Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Kasım 2021 Aylık Koç Burcu Yorumu

Koç Burcu ♈

Güneş Yükselen yada Ay burcu Koç olanlar,

Koç burcuna genel bakış 
Bu yıl Akrep sezonu Koç burçları için ekstra güçlü olacak. Ay boyunca, Güneş, Mars ve Merkür, hayatınızın birçok alanında Akrep'in kaynak enerjisini aktive eden burçtan geçecek. Tüm bu eylemler ölüm ve yeniden doğuşla ilgili 8. evinizde gerçekleşirken, önemli dönüşümlere hazırlanmanın zamanı geldi. Bu rahatsız edici bir süreç olabilir, bu nedenle değişimi kucaklamak ve sürprizlerle dolu bir aya hazırlanmak en iyisidir. Akrep'in hükümdarı Mars ile bu evde duyguların silaha dönüştürülme şansı var. Gereksiz dramalardan kaçınmanın ve mevcut sorunların kökenine inmenin zamanı geldiğini fark edin. Koç, Mars tarafından yönetilen bir diğer burç olduğundan, kafanızı sakin ve toparlamakta zorlanabilirsiniz. Kendinizi aşırı teşhir etmekten kaçının ve aynı şey başkalarını ifşa etmek için de geçerlidir, çünkü Akrep bizi intikamcı davranışlara meyilli kılar.

Mars ayrıca yılın son Satürn karesini yapacak. Bu, 2021'deki birçok zorluğun sorumlusu oldu. Klasik olarak, bu ikisi gerilim ve zorluklarla ilişkilendirilen gezegendir ve bir meydanda kavgaya girdiklerinde, hepimiz onların dramlarıyla uğraşmak zorundayız. Bu transit 8. ve 11. evinizde gerçekleşiyor. Bu, dönüşüm temalarını akranlarınız ve arkadaşlarınızdan yüksek beklentilerinizle harmanlar. Satürn Kova'da, özgünlüğü ve birçok sorunun çözümünü masaya getiriyor. Mars'ın baskısı ile bu mükemmelliği hemen elde etmeye çalışma şansı var. Şu anda beklentilerinizi ölçmek ve haklı olsanız bile, onlar için en iyi olduğunu düşündüğünüz şeyi yapmaları için arkadaşlarınızı dırdır etmeye dikkat etmek çok önemlidir.

Akrep burcundaki Yeni Ay, 2. evinizdeki Uranüs ile karşı karşıya geldiği için ani bir değişim döngüsü oluşturacak. Bu, mali durumunuzla ilgilenmek için bir zaman olduğunu gösterir. 8. ev genellikle borçlar, vergiler ve genel olarak diğer insanların parasıyla ilgilenir. Borcu temizlemek bu noktaya kadar odak noktası değilse, Evren sizden ne kadar harcadığınız konusunda dikkatli olmanızı istiyor gibi görünüyor. Bütçe kesintileri yapmanın ve organize olmanın zamanı geldi. Borçlu olmak şu anda önemli bir endişe kaynağı değilse, bu aynı zamanda cezalandırılması gereken iyiliklere de işaret edebilir. Ayrıca bu transitin her iki yöne de gittiğini not etmek önemlidir.


Bu ayki Dolunay, tutulma mevsimi olduğu için çok özel. 19 Kasım'da ve 3. evinizde gerçekleşiyor. Bu Yay-İkizler döngüsünün son Tutulması ve eğitim ve iletişimle ilgili sorunların doruk noktası olarak ortaya çıkıyor. Bu tutulma aracılığıyla İkizler'i aydınlatan Güneş, hayatınızda bir sonraki adımı atmak için bilmeniz gereken her şeyi öğrendiğiniz bir noktaya geldiğiniz gerçeğine işaret ediyor. Şanslar, bu yıl boyunca, kendinizle yakınlaştınız.

Bu Tutulma, aynı gün gerçekleşen Venüs ile Uranüs arasındaki üçgen açıyla da destekleniyor. Bu sizin 10. ve 3. evinize denk geliyor. Bu transit, sanatsal veya yaratıcı fikirleri olan tüm Koçlar için oldukça önemlidir. Venüs hayatın bu alanını yönettiğinden, bu, kariyerinize yaklaşımınızda önemli bir değişiklik yaratabilir.

Ay, 9. evinizde bir Merkür cazimi ile sona eriyor. Bu sizin Yay burcunuzdur ve yaşam felsefeniz ve keşiflerinizle ilgilenir. Ay boyunca gerçekleşen bu tür zorlu geçişlerle, bu bir temiz hava soluğudur. Jüpiter tarafından yönetilen burç, o sırada çok ihtiyaç duyulan bir umut duygusu getiriyor. Bu, farklı geçmişlere sahip insanlarla seyahat ve fikir alışverişini gösterebilir. Bu transit, gözlerinizi daha önce başka faktörlerin gizlediği farklı seçeneklere ve fırsatlara açmaya geliyor. Burada öğreneceğiniz her şey, önümüzdeki ay çok işinize yarayacak bir kesinlik duygusu uyandıracak.


Özel yaşamınızda yıldızların yardımıyla yeni aşk ilişkilerinin oluşumunu vurgulamakta. Mevcut aşk ilişkilerini onaylamayı seviyorsunuz ve ilişkilerde bolca romantizm olacak. Bu Ay, eşinizle keyifli tatiller için uygundur.

Evlilik ilişkileri, etrafta çok fazla romantizmle keyifli olacak. Ortaklar arasında herhangi bir anlaşmazlık olmayacaktır. 21'inden sonra ikiniz de güzel bir haberle tüm endişelerinizi geride bırakabilirsiniz. 

Bekar kişiler bu ay güvenilir ve onaylanmış ortaklıklar arıyorlar. İkinci hafta, aşk ilişkileri kurmak için hayırlıdır. O zamana kadar bekar olarak hayatın tadını çıkaracaksın.

Kariyer
Bu ay yıldızlardan gelen enerjiler kariyer beklentileriniz için oldukça elverişli. Tamamen gerilimsiz, mükemmel bir çalışma ortamında, beklenen kazanımları gerçekleştirerek arayışlarınızı sürdürürsünüz.

Spiritüel düzeydeki bilgili kişilerle birliktelik yoluyla ilerlemenin başka umutları da vardır. Bu, genel koşullarınız açısından oldukça tatmin edici bir duruma yol açacaktır. Bazılarınız, dini veya sosyal hizmetteki katkılarınızla bir iz bırakmaya devam edebilir. Yazarlar, gazeteciler ve benzerleri de öyle. İyi bir anlaşma elde edebileceğiniz iyi bir ay.

Öğrenciler
Kasım öğrencilerin akademik gelişimi için uygun değildir. Gezegensel açılar elverişli değildir ve bu, öğrenmeyi oldukça yorucu hale getirecektir. Dil konusunun öğrencileri kendilerini geliştirmek için mücadele etmek zorunda kalacaklar.

Rekabetçi testler, te muazzam bir çaba ve çok iyi bir rehberliğe ihtiyaç duyacaktır. Sanat ve zanaat öğrencileri de derslerinde ciddi zorluklarla karşılaşacaklar. Öğrenciler çok çalışacaklar, ancak sonuçlar tatmin edici olmayabilir. 

 Seyahat -
Bu ay seyahatten çok az kazanç elde edilen bir ay. Yine de, koşullar sizi tam da bunu yapmaya yönlendirecek şekilde olacaktır. Çoğunuz iş veya resmi amaçlar için karayolu veya demiryolu ile  seyahat edeceksiniz.

 

 Sağlık
yor
Kasım 2021 Koç burcu , sağlık işleri için harika beklentiler sizleri karşılıyor. Astral kombinasyonlar, herhangi bir büyük sağlık tehlikesinin olmamasını sağlayacaktır. Kronik hastalıklar bastırılacak ve küçük sağlık sorunları olağan tıbbi müdahale ile halledilebilecektir. Mükemmel sağlık, hayatınıza mutluluk ve memnuniyet de getirecektir.

Ancak sağlığınızı korumak için egzersiz ve diyet programlarınıza devam etmelisiniz. Düzenli bir programa bağlı kalarak stres azaltılabilir. Meditasyon ve spor aktiviteleri zihinsel sağlığınıza yardımcı olacaktır.

Çocuklar
Yıldızlar oldukça uygun bir şekilde yerleştirildiğinden, aileniz için birçok yönden faydalı bir ay. Çoğunuz babanıza olan bağlılığınızın önemli ölçüde arttığını göreceksiniz. Aile ortamı, üyeler arasındaki uyum ile ay boyunca hoş kalacaktır.

Böyle bir ortamda çocuklarınız iyi huylu davranır, derslerinde ve diğer ders dışı etkinliklerinde başarılı olur. Bu çok sevindirici bir gelişme olacaktır. Bazılarınız da anne akrabalarınızdan önemli ölçüde kazanç elde edeceksiniz. Bu ayrı olarak, aile, genel gelirde oldukça kesin bir artışla mali açıdan oldukça iyi durumda olmalıdır.

Bazılarınızın çocuklarının ebeveynleri için bir memnuniyet kaynağı olacağı bir ay, yıldızlar oldukça elverişli olduğu için derslerinde başarılı oluyorlar. Müzik, dans, drama, vb. gibi güzel sanatların peşinden giden öğrenciler, ilham verici bir yaratıcı aktivite büyüsüne sahip olacaklar ve bu sırada çoğu etkileyici başarılar elde edebilecek.

Ayrıca, arayışları, başarıyı sağlamak için çok önemli olan bir rekabet avantajına sahip olacaktır. Herhangi bir muhasebe dalını okuyanlar da oldukça başarılı olacaktır.

Finans
Koç burcu için 2021 Kasım ayı, iş adamları ve tüccarların finansmanı için harika beklentiler öngörüyor. İhracatçılar ve güzel sanatlar bayileri de satış faaliyetlerinden çok iyi karlar elde edeceklerdir. Başarılarınızdan ve kazandığınız paradan memnun kalacaksınız.

Astral konfigürasyonlar hayırlıdır ve ay yeni iş girişimlerine başlamak için uygundur. Gerekli finansmanı sağlamakta sorun yaşamazsınız. Yatırımlar ve spekülasyonlar çok kazançlı olacak.

Koç için önemli sayılar:
1, 11, 12

Koç Kasım önemli tarihleri:

10, 12, 14, 15, 22
 Koç için özel not

Devam eden projeye katılmanız için bir fırsat olacak. Davet edildiğiniz etkinliklerden birinde, geniş bilgiye sahip çok etkili bir kişiyle tanışacaksınız. Emeklemeye başladığınızda onların yardımına güvenebilir ve ardından size tamamen yabancı olan bir alanda ilk adımlarınızı atabilirsiniz. Bu yüzden aktif olun ve belirleyici kararlar alın.

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık