Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Kasım 2021 Aylık Balık Burcu Yorumu

Balık Burcu ♓

Güneş Yükselen yada Ay burcu Balık olanlar,

Balık burcuna genel bakış
Akrep burcundaki  Mars, geçen yılın Aralık ayından bu yana son kez 12. evinizden geçen Satürn ile açı yapacak. Satürn'ün 12'nci evden geçişi oldukça önemlidir, çünkü geleneksel olarak Satürn evi yönetir. Savaşçı gezegenin bulunduğu kare, hedeflerinizin aktif olarak izlenmesini gerektirir. Çalışmalar ve bilgi toplama bu ayın ana odak noktası olduğundan, bu, alıştığınızdan daha hızlı bir şekilde bir şeyler öğrenme ihtiyacı şeklinde kendini gösterebilir. Fırtınalı bir aya hazır olun. Mola vermek, meditasyon yapmak ve kendi kendinize check-in yapmak için zaman bulmak imkansız görünse bile, bu gerçekten önceliğiniz olmalıdır. Kasım, dünyayı görme şeklinizi yeniden şekillendirecek çok önemli bir ayda çok önemli bir aydır ve bu kolay bir iş değildir. Bunu yapabilmek  için kendinize en az bir tam gün ayırın ve hiçbir şey yapma. Ona ihtiyacın olacak.

Bu ayın Yeni Ay'ı da 3. evinizde bulunan Uranüs ile karşıt açıda olacak. Üçüncü ev aynı zamanda eğitimle de ilgilenir, ancak 9. evin zıttı olarak ayrıntılar ve günlük öğrenme deneyimleri ile ilgilidir. Uranüs ile sabit bir burçta karşıt olan böylesine felsefi bir Yeni Ay'a sahip olmak, bazı varsayımlarınızı yeniden gözden geçirmenize neden olabilir. Muhtemelen, bu ay öğreneceğiniz şeyler o kadar dramatik olacak ki bilişsel uyumsuzluğa neden olabilir. İnançlarınızın yapılarını yeniden bir araya getirmek için zaman ayırmanız çok önemlidir. Gerçeğe direnmemek önemlidir, onu yutmak ne kadar zor olursa olsun. Bu döngüde sebat etmek için en iyi tavsiye, Kasım ayına açık bir merak duygusuyla odaklanmanız olacaktır. 


Bu ayki Dolunay, Eylül 2020'de başlayan İkizler-Yay döngüsünün son Ay Tutulması olduğu için oldukça muhteşem. Tutulma döngüleri yoğun bir karmik eğilime sahiptir, bu nedenle bu 18 aylık görev boyunca çalışmak başlatılmamış değildir. 4. evinizde gerçekleşen Dolunay, evinizi, konforunuzu ve/veya ailenizle olan ilişkinizi yeniden tanımlamaya geliyor. Bu son gerginlik, bu yüzden bu Ay'ın bir patlama ile dışarı çıkmasını bekleyin. Bazı anlaşmazlıkları gösterebileceğinden, birlikte yaşadığınız insanlara karşı biraz sabırlı olmanız gerekebilir. Çift gövdeli İkizler burcunda, karşıt bakış açıları asla fark edilmez.

Bu Tutulma aynı zamanda Venüs ile Uranüs arasındaki üçgen açıyla da destekleniyor. Bu geçiş 11. ve 3. evinizde gerçekleşir ve arkadaşlarınızdan, sosyal medyadan ve hatta topluluğunuzun yeni üyelerinden gelen cömert desteği önerir. İyi haber şu ki, ev ortamında bazı anlaşmazlıklar olsa da, hala etrafta dolaşacak çok fazla sevgi var. Bu, aynı bakış açısını paylaşan insanlarla kendinizi çevrelemeye odaklanmanız gerektiğini gösterir. Bu ayki zorluklarla arkadaşlarınıza güvenebileceğinizi bilin kendinize olan özgünlüğünüz için takdir edilme duygusu var. Bununla birlikte, bu saatlerde daha fazla dışarı çıkmak için çaba gösterin. 

Ay, 10. evinizde gerçekleşen bir Merkür cazimi ile olumlu bir notla sona eriyor. Bu sizin kariyer eviniz ve haritanızdaki Yay burcudur. Bu, gayretli çalışma sonuçlarının önümüzdeki ay meyvelerini vermeye başlayacağına dair basit bir anlatı ortaya koyuyor. Merkür çok entelektüel bir gezegendir ve sürece biraz kolaylık getirir. Bu, kariyer yerinizde gerçekleştiğinden, bu başarılı sonuçların iyi bir alametidir. Yeni bulgularınızın büyük bir grup insan için faydalı olma şansı var. Bir bakıma, iyi haberlerin vaizisiniz, bu yüzden öğrendiklerinizi dünyayla paylaşmaktan korkmayın.

Aşk
Balık uyumluluğu bu ay aşk ilişkileri için hayırlıdır. Yeni ilişkilere girebilirsiniz ve aşk hayatındaki gereksinimleriniz konusunda netsiniz. Mevcut ilişkiler romantizm ve tutkuyla dolu olacak.

Evlilik hayatı, bol miktarda sevgi ve şehvetle son derece uyumlu olacaktır. Eşinizle aranız çok iyi olacak ve aşk hayatınızın güzel geçtiği zamanlarda tadını çıkarmalısınız. Bekar kişiler ay boyunca aşkı bulacaklardır. Zaten bir ilişkiniz varsa, ilişkiyi onaylamanın ve ilerlemenin zamanı geldi.

Kariyer
 Bazılarınızın hızlı kazançlar için yasaların dışında hareket etme ve böylece kontrol edilemeyen olumsuz durumlar yaratma olasılığı çok yüksektir. Bu tür faaliyetlerden kesinlikle kaçının ve normal işinize bağlı kalın.

 

Eğitim, öğrenciler ve eğitim kariyerleri için  gezegen açıları uygun değildir ve bu onların zihinsel yeteneklerini olumsuz etkiler. Çok çalışmasına rağmen, öğrenciler ilerleme kaydetme çabalarında başarıyı yakalamakta zorlanabilirler. 

Rekabetçi sınavlardan geçmek, ek çalışmalar ve talimatlar gerektirecektir. Profesyonel öğrenciler derslerinde başarılı olamayacaklardır. Neredeyse tüm çalışma kursları öğrencilere zorluklar çıkarabilir SABIRLI olmak VAZGEÇMEMEK şart. 
Seyahat
Bu ay  boyunca seyahatlerdde belirgin bir yaralanma veya başka bir fiziksel sorun olasılığı vardır. Kendinize iyi bakın ve riskleri en aza indirin.

Bu ay, çoğunlukla demiryolu ve karayolu ile adil bir hava yolculuğu ile yalnız seyahat etme eğiliminde olacaksınız. Bir yurtdışı seyahati de göz ardı edilemez, ancak son tahlilde, tüm bu seyahatlerin tamamen yararsız ve tamamen gereksiz olduğu ortaya çıkabilir. Bu nedenle seyahat planlarınızı dikkatlice incelemeli ve seyahatlerinizin bir amaca hizmet ettiğini görmelisiniz. Batı en uygun yöndür.

Sağlık 
Bu ay sağlık harika ama sonrasında daha fazla dikkat gerekiyor. Genel olarak, sağlık iyidir. Bu sadece kısa süreli gezegenlerin neden olduğu stres ve ciddi bir sorun gibi görünmüyor. Bununla birlikte, enerji düşük olduğunda (ve kendinizi fazla yorgun hissetmenize izin verirseniz), enfeksiyonlara karşı daha savunmasız hale gelebilirsiniz.

Bu nedenle, enerji seviyelerini yüksek tuttuğunuzdan emin olun. Egzersiz yaparken vücudu konfor bölgesinin dışına itmeyin. 22'sinden sonra uyluk masajı ve karaciğer refleksine masaj yapmak faydalı olacaktır.
Aile ve Çocuklar
Bu ay aile meseleleriniz söz konusu olduğunda, aile bireylerinizin seçiimleri  mali durumunuzu ciddi şekilde etkileyebilir. Bu nedenle, harcamalarınızı önceden iyi bir şekilde planlamalısınız.

Ailenin büyükleri arasında ciddi fikir farklılıkların olması muhtemel sorunlara yol açabilir. Soğukkanlılığınızı kaybetmemeli ve herhangi bir çatışmaya girmeyi reddetmemelisiniz. 

Çocuklar, olumsuz aile olaylarından çok rahatsız olurlar.  Akademik performansları zarar görebilir. Rekabetçi testleri geçmek oldukça zor olacak ve daha fazla rehberlik gerektirecek. Anne babaların geleceklerini şekillendirmede önemli bir rolü vardır.

Finans
Kasım finans için olağanüstü beklentiler öngörüyor. Gelirinizi artırmak için olumlu yıldız yönlerine de güvenebilirsiniz. İş insanları önemli miktarda kar elde edecekler. Beklenmedik kaynaklardan para gelme olasılığı vardır. hracatçılar da projelerinden iyi bir hasat almayı bekleyebilirler.

Bu ay, ticari faaliyetlerinizi genişletmek için çok iyi fırsatlar sunuyor gökyüzü sizlere. Ayrıca finansal kurumların desteğine de güvenebilirsiniz.

Bu ay finansal beklentilerinizi geliştirmek için birçok fırsatınız çıkaracak karşınıza. Size büyük bir özgüven ve inisiyatif alma yeteneği bahşedilecek bu enerjileri iyi değerlendirin. 

Kasım ayı için burcunuza özel not: 
Kasım ayında çok fazla ruh hali değişikliği yaşayacaksınız. Sevinç ve üzüntü arasında denge kurmalı kararlı olup zorlukların üstesinden gelmelisiniz. 

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık