Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Kasım 2021 Aylık İkizler Burcu Yorumu

İkizler Burcu ♊

Güneş Yükselen yada Ay burcu İkizler olanlar,

İkizler genel görünümü 
Kasım ayı İkizler daha önce hiç bu kadar çok Akrep enerjisi hissetmemişti. Ay, burçtan geçen üç kişisel gezegen arasında bir stelyumla başlar: Mars, Merkür ve Güneş. Tüm bu gezegensel etkiler emek, sıkı çalışma ve sağlıkla ilgili 6. evinizde gerçekleşiyor. Kötü haber şu ki, Kasım ayında dinlenme zamanı olmayacak. Bu tamamen kendi amaçlarınıza ulaşmak için çok çalışma zamaı mars niteliklerini somutlaştırmakla ilgilidir. Akrep, dokunduğu her şeyin derinliklerini keşfetmekten de hoşlanır, bu yüzden alıştığınızdan çok daha fazla iş yapmak zorunda kalırsanız şaşırmayın.

Mars ayrıca geçen yılın Aralık ayından bu yana 9. evinizden geçiş yapan Satürn ile son karesini yapacak. Odak, ufkunuzu genişlettiğini ve yabancı yerlerden gelecek faydaları temsil eder. Eğer bir öğrenciyseniz  ve bir bakıma hepimiz öyleyiz bu, öğrenme sürecinde bir gerilim zamanına işaret edebilir. Yeni becerilere ayak uydurabileceğinizden daha hızlı bir şekilde öğrenmek için baskı hissedebilirsiniz, ancak bunu yapmak oldukça stresli olsa da, sonunda gelişiminizi hızlı bir şekilde takip etmekten memnuniyet duyacağınızı bilin.

Bu ay Yeni Ay, son birkaç yıldır 12. evinizden geçen Uranüs ile karşıt açıda olacak. Bir Yeni Ay, bundan daha fazla bırakmakla ilgili olmamıştı. Muhalefet, sonuçlardan ayrılıp hayatın rastgeleliğine teslim olduktan sonra gelen ödülleri verir. 12. ev ayrıca mecazi anlamda inziva ve yalnızlık ile ilgilenir. Kendi kendine ya da tesadüfen bu kayıp duygusunu somutlaştırır. Kendi başınıza olmaya çağrıldığınız ve hedeflerinize odaklandığınız bir zaman olabilir.


Dolunay bu ay ilk evinizde gerçekleşiyor ve oldukça önemli. Bu, geçen yılın Eylül ayında baştan başlayan bir ekliptik döngünün son parçası. Bu, kimliğinize ve kendinizi ifade etmenize önemli ölçüde odaklanan 18 aylık bir döngü oldu. Benlik fikrinizi yeniden şekillendiriyor  belki de ilk başladığınızda yaptığınızdan çok daha farklı görünüyorsunuz.

Aynı gün Venüs ve Uranüs de bu tutulmayı üçgen açı ile destekleyecek. Bu, her ikisi de yoğun dönüşümle uğraşan 8. ve 12. eviniz arasında bir birlik yaratacaktır. Bu transitin güçlü dünya enerjisi, sizi daha önce hiç hissetmemiş bir avatar yaratmak için bu yeni kimliğinizi sağlamlaştırmanıza yardımcı olacaktır. 8. evinizde Venüs'ün etkisi ile, kendinizi ifade etme şeklinize biraz gizeml getirebilir. Bu, olumlu sonuçlara yol açan doğru kullanılmadığında pervasızlığa ve sinsi davranışlara neden olabilir. Sadece, iyi  davranışlarınız gökler tarafından desteklense bile, bunun karmadan muaf olduğunuz anlamına gelmediğini unutmayın.

Ay, Yay burcunda bir Merkür cazimi ile oldukça olumlu bir notla sona eriyor. Bu, ilişkilerle ilgili 7. evinizde gerçekleşir ve karşılıklı anlayış ve genel netlik getirir. Bir ilişkiniz varsa, bu muhtemelen daha büyük bir birliktelik ve dürüstlük döngüsünün başlangıcıdır. Size geçmişteki herhangi bir gerilimi ve karışıklığı iyileştirme gücü verir. 7. evde herhangi bir samimi sevgi alışverişi şekli olduğu için bu, romantik ilişkilerin ötesine geçer. Daha da yakınlaşmanın ve ilerlemeye devam etmeniz için size neyin ilham verdiğini konuşmanın zamanı geldi. 

Aşk
15'inde, aşk dürüstlükle zenginleşecek sizler için.  Zor zamanlarda ailenin desteğine güvenebilirsiniz.

Evlilik hayatınız kariyer zorunlulukları nedeniyle bozulabilir ve ev işlerinizi yönetmek için eşinizin desteğine ihtiyaç duyabilirsiniz. Evli eşler arasında hamilelik konusunda fikir ayrılıkları olacaktır.

Bekar kişiler bu ay aşk partnerleri bulmayı bekleyebilirler. Eski dostluklar bile canlanabilir. Hayat coşkuyla dolu olacak ve aşk ilişkilerinizden keyif alacaksınız.

Kariyer
Profesyonel beklentileriniz için bu ay yıldızlarda çok az cesaret verici bir nitelik var. Çok fazla sıkı çalışmaya rağmen, beklenen kazanımları gerçekleştirme olasılığı çok azdır. Aslında, astların çok uyumlu olmaması ve üstlerin işbirliği yapmaması nedeniyle işleri halletmeyi zor bulursunuz. Sahip olduğunuz bu tür liderlik nitelikleri, görevlerinizi yerine getirmede yardımcınız olabilir. 

Ruhsal açıdan bilgili insanlarla birlikte olmanın hayatınızı bir ölçüde zenginleştireceği enerjiler ile karşı karşıyasınız. Bu etkileşim, bazılarınızın yararlı sosyal veya dini işler yapmasını sağlayabilir. Yazarlar da ortalama düzeyde ellerinden gelenin en iyisini yapabilirler.

Toplum yararına insani eylemlerle ilişki kurmak size biraz zihinsel teselli verecektir. Ayrıca ileri eğitim yoluyla profesyonel yeteneklerinizi geliştirmeyi düşünebilirsiniz.

Eğitim
Kasım 2021 İkizler burcu astrolojisi, öğrenciler için eğitim beklentileri için zor zamanlar öngörüyor. Yıldız konfigürasyonları avantajlı olmadığı için zihinsel yetenekleriniz zarar görür. Bu, tüm bilim adamları için öğrenmeyi zorlaştırır. Profesyonel öğrenciler, sıkı çalışmalarına rağmen istedikleri notları almakta zorlanabilirler. 

 Teknik öğrenciler, daha düşük sonuçlar için kendilerini normalden çok daha fazla çalışırken bulabilirler. Beceri seviyesi bile ortalamanın altında olabilir. Bununla birlikte, mutlak bir şey yoktur, ancak belirli bir miktar kararlılık ve gerekli ekstra çaba ile düzeltilebilir.

Ticaret öğrencileri de çalışmalarını iyi yönetemeyeceklerdir. Rekabetçi sınavlardan geçmek zor bir görev olacak ve daha fazla çalışma gerektirecektir.

Seyahat
Çoğunuz mesleki hedeflerinize ulaşmak için demiryolu veya karayolu ile seyahat edeceksiniz.

En uygun yön Kuzey olacaktır, ancak mevcut koşullarda bu da çok az avantaj sağlayacaktır. Bazılarınız yurtdışına seyahate bile çıkabilir ve bu da beklentileri karşılayamaz. Seyahatin yeni yollar açtığı normal kazanç bile eksik olacaktır.

Sağlık
Aile bireylerinizin ciddi hastalık olasılıkları olacak ve sürekli tıbbi bakımla onlara bakmakla meşgul olacaksınız. Kronik hastalıklar da ortaya çıkabilir. Kötü sağlık, mizacınızı değişken ve depresif hale getirecektir.

22'sine kadar sağlık iyi ama bundan sonra dikkat edilmesi gerekiyor. Ciddi bir şey yok; kısa vadeli gezegenler biraz stres yaratıyor ve etkileri kısa vadeli. İyi haber şu ki, 22'sine kadar sağlığa odaklanmanız, daha sonra için iyi durumda olmanızı sağlayacak. 

Çocuklar
Gezegensel açılar cesaret verici değil ve kardeşlerinizle yanlış anlamalar yaşayabilirsiniz. Aile üyeleri arasındaki ilişki bile stresli olacaktır. Aile üyeleriyle iyi bir ilişki sürdürmek için çok çaba sarf edebilirsiniz.

Çocuklar, akademik ve ders dışı faaliyetleri için uygun koşullarda başarı sağlayabilirler. Yıldız etkileri olumludur ve çocuklar ne yaparlarsa yapsınlar başarılı olacaktır. Ticaret öğrencileri eğitimlerinde çok başarılı olacaklardır. Güzel sanatlar ve benzeri yaratıcı konulara ilgi duyuyorlarsa ay çok faydalıdır.

Finans
İkizler burcu için 2021 Kasım tahmini , iş adamları ve tüccarlar için karlı değil. Astral konfigürasyonlar uygun değil ve finans kurumlarından herhangi bir yardım alamayabilirsiniz. Bu, yeni iş girişimlerine başlamanızı engelleyecektir. Yatırımlar ve spekülasyonlar kayıplara neden olabilir dikkatli olun.
Bu ay mali beklentileriniz hakkında pek cesaret verici bir şey yok. Dahil olabileceğiniz herhangi bir anlaşmazlık veya dava, neredeyse kesinlikle aleyhinize sonuçlanacaktır. Bu tür bir anlaşmazlıkla ilgili kararın daha sonraki ve daha uygun bir döneme ertelenmesi için çok çalışmalısınız.


İkizler için önemli sayılar:
2, 6, 9

İkizler Kasım önemli tarihleri:

2, 4, 17, 28, 29

Kasım ayı İkizler için özel not:

Ayın ortasında yaratıcı fikirlerin habercisi size eşlik edecek. Aklınıza gelen tüm düşünceleri gerçekleştirebilirsiniz. Son olarak, tamamen aile ve arkadaşlarla ilgili konulara ayırabileceğiniz daha fazla boş zamanınız olacak.

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık