Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Kasım 2021 Aylık Kova Burcu Yorumu

Kova Burcu ♒

Güneş Yükselen yada Ay burcu Kova olanlar,

Kova genel burç yorumu
Kasım , duygularımızı keşfetmek ve geçmişten kalan yarım kalmış işleri işlemek için bir ay ama bir şekilde içinizdeki Satürn devreye girdi ve bu enerjiyi kariyerinize kaydırdı. Bu  Akrep mevsimi ve bir stelyum oluşturan iç gezegenlerin üçü ile  etkili olacak. Mars, Merkür ve Güneş. Şimdiki zamana iyi bakmanın ve daha iyi hale getirmek için ne yapabileceğinizi kendinize sormanın zamanı geldi. Kova, doğal olarak neyin iyileştirilmesi gerektiğine dair keskin bir göze sahiptir. Yine de, daha iyi hissetmesi gereken şeylerden kopma eğilimi vardır. Yine de endişelenmeyin; Akrep mevsimi bunun farkındalığını kazandıracak sizlere. i

Ayın ilk haftaları boyunca, 1. evinizde Mars'ın Satürn'e kare açısı olacak. Bu, kendinizi görme biçiminiz ile diğer kişilerin sizi nasıl gördüğü özellikle iş yerinde arasında küçük bir sürtüşmeye neden olabilir. Bu noktada, kariyerinizin bir neşe kaynağı mı yoksa korku kaynağı mı olduğunu kendinize sorabilirsiniz. Herhangi bir şekilde doyumsuz hissediyorsanız, bu değişikliği yapmak için harekete geçmenin tam zamanı. Bu, eşyalarınızı toplayın, işinizi bırakın ve bir dağın tepesinde bir yerde yaşamaya başlayın, ama en azından bir şeyler yapılması gerektiğinin farkına varın kaçış değil mücadele zamanı. İşyerinde otorite sorunlarıyla uğraşıyor olabilirsiniz. Bu durumda yapılacak en iyi şey, aynı sorunları yaşayan diğer kişileri arayarak birlikte bir eylem planı yapmaktır. Bu geçiş yoluyla ortaya çıkan zorluk ne olursa olsun başarılı olabilirsiniz. 

Bu ayki Yeni Ay, 4. evinizde Uranüs ile karşıt açıda olacak. Bu, Ay da 10. evde olduğu için Satürn ve Mars karesine dikkat. İyi haber şu ki, bu yeni bir döngünün başlangıcı, ancak dikkatli ve sabırla yürümeniz gereken bir döngü. İş hayatınızın ev hayatınıza taşmasına izin vermemek önemlidir. Dürtüsellik ve duygusal patlamalar için yüksek bir kovalamaca var, bu yüzden kendinizi topraklamak için ekstra çaba göstermeniz gerekecek. Günlük tutmak, son geçişten kaynaklanan streslerle başa çıkmak için harika bir araç olabilir, böylece bu Ay sırasında, kafanızdaki tartışmaları tekrarlamak yerine ilerlemeye odaklanabilirsiniz. Uranüs sizi hayatınızı değiştirecek kararlar almaya meyilli hale getirebilir, bu yüzden harekete geçmeden önce iki kez düşündüğünüzden emin olun.


Bu ay Dolunay bir Ay Tutulması olacak ve geçen yılın Eylül ayında başlayan tutulma döngüsünü sona erdirecek. Bu, zevk ve eğlenceyle ilgili 5. evinizde gerçekleşiyor. Her şeyi güzelleştirmek için harcadığınız çabalara rağmen, hayatınızın bu alanında bir zorluk olmuş olabilir. Bu tutulmalar İkizler ve Yay burcunda gerçekleştiğinden, buradaki amaç, neşeli maceralar için farklı kaynaklar bulmak için yeni yollar keşfetmenizi sağlamaktır. Bu Tutulma'nın, bıraktığınız bir çocukluk hobisine ışık tutması ihtimali var. Hayatınızda yeni bir heyecan kaynağı olabileceğinden eski ilgi alanlarınızı tekrar gözden geçirmenin zamanı gelmiş olabilir. Dünyanın bu zamanda yaşayacağı birçok değişimle buna çok ihtiyaç duyulacak.

Tutulma ile aynı gün Venüs de Uranüs ile üçgen açı yapacak. Bu hem 4. hem de 12. evinizi birbirinize destek olacak şekilde bağlayacaktır. Venüs 12'nci evden geçerken, ana tema gizemli yerlerde güzellik bulmaktır. Uranüs karışıma eklendiğinde, yaramazlık için eğlenceli bir tat veren bir isyan ve bağımsız düşünce gücü elde edersiniz. Bu  geçiş aldatmaya ve perde arkasında ilerlemeye meyilli hissettiğiniz bir dönem olabilir. Sadece aşırı bir şey yapmadığınızdan emin olun ve öfkeyi hırsı kontrol altına alın. 

Ay, Yay burcunda bir Merkür cazimi ile kapanıyor ve gelecek yıl için umut verici bir enerji oluşturuyor. Bu transit, arkadaşlıklar ve topluluk evinizde gerçekleşiyor. Bu, arkadaşlar dostlar ile yeniden bağlantı kurma ve derin fikirleri paylaşma zamanıdır. Bu, daha derin bir bağlantı ve karşılıklı anlayış döngüsünün başlangıcına işaret eder. Yay burcundaki Merkür, dünyayı farklı bir ışıkta görmenizi sağlayan anlamlı ilişkiler bulmanıza yardımcı olur.

Aşk 
Kova uyumluluğu , ilişkilerle ilgili hızlı kararlar almayı gerektirir. İlişkiler ile ilgili beklentileriniz çok ağır hızında ilerlesede bu ay  karşınıza çıkan fırsatı kaçırmamalısınız. Bu ay birçok fırsat olabilir.

Bakış açılarınızda katıysanız, evlilik ilişkileri çatışmalara dönüşebilir. Evlilikte uyum adına eşinizin görüşlerini dinlemelisiniz. Bebek sahibi olmayı planlamadan önce iki kez düşünün.

Bekar kişiler aşk ilişkilerinde şanslılar. Aşkı zahmetsizce bulabilirsiniz ve onu yakalamalısınz. İlişkiler sevecen ve keyifli olacak.

Eğitim 
Kova burcu için Kasım 2021 astrolojisi, bilim adamlarının akademik büyümesi için uygun değil. Astral açılar elverişli değildir ve herhangi bir konuyu öğrenmekte zorluklar yaratacaktır. Rekabetçi testler, daha fazla talimatla birlikte çok iyi çaba gerektirecektir. İletişim öğrencileri derslerini tamamlamakta zorlanacaklar.

Profesyonel kurs öğrencileri notlarını korumak için çok mücadele etmek zorunda kalacaklar. İleri eğitim öğrencileri, istedikleri doğru konuları ve kurumları alamazlar. Bu ay, yıldızlar özellikle uygun bir ruh halinde olmadığı için, eğitim çabalarınızın sorunsuz bir şekilde ilerlemesi pek olası değil. Teknik öğrenciler, bazılarınız pratikte çok başarılı olmanıza rağmen, sıralamalarını korumak için normalden çok daha fazla çalışmak zorunda kalabilirsiniz.

Seyahat
Yıldızlar uygun şekilde konumlandığından, zengin bir kazanç hasadı elde etmeyi dört gözle bekleyebileceğiniz bir ay. Bazı kutsal yerleri  ziyaret etmek, hayatınızda unutulmaz bir dönüm noktası olabilir

Kova güneş işareti için 2021 zodyak, profesyoneller ve işadamları için çok sayıda seyahat öngörüyor. Yurt içi ve yurt dışı seyahatleri olacak. Gezegensel etkiler elverişlidir ve bu nedenle tüm bu seyahatler mükemmel finansal kazançlar ve çok iyi iş büyümesi ile sonuçlanacaktır.

Yurtdışında veya uzak bir yerde daha yüksek eğitim veya eğitim almak isteyenlerin sorunsuz bir yelken açma şansı vardır. İş seyahatiniz, hedeflerinizi tam anlamıyla gerçekleştirmeniz açısından son derece verimli olacaktır. Yurtdışına çıkma şansı da var. Batı en uygun yöndür. Aile üyeleriyle yapacağınız tatil gezileri çok keyifli olacak ve güzel anılar biriktirebilirsiniz. 
Sağlık 
Sağlık için Gezegen enerjiler destekliyor sizleri ay boyunca ciddi rahatsızlıkların olmayacağını müjdeliyor gökyüzü sizlere.  Kronik rahatsızlıklar kontrol altına alınacak ve acil tıbbi bakım tüm küçük sağlık sorunlarını iyileştirecektir.

 

Genel tavrınız iyimser ve olumlu olacak. Aktivitelerin uygun zamanlaması yoluyla stres seviyelerinin azaltılmasıyla zihinsel esenlik sağlanabilir. Fiziksel sağlık, düzenli fitness programları ve iyi beslenme planları ile korunabilir.

Aile ve çocuklar 
. Bazılarınızın ailenin büyükleriyle olan ilişkilerinin durgunluğa girdiğini görme ihtimaliniz çok yüksek. Soğukkanlılığınızı kaybetmemeli ve herhangi bir çatışmaya girmeyi reddetmemelisiniz.

Aile ortamı bundan olumsuz etkilenebilir ve aile üyeleri arasında hiçbir uyum belirtisi olmaksızın gerginlik ve anlaşmazlık açıkça ortaya çıkabilir. Çocuklar tüm bunlardan olumsuz etkilenecek ve onlara özel dikkat göstermelisiniz.

Bazılarınızın öğretmenleriyle ciddi sorunlar yaşaması ve bu nedenle çalışmalarını olumsuz etkilemesi ihtimali çok yüksektir. Ebeveynler, işleri düzeltmek için zamanında müdahale etmelidir.

Çoğunun çalışmadaki performansı ortalamanın altında olacaktır. Yüksek öğrenim görenler ve hukuk öğrencileri özellikle zor koşullarla karşı karşıya kalacaklardır.

Finans 
Kova burcu finansal konuları için. Yıldız pozisyonları olumludur ve iş ve ticaret faaliyetlerinden çok iyi kazançlar bekleyebilirsiniz. Borsalara ve spekülasyonlara dahilseniz çok iyi getiriler bekleyebilirsiniz. Beklenmedik kaynaklardan gelen miras ve para olasıdır. İhracatçılar ve güzel sanatlar ile ilgilenenlerde kazançlı bir dönem geçirecek.

Yeni iş projelerine başlamak için uygun bir ay. Bağlantılardan ve finans kuruluşlarından kesinlikle maddi destek alacaksınız. Önümüzdeki ay boyunca finansal ilerleme için birkaç karlı fırsatı dört gözle bekleyebilirsiniz.

Kova Önemli sayılar:
7, 14, 15

Kova Kasım önemli tarihleri:

1, 3, 5, 9, 26

Kova burcu için Kasım ayı özel notu:

Başkaları üzerinde iyi bir izlenim bırakmak istiyorsanız, dış görünümle veya daha doğrusu kendinizi ifade ediş şekliniz ile ilgili konulara daha fazla dikkat edin. Ufukta sosyal hayatın gelişimini görebilirsiniz.

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık