Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Kasım 2021 Aylık Boğa Burcu Yorumu

Boğa Burcu ♉

Güneş Yükselen yada Ay burcu Boğa olanlar,

Boğa genel görünümü 
Bu Akrep mevsimi , önemli kişisel gezegenlerin üçü bir stelyum oluşturan burçtan geçeceğinden, Boğa için daha fazla alakalı olacak. Mars, Merkür ve Güneş, 7. evinizde birleşecek ve ayın odağını yakın ilişkilerinize getirecek. Bu konuşmak yerine dinlemenin zamanıdır. Mars'ın etkisiyle normalden biraz daha fazla tartışmacı hissedebilirsiniz, ancak biraz ölçülü olmanızı öneririm. Akrep, hayatımızın hangi alanına girerse girsin, daha zorlu duygularla bizleri zorlar ve hatalar yaptırır DİKKAT. 

Mars da yılın son karesini Satürn ile yapacak. Halkalı gezegen 10. evinizde geçiş yapıyor ve sizi kariyerinize çok fazla çaba göstermeye davet ediyor. Satürn'ün bu evdeki amacı, becerilerinizi mükemmelleştirdiğinizden emin olmak olsa da, Mars karesi belki de işinize çok fazla zaman harcadığınızı gösterebilir. Mümkünse kariyerinize ara vermek için bu zamanı ayırın, çünkü yakın ilişkilerinizin biraz daha fazla dikkat gerektirmesi muhtemeldir.

1. evinizdeki Uranüs ile karşı karşıya gelen ayın Yeni Ay'ı oldukça heyecan verici bir döngü oluşturuyor. Bu ay, sizi ilişkilerinize daha önce yaptığınızdan farklı bir şekilde yaklaşmaya davet ediyor. Sorumluluklarınızın ne olduğuna dair fikirlerinizi değiştirmenin zamanı geldi. Çok inatçı olmamaya dikkat edin ve değişime teslim olun. Kasım, küresel ölçekte büyük değişimlerin olduğu bir aydır ve içsel durumunuz, isteseniz de istemeseniz de bunu yansıtmalı (ve yansıtacaktır). Akışa ayak uyduramamak muazzam bir gerginliğe neden olur. Öte yandan, pes edip hızlı kararlar verirseniz, ödüller hayal edebileceğinizden daha iyi olacaktır. Bekarsanız, bu transit aynı zamanda kalıcı bi beraberliği getirebilir sizlere. 


Bu ayki Dolunay, Ay Tutulması olduğu için oldukça benzersiz. Bu, İkizler-Yay döngüsünün son tutulmasıdır. Bu nedenle, geçen yılın Eylül ayında başlayan bir yaşam döneminin önemli bir sonucudur. 2. evinizde gerçekleştiği için, buradaki tema eşyalar ve kaynaklardır. Muhtemelen geçiminizi sağlama yolunda bazı değişikliklerden geçiyordunuz. İyisiyle kötüsüyle, bunun bu döngünün son kısmı olduğunu bilin. Bu ayı nasıl geçirdiğinize dikkat edin. İkizler, daha küçük ayrıntılara odaklanma eğilimindedir ve karar vermekte zorlanmayı tetikler bilinçli olmaya odaklanın. 

Burcunuzun yöneticisi Venüs de bu tutulmayı Uranüs ile üçgen açı yaparak destekleyecek. Bu, inanç, eğitim ve felsefe evinizi kimliğinizi temsil eden yerle birleşir. Değişim yaklaşıyor ve bu, sabit bir burç olduğunuz için oldukça stresli olabilir. Bununla birlikte, bunun size daha parlak bir umut duygusu ve yaşam için şehvet getirmesi muhtemeldir. Bu, ayak parmaklarınızı yeni sulara daldırmanın zamanı olacak. Bu geçiş, yeni ve yabancı yerlerde güzelliği bulmanızı sağlayacak, bu nedenle metamorfozdan korkmayın. Tırtıl bir kelebeğe dönüştüğünde, daha önce hiç gitmediği bir yere erişebilir.

Ay, Yay burcunda bir Merkür cazimi ile oldukça olumlu bir notla kapanıyor. Bu, hayatın sansürlenmiş yanıyla ilgilenen 8. evinizde olur. Bu ilk bakışta biraz olumsuz gibi görünse de, bu evde meydana gelen Güneş ve Merkür kavuşumu, insanların genellikle uğraşmaktan korktukları şeyler hakkında fikir edinmemizi sağlar. Bu ruhu güçlendirir ve daha geniş bir bakış açısına izin verir. Bu geçişle, değişime hala direniyor olsanız bile, en azından tek seferde her şeyi bir araya getirmek zorunda kalmadan diğer tarafta ne olduğuna dair bir fikir edinirsiniz.


 Aşk ilişkilerinizde romantizm olacak ve kalıcı ilişkiler arıyorsunuz. Ay, aşk ve ortaklıklar için çok olumlu.

Evlilik ilişkileri, ayın başında canlılıktan yoksun olacak, ancak daha sonra canlı olaylarla dolu olacak. Ay, bol miktarda romantizm, tutku ve aileyi genişletme şansı ile sona erecek.

Boğalar bu ay duyguları tarafından yönetilecek. Aşk ortaklıklarınızda özveri ve duygusallık olacak. Aşkında kaybolacaksın ve başka hiçbir şeyin önemi olmayacak aşka emek verme zamanı. 

Kariyer
Bu ay, kariyer gelişiminize yardımcı olacak uygun bir yıldız kombinasyonunuz var. Az veya hiç seyahat etmeden ve normalden daha hafif olan iş yüküyle, hedeflerinizi başarıyla gerçekleştirebilir ve beklenen kazanımları elde edebilirsiniz. Yazı, resim, müzik ve diğer güzel sanatlarda ünlü olanlar son derece iyi iş çıkaracaklar. 

Çalışma ortamı mükemmel olacak ve en ufak bir gerilim olmayacaktır ay boyunca. Aslında, hayatınızı çok önemli bir şekilde zenginleştirecek, bilgili ve ruhsal açıdan yüksek insanlarla ilişki kuracaksınız. Bazılarınız sosyal veya dini çalışmalara yaptığınız katkılarla  iz bırakmaya devam edecek.

Öğrenciler , öğrencilerin akademik gelişimi için çok hayırlıdır. Gezegensel konfigürasyonlar uygundur ve bu sizi zihinsel olarak keskinleştirir. Çalışmalarınızı yönetmekte ve sınavlarınızı geçmekte sorun yaşamayacaksınız.

Normal çalışmalar ve koçluk ile rekabetçi sınavlardan geçmek oldukça kolay olacaktır. Dil ve iletişim kursu öğrencileri derslerinde sorun yaşamazlar. Yaratıcı sanatlar öğrencileri derslerinde başarılı olacaklardır.

Seyahat
Önümüzdeki ay boyunca, seyahat planlarınızı dikkatlice incelemeniz ve bunları minimuma indirmeniz iyi olur, çünkü seyahatten çok az kazanç beklenebilir. Yine de, koşullar böyle olacağı için bazı seyahatlere çıkmanız gerekir. Çoğu, kara yoluyla, yani demiryolu veya karayolu ile, ve hava yoluyla olacaktır.

 

Sağlık

Kasım 2021 Boğa burcu sağlık sorunları için herhangi bir umut sunmuyor. Yıldız açıları uygun değildir ve bu kronik hastalıkların yeniden ortaya çıkmasına neden olur. Hem küçük hem de büyük sağlık komplikasyonlarına dikkat edin.  Bu sorunlarla ilgilenmek için çok zaman ve para harcamanız olası. 

Sağlığın h 22'sine kadar izlenmesi gerekiyor. Bu nedenle, geçen ay belirtildiği gibi, yeterince dinlendiğinizden emin olun. 5'ine kadar uyluk masajı ve karaciğer refleksi masajı ile sağlığınıza önem verin.  5. Kasımdan sonra sırt ve diz masajından sonra güçleneceksiniz. 22'sinden sonra sağlık ve enerji önemli ölçüde iyileşecek.

Sıkı egzersiz ve sağlıklı beslenme programları ile bu sorunları azaltmaya odaklanmalısınız. Anksiyete sorunları meditasyon gibi gevşeme teknikleri ile halledilebilir. Tüm aşırılıklardan kaçınılmalıdır.
Çocuklar
Bu ay, yıldızların konfigürasyonu hiç de olumlu olmadığından, aile işlerinizin sorunsuz bir seyir izlemesi pek olası değil. Çocuklarınıza daha fazla özen göstermelisiniz, çünkü onları disiplinsiz kılacak olumsuz bir şekilde etkilenmeleri muhtemeldir.

Performansları da çalışmalarda ve diğer faaliyetlerde oldukça düşük kalabilir. İşlerini çok yakından denetleyin, buna daha fazla zaman ve enerji verin. Aile ortamı da çekişmelerle bozulabilir ve anne akrabalarınızla olan ilişkilerinizin çok hızlı bir şekilde bozulmasına neden olabilir. Akrabalarınıza karşı tutumunuzda aceleci ve dikkatsiz davranmayın.

Yıldızlar pek elverişli olmadığı için, çocuklarınızın işlerinin sizin için birçok sorun yaratan zorluklarla bataklığa uğradığı bir ay.

Herhangi bir muhasebe dalında okuyanlar, özellikle zor koşullarla karşı karşıya kalabilirler. Ebeveynler gerektiğinde teşvik etmeli ve yardım etmelidir. Rekabetçi sınavlara girenler çok çalışmalı ve geçmek istiyorlarsa ekstra koçluk almalılar. Ebeveynler, çocuklarının ilerlemesini yakından izlemelidir.

Finans
Boğa burcu için 2021 Kasım tahmini , iş adamları ve tüccarların finansalları için olumlu değil. İhracatçılar ve güzel sanatlar tacirleri ürünlerini satamayabilir ve ciddi zararlar görebilirler. Çoğu, masraflarını karşılamak için borca girebilir.

Yıldız konfigürasyonları yardımcı olmaz ve bu, yeni iş projeleri başlatmak için iyi bir alamet değildir.  Maddi destek gelmeyecek. Yatırımlar ve spekülasyonlar iyi getiri sağlamayacaktır.

1'inde (Merkür Jüpiter ile iyi açılar yaptığı için) ve 27'sinde ve 28'inde (Merkür ve Güneş birlikte seyahat ediyor) mali durumunuz iyi. Bununla birlikte, 19'unda ve 20'sinde fazla harcama yapmamaya dikkat edin. 18'inde ve 19'unda, çok mutlu bir kariyer fırsatı kendini gösterebilir iyi değerlendirin. 

Boğa için önemli sayılar:
1, 8, 10

Boğa Kasım önemli tarihleri:

1, 3, 7, 9, 20

Boğa burcu için Kasım ayı özel notu:

Ayın sonu, beraberinde kasvetli, melankolik bir ruh hali getirecek. Amirinizin mesai saatlerinden sonra işte kalma zorunluluğundan veya başka, ekstra dersler alma ihtiyacından hoşlanmayacaksınız, ancak bu sizin amirinizdir, bu nedenle alçakgönüllülükle ne yapmanız gerektiğini kabul etmeniz daha iyi olacaktır. Ağzınızı  sıkı tutun  ve gururunuzu cebinize koyun - bunda çok daha iyi olduğunuzu göreceksiniz. 

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık