ve enerji verin.

Çocuklarınızın işleri söz konusu olduğunda, Bazılarınızın başka bir fiziksel sorundan yaralanması veya etkilenmesi için belirgin bir olasılık var. Bu, maceraya meyilli olanlar için çok daha fazla geçerli olacaktır. Bu nedenle, ebeveynler, çocukları için  bu tür gereksiz riskler almamalarını sağlamalıdır.

Siz insanların çoğu koğuşunun performansı ortalamanın altında olma eğiliminde olacaktır. Herhangi bir muhasebe dalında okuyanlar özellikle olumsuz koşullarla karşı karşıya kalabilirler. Ebeveynler projelerini yakından takip etmelidir.

Finans 
Güzel sanatlar bayileri ve ihracatçıları giderlerini karşılayacak kadar para kazanamayabilirler. Spekülasyonlar ciddi kayıplara neden olabilir. 

Gezegensel açılar olumlu değil ve bu yeni girişimlere başlamayı çok zorlaştırıyor. Yatırımlar istenilen getiriyi vermeyecektir. Finans kurumları sorunlarınızı hafifletmede yardımcı olmayacaktır.

Önemli sayılar Terazi
2, 4, 12

Terazi Kasım önemli tarihleri:

1, 4, 7, 14, 23

 Terazi için özel not

Önemli bir şey yapmak isteyeceksiniz, diğer insanlar için muhteşem bir anlamı olacak bir şey. Yine de dikkatli olun, çünkü sevdiklerinizden biri kendi hedeflerinize ulaşmak için yardımınızı ve iyi kalpliliğinizi kullanmaya çalışabilir. 

Bu, yeni kıyafetler almak ve gardırobunuzu zenginleştirmek için harika bir zaman olacak. Belki de görünüşünüzü iyileştirmek için düşünmenin zamanı gelmiştir? Bu, zirveye ulaşmak için itirazınızı alma şansınızın en yüksek olduğu zamandır. 

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık