Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Kasım 2021 Aylık Başak Burcu Yorumu

Başak Burcu ♍

Güneş Yükselen yada Ay burcu Başak olanlar,

Başak genel görünümü 
Başak burçların mükemmeliyetçilik eğilimi ile Kasım ayı, günlük işlerden  ve ev becerilerini geliştirmenin zor olacağı bir dönem olacak. Sıkıcı olabilir, ama en azından Akrep'in sevdiği gibi aşırı duygusal değil.

Mars da yılın son karesini Mars ile yapacak. Uranüs, Mars'a savaşçı benzeri çabalarında yardım etmeye istekli ve yetenekli olduğundan, bu kareler dizisi yıl boyunca oldukça karışıklık yaratıyor. Bu, 3. ve 6. evinizde oluyor ve tamamen hazırlıklı olmayabileceğiniz çok büyük görev patlamalarına neden oluyor. Bunlar rastgele görünse de, tezahür ettirildikleri alanlarda büyük bir dönüşüme yol açtıklarını bilin. Şimdiye kadar işyerinde olanlara dikkat edin ve bunun nereye gittiğine dair ipuçları alacaksınız.

Bu ayın Yeni Ay'ı, neredeyse yarım on yıldır 9. evinizden geçiş yapan Uranüs'e karşı olacak. Dünyayı ve inanç sisteminizi nasıl gördüğünüzle ilgili uzun bir değişim döneminden geçme şansınız var. Bu değişimler, duygusal bedeninize daha yakından bağlı olacağından, bu geçiş döngüde önemli bir nokta oluşturacaktır. Bunun aynı zamanda üçüncü iletişim ve öğrenme evinizde de gerçekleşmesi, zaten bildiğiniz şeylere daha derine dalmak için bir itici güce sahip olacağınızı gösterebilir.


Bu ayki Dolunay, geçen yılın Eylül ayında başlayan İkizler-Yay döngüsünün son tutulması. Bu, sizin için büyük bir kariyer döngüsünün sonucudur. Yeni tekniklerin hızlı bir şekilde öğrenilmesini gerektiren daha fazla sorumluluk almak ve adım atmak zorunda kalmanız için bir şans var. Bu, tüm çabaların kesin sonuçlar göstermeye başladığı, ancak  kararsızlığı alt etmelisiniz. Kariyerinizde nereye gitmek istediğiniz konusunda bazı ciddi kararlar vermek üzere çağrılacaksınız. Dolunaylar zaten biraz endişe ve kafa karışıklığı getirebilecek bir zaman, bu yüzden kendinize karşı çok nazik olun.

Bu Tutulma aynı zamanda Venüs ve Uranüs tarafından 5. ve 9. evlerinizde gerçekleşen bir üçgen açı ile destekleniyor. 5.evdeki Venüs, özellikle Uranüs'ün etkisiyle büyük neşe ve ödüller getiriyor. Görünüşe göre bu nimetler bir anda ortaya çıkacak. Bunu akılda tutarak, aktif olarak onları aramaya gitmenin bir faydası yok. Sadece inatçılıktan uzaklaşın ve bunun olacağına güvenin ve onları en beklemediğiniz anda gelecekler. Zaferlerinizin tadını çıkarın ve kaydettiğiniz tüm ilerlemelerden gurur duyun. 
Ay, Yay burcunda bir Merkür cazimi ile olumlu bir notla sona eriyor. Bu, aile ve evle ilgili 4. evinizde oluyor. Bu, sevdiklerinizden bir şeyler öğrenmek ve onların duyulması için alan açmakla ilgilidir. Bu bir hayırseverlik işareti gibi görünse de, aslında burada kazanacağınız çok şey var. Yay, daha büyük resim ve varoluşumuzun felsefesi ile ilgilidir. Daha önce hiç gitmediğiniz yerler, yeni bir rahatlık duygusu bulacağınız yerlerdir. Kendi  kabuğunuzdan çıkmanın ve ailenizle birlikte olasılıklarınızı keşfetmenin zamanı geldi.


Başak uyumluluğu, ayın başında travmatik olacak.  Aşk, ay boyunca pek çok beklenmedik şeyle birlikte keyifli olacak. Aşk ilişkilerinizi bozmak için ailevi sorunlara dikkat etmeli gereken tepkileri vermelisiniz. 

Evlilik hayatı, ayın ilk haftasında bazı yanlış anlaşılmalardan etkilenecektir. Neyse ki eşiniz bazı şeyleri çözebilecek ve ilişki keyifli hale gelecek. O zaman bir bebek için planlamaya başlayabilirsiniz,

Bekar kişilere, iyi aşk ortakları bulma konusunda astral etkiler yardımcı olur. İşlerinizde bir ihtiyat unsuru olacak. 

Kariyer 
Bu ay karşınıza çıkacak yıldızların birleşimiyle ilgili profesyonel hedefleriniz söz konusu olduğu sürece sizin için pek avantajlı bir şey yok. Bu ay boyunca çok fazla sıkı çalışmaya rağmen, beklenen kazanımları gerçekleştirme olasılığı çok az. Bu doğal olarak sizi hayal kırıklığına uğratma eğiliminde olacaktır.

Aslında bu ay pekala sıkıcı bir ağır ağır yürüme büyüsü anlamına gelebilir. Çalışma ortamı da pek hoş olmayabilir. Yine de, bazı bilgili ruhani kişilerin bir araya gelmesi, pekâlâ kurtarıcı bir lütuf olacaktı. Sabır ve azim, koşullar altında tek reçetedir.

Eğitim 

Başak burcu, bilim adamlarının akademik gelişimi için çok iyi haberler öngörüyor. Gezegensel konfigürasyonlar uygundur ve öğrenme çok daha kolay hale gelir. İyi bir zihinsel keskinlikle, rekabetçi sınavlar rutin çaba ve rehberlikle temizlenebilir.

Bu aynı zamanda dil gazeteciliği veya diğer kitle iletişim biçimlerini okuyan insanlar için de geçerli olacaktır. Burada da kayda değer başarılar yolunuza çıkabilir. Güzellik uzmanları da oldukça başarılı olabilir. Ayrıca, rekabetçi sınavlara girenler, hemen hemen normal türden bir çabayla hedeflerinde başarılı olabilirler.

Güzel sanatlar ve el sanatları okuyan insanlar son derece yaratıcı ürünlerle karşımıza çıkacaklar. Dil kursları kolayca takip edilebilir ve öğrenciler iyi dereceler alırlar.
Seyahat
Önümüzdeki ay boyunca, elverişsiz bir yıldız konfigürasyonu nedeniyle bunların size fayda sağlama olasılığı düşük olduğundan, seyahat planlarınızı dikkatli bir şekilde rutin hale getirmek iyi bir fikir olacaktır.

Kendinizi, sizden kaçmaya devam edebilecek profesyonel hedeflerin peşinde burada ve orada seyahat ederken bulmalısınız; Bir kısmı hava yoluyla olmak üzere, demiryolu veya karayolu ile çok sayıda seyahati üstlenmenizi zorunlu kıldığı durumlarda bir tür yakalama durumu. Ertelenebilecek her şeyi ertelemeye kesin olarak karar vermelisiniz.

Sağlık 
Kasım 2021 Başak burcu , mükemmel sağlık beklentileri için uygundur. Astral konfigürasyonlar faydalıdır ve kronik rahatsızlıklardan kurtulacaksınız. Küçük sağlık sorunları minimum tıbbi müdahale gerektirir. İyi sağlık sizi neşeli ve iyimser tutar.

Ancak düzenli egzersiz yapmayı ve sağlıklı beslenmeye dikkat etmeyi unutmamalısınız. Kondisyonunuzu korumak önemlidir. Kaygı, iyi gevşeme teknikleri ile uzak tutulmalıdır.

Aile ve Çocuklar 
Bu ay, yıldızlar çok uygun bir şekilde yerleştirilmediğinden, aile ilişkileriniz muhtemelen zorluklarla dolup taşacak. Aile ortamının çekişme ve anlaşmazlık nedeniyle bozulması muhtemeldir. Bazılarınızın anne akrabalarınızla ilişkilerinizde ciddi sorunlar yaşama ihtimali de var.

Böyle bir ortamda, çocuklarınızın huysuz davranmaları ve derslerinde ve diğer ders dışı etkinliklerde başarısız olmaları muhtemeldir. Faaliyetlerini yakından denetleyin, hem zaman hem de enerji açısından çok daha fazla dikkat gösterin. Mali açıdan çok iyi durumda olmayabileceğiniz için harcamalarınızı dikkatli bir şekilde planlayın.

Yıldızlar olumlu yönde eğimli olduğundan, çocuklarınızın beklentilerinin oldukça umut verici göründüğü bir ay. Herhangi bir muhasebe dalında okuyanlar son derece başarılı olur. Her durumda, çocukların çoğu derslerinde ve müfredat dışı etkinliklerinde oldukça başarılı olacaktır.

Finans 
Finansal gezegeniniz Venüs, 11 Ekim'de tekrar 'sınırların dışına çıktı ve tüm ay boyunca öyle kalacak. Bu nedenle, her zamanki yerlerinizde finansal çözümler bulunmaz. Normal çevrelerinizin dışına çıkmak ve mali konularda olağan sınırlarınızın dışında düşünmek zorunda kalıyorsunuz.

Yıldızlar zorlayıcı bir ruh halinde değiller ve bu nedenle finansal beklentileriniz çok parlak değil. İklim, yatırım veya yeni girişimler için hiç de uygun olmayacak, bunlar kolayca sıkışıp kalabilir. Ve mevcut işinize gelince, çoğunuz planlanan hedefleri gerçekleştirmek için biraz mücadele etme ve o zaman bile çok az başarı elde etme eğilimindesiniz.

Başak için önemli sayılar:
8, 10, 13

Başak Kasım önemli tarihleri:

1, 11, 22, 23, 25

 Başak için özel not

Son zamanlarda sizi rahatsız eden birçok sıkıntı ve şüphenin katılımınız olmadan çözüleceği izlenimine sahip olacaksınız. Ne yazık ki, bu yanlış bir inanç olacaktır. İşleri kendi elinize almanın zamanı geldi!

Niteliklerinizi yükseltmeye değip değmeyeceğini merak etmediniz mi? Bir yabancı dil kursuna veya başka bir ek eğitime ne dersiniz? Ayın ilk haftasında, zamanınızı sipariş konularına ve her gün kaldığınız şeylere ayırın. 

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık