Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Kasım 2021 Aylık Oğlak Burcu Yorumu

Oğlak Burcu ♑

Güneş Yükselen yada Ay burcu Oğlak olanlar,

Oğlak burcuna genel bakış 
Oğlak burçları için Kasım, dünyada bize en yakın üç gezegenin burçta bir stelyum oluşturması nedeniyle süper şarjlı bir Akrep enerjisi getirecek. Mars, Merkür ve Güneş 11. evinizde olacak ve arkadaşlıklarınıza büyük bir odaklanma getirecek. Akrep, hangi alanda görünürse görünsün derinlemesine duygusal keşifler yapar. Bu ay, sevdiklerinizin duygularıyla bağlantı kurma ayıdır. Hem iyi hem de karmaşık olarak ifade edilecek duygular.

11. evinizdeki Akrep partisinin bir parçası olan Mars, 2. evinizde yılın son zamanı için Satürn ile kare açı yapacak. Bir Kova ve Akrep karesi, kaynak alışverişinin yanı sıra hayırseverlik ve fedakarlık sağlar. Bu, Oğlak temelli becerilerinizi topluluğunuzun çapası olmak için kullanma zamanıdır. İkinci ev aynı zamanda maliye ve dünyevi mülklerin yeridir. Bu, çevrenizdeki birinin tekrar ayağa kalkabilmesi için biraz ayağa ihtiyacı olacağını gösterebilir.

Aydaki Yeni Ay da 5. evinizdeki Uranüs ile karşıt açıda olacak. Bu yeni ay döngüsü tamamen yaratıcılık ve yenilikle ilgilidir. Çevreniz telaşlı olsa da, kasırgalar karşısında Oğlak burcunun dayanıklılığına sahip olursunuz. Bu döngünün sosyal medya ile yakından bağlantılı olma ihtimali de var. Topluluğunuzu huzursuzluk içinde tutan sorunlar hakkında konuşmak için çağrılabilirsiniz. İsyanla ilişkilendirilen gezegenin desteğine sahip olmak, tüm bu süre boyunca işe yarar, ancak bu süreçte sözlerinizi silah haline getirmemeye ve insanları incitmemeye dikkat etmelisiniz.


Ayın Dolunayı, 6. evinizde gerçekleşen bir tutulma olduğu için oldukça dikkat çekicidir. Bu, Eylül 2020'de başlayan Yay/İkizler döngüsünün son Tutulmasıdır. Hayattaki amacınız ve görev duygunuzla ilgili bazı büyük açıklamalara hazır olun. Bu aynı zamanda, daha önce bahsedildiği gibi, Akrep stellium nun tüm temalarıyla gerçekten iyi bir şekilde bağlantılıdır. Bu, yolunuza çıkan engelleri yıkmak için iç savaşçınızı yönlendirmeye çağrıldığınız bir zamanı işaret ediyor. Bu aynı zamanda döngünün son tutulması olduğundan, bundan sonra işlerin daha kolay yönetileceğini de gösterir.

Bu Tutulma, 1. ve 5. evlerinizde gerçekleşen Venüs ve Uranüs arasındaki üçgen açı ile de destekleniyor. Bu süreçte Venüs'ün varlığı oldukça olumlu bir alâmettir. Bu ay kendinizi tanıtma şeklinizde neredeyse kahramanca bir hava var. Bu Akrep sezonunun sonunda, kendinizi çok farklı bir ışıkta görme ihtimaliniz var. Doğal armağanlarınızı benimseyerek bu ayı kusursuz bir şekilde geçireceksiniz ve bu, neler yapabileceğinizin bir kanıtı olacak. Stres altında geçmişin izlerini  yenebilirseniz, engelsiz neler yapabileceğinizi hayal edin?

Kasım ayı Yay burcunda bir Merkür cazimi ile sona eriyor. Bu geçiş 12. evinizde gerçekleşiyor ve diğer alemlerle daha derin bir bağlantı olduğunu gösteriyor. Şu anda, Merkür hiper ışıklıdır. Keşfetme susuzluğumuzu güçlendirir. Jüpiter tarafından yönetilen bir burçta gerçekleştiğinden, gezegen bir inanç ve merak duygusu geliştiren bilgiler sunar. Bu gerçekten tünelin sonundaki ışıktır ve teselliyi maneviyatta, felsefede ve hatta mistisizmde bulmanız muhtemeldir.

Aşk
Oğlak uyumluluğu, şüphelerinizi uzak tutarak geliştirilebilir.  Aşk hayatınızda bolca duygusallık olacak. Bu hamilelik için uygun iyi bir aydır.

Ayın ilk on beş günü evlilik ilişkilerinde sorunlar yaşanabilir. Eşiniz bir şeyleri halletmek için öncülük edecek ve her şey normal olacak.

Bekar oğlaklar ayın ilk iki haftası aradıklarını bulamayabililrler. Bundan sonra durum düzelir ve ayın üçüncü haftasında sevginizi elde etme şansınız çok yüksektir.

Kariyer
 Oldukça sıkı çalışma eğiliminde olacaksınız Ayrıca,  astlarınızla olan ilişkilerinizi iyileştirmek için mücadele etmelisiniz. Bu, iyi davranışlarla ve sorunlu noktaları çözümleyebilirsiniz. İş yerinizde ya da kurumsal çalışmalarınızda size karşı genel olarak bir araya gelen kişiler ile diplomasi ile sorunlarınızı çözebilirsiniz. 
Eğitim  gökyüzü öğrencilerin akademik gelişimi için pek iyiye işaret etmiyor. Gezegensel açılar uğurlu değildir ve bu, öğrenmeyi zor bir görev haline getirir. Profesyonel öğrenciler, notlarını yükseltmek için biraz mücadele etmek zorundadır.

Bu ay, yıldızlar pek elverişli olmadığı için eğitim çabalarınızın sorunsuz bir şekilde ilerlemesi pek olası değil. Bu ay çoğunuzun tüm sınav sonuçları en hafif tabirle beklentilerinizin altında olacaktır. Teknik öğrencilerin sıralamalarını korumak için normalden çok daha fazla çalışması gerekebilir. 

 

Seyahat
 Tek başınıza  demiryolu ve karayolu ve bir hava yolculuğu ölçüsü ile seyahat etme eğiliminde olabilirsiniz. Yurt dışı seyahati de göz ardı edilemez. 

Bu nedenle seyahat planlarınızı iyice gözden geçirmeli ve seyahatlerinizin bir amaca hizmet ettiğinden emin olmalısınız. 

Sağlık
Kasım 2021 Oğlak burcu sağlık beklentileri için çok hayırlı. Ek olarak, iyi bir yıldız desteği alırsınız. Ay boyunca ciddi bir sağlık sorunu olmayacaktır. Kronik rahatsızlıklar ortaya çıkmaz. 

Sağlığınızı korumak için dikkatinizi başka yöne çevirmelisiniz. Düzenli egzersizler ve sağlıklı beslenme faydalı olacaktır. Meditasyon ve spor aktiviteleri zihinsel sağlığınıza yardımcı olacaktır.

Aile ve çocuklar 
Bu önümüzdeki ay boyunca aile meseleleriniz söz konusu olduğunda,  Sosyal katmanlarda sizden aşağı olan bazı kişilerin hepinize sorun çıkarma ihtimali var. Durum kontrolden çıkmadan önce bununla sıkı bir şekilde ilgilenin. Çocuklarınızın işlerine özellikle dikkat edin, buna daha fazla zaman ve enerji ayırın. Aslında, faaliyetlerini yakından incelemeniz iyi olur.

Çoğunuzun eğitimdeki koğuşlarının performansı ortalamanın altında olma eğiliminde olacak ve birçoğunuzun geçinmek için fazladan yardıma ihtiyacı olabilir. Rekabetçi sınavlar için oturanlar ekstra koçluk için girmelidir.

 

Finans 
Oğlak burcu için 2021 Kasım tahmini , finans için harika beklentiler öngörüyor. İşadamları ve tüccarlar faaliyetlerinde çok başarılı olacaklar ve çok iyi karlar elde edecekler. Spekülasyonlar ve yatırımlar da iyi getiri sağlayacaktır. Ayrıca miraslardan veya bilinmeyen kaynaklardan para bekleyebilirsiniz.

Astral konfigürasyonlar cesaret vericidir ve iş faaliyetlerinizi genişletmek için girebilirsiniz. Finans kurumlarından sorunsuz bir şekilde yardım alırsınız. 

Önemli sayılar Oğlak:
4, 8, 9

Kasım ayı önemli tarihler Oğlak :

20, 21, 25, 28, 30

 Kasım ayı Oğlak burcuna özel not:

Yakın çevrenizdeki bir kişi nedeni ile zorluklar yaşayabilirsiniz. Bunun nedeni, size kendi istekleri ile baskı yapması olabilir bu tamamen gereksiz olması ve sizin hiç umursamadığınız dedikoduları dinlemeye ne zamanınız ne de eğiliminiz yok hayır demeyi öğrenmeli tepkileri zamanında vermelisiniz. 

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık