Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Kasım 2021 Aylık Aslan Burcu Yorumu

Aslan Burcu ♌

Güneş Yükselen yada Ay burcu Aslan olanlar,

Aslan'a genel bakış 
 Kasım, ölüm ve yeniden doğuş ayıdır. Bunlar genellikle Akrep mevsimi ile gelen ana temalardır, ancak bu, dünyaya en yakın üç gezegenin hepsi bir burçta bir  stelyum oluşturacağından çok daha yoğun olacaktır. Mars, Merkür ve Güneş, hepsi 4. evinizde olacak. Bu, ev ortamınıza ve ailenize dikkat çeker. Akrep, derinlere inmekten ve halının altına tıktığımız tüm bastırılmış duyguları keşfetmekten çekinmediği için bazı duygusal anlar bekleyebilirsiniz. Bu, yeni bir kırılganlık ve samimiyet ayının başlangıcını işaret ediyor, bu yüzden heyecanlanın.

Mars, geçen yılın Aralık ayından beri 7. evinizden geçiş yapan Satürn ile açı yapacak. Bu, gerçek özgünlüğü bulma amacıyla samimi yaşamınızın hızını yavaşlatır. Satürn sabit bir hava burcunda olduğundan, bu tamamen ilişkilerimizde gerçekten görmek istediklerimizi keşfetmekle ilgilidir. Tabii ki, bu birkaç istenmeyen an ile geliyor, ama sonunda geleceğimiz için ne istediğimizden emin oluyoruz. Mars ve Satürn arasındaki bu kare, özellikle sizinle yaşayanlar  sevdikleriniz söz konusu olduğunda, yetersizlik duygularını ve samimiyetle ilgili gerçekleri görmenizi sağlacaktır mutlaka ki bu zor olabilir, ama açılma zamanı.

Ayın Yeni Ayı, 10. evinizden geçen Uranüs'e karşı çıkıyor. Bu geçiş ile, Kariyerinize odaklanarak sorunlarınızdan kurtulma şansınız var. Bilin ki içinizde kilitli tuttuğunuz duygular nereye giderseniz gidin peşinizden gelecektir. İçindeki aslanın kükremesine izin vermek ve tüm durumu yapılandırmak çin hepsini değerlendirmek en iyisidir.


Bu ayki Dolunay, yılın son Ay tutulması olması nedeniyle oldukça nefes kesici. İkizler'de ve 11. evinizde olur. Bu, geçen yılın Eylül ayında baştan başlayan ekliptik bir döngünün sonunu işaret ediyor. Bu döngüler, işaret ettiği evdeki arızalara ışık tutmayı amaçlar, böylece onları dönüştürebilir ve ilerleyebiliriz. 11. ev arkadaşlıklarımızın, sosyal medyamızın ve topluluğumuzun yeridir. Muhtemelen geçen yıl bu konuda oldukça iniş çıkışlarla uğraşmak zorunda kaldınız. İkizler bir belirsizlik duygusu getirir ve belki de artık sizinle yankı uyandırmayan bir arkadaş grubundan ama kesin olarak uzaklaşıp sizi kendi çıkarları için sömürmelerine son verebilirsiniz.  Durum buysa, iyi haberlerin geldiğini bilin ve bu Tutulma bu bölümü tamamlarken, yakında sizinle aynı fikirde olan kişiler ile ilişkilerinizi güçlendireceksiniz. 

Bu Tutulma, 6. ve 10. evlerinizde üçgen açı yapan Venüs ve Uranüs tarafından da desteklenecek. Bu tamamen kendi kişiliğinize çalışmakla ilgili. Dramatik değişikliklere ihtiyaç olabilir, ancak muhtemelen bunu zaten biliyorsunuzdur. Bu Tutulma ile ilgili olduğundan, başkalarını istekleri değil kendi istekleriniz ön plana çıkacak. Bu bilinçli kararlar olmayabilir, ancak muhtemelen yetersiz görülme kaygısından kaynaklanmaktadır. Venüs, gerçek iç güzelliğinizi bulmanıza yardımcı olmak için geliyor. İhtiyacınız olan gerçekten sevilme duygunuza inancınız artacak  tek şey sevilmeyi ve takdir edilmeyi hak ettiğinize inanmaktır  çünkü öylesiniz şimdi sevme ve sevilme zamanı. 

Ay, 5. evinizde gerçekleşen bir Merkür cazimi ile umutlu bir şekilde sona eriyor. Bu neşe, eğlence ve lüks ile ilgilidir. Güneş, Merkür'ü Yay burcunda maksimuma kadar aydınlattığında,. Bu, yılın son ayına başlamak için harika bir geçiş, bu yüzden spontane bir kutlama yapmaktan çekinmeyin. Çocuksu merakınızı yeniden kazanmanın ve dünyayı macera ve bir bilge gözünden görmenin zamanı geldi. Dünya şu anda daha küçük görünecek, bu nedenle hareket kolaylığından yararlanın.

Aşk 
Aslan uyumluluğu , sizin tarafınızdan mesleki yükümlülüklerden etkilenecektir. Romantizm için yeterli zaman ayırmanız ve eşinizle sevgiliniz ile zaman geçirmeniz önemlidir. Ancak 23'ünden sonra aşk işlerinde hem sevgi hem de tutku daha da artaak. Bu, bir bebek için plan yapmak için iyi bir zaman.

Ayın başında evlilik hayatınız zayıf olacak ve mizacınız romantizm için elverişli değil. Ayın ikinci yarısında her şey daha keyifli hale gelecek ve aşk daha keyifli olacak sizler için. 

Bekar kişiler çok tutkulu olacaklar ve ayın üçüncü haftasında karşıt altı kişiyi baştan çıkarabilecekler. Venüs, romantizmi yükseltecek sizler için. 

Kariyer 
Kariyer açısından çok iyi iş çıkarabileceğiniz oldukça faydalı bir ay. Gerilimden ve iç politikadan tamamen arınmış bir ortamda ilerlemeli, hedeflerinizi takip etmeli ve beklenen kazanımları gerçekleştirmelisiniz. Bu size çabalarınızın karşılığını vermez, aynı zamanda sizi bir başarı duygusuyla doldurur.

Tutulma, kariyerinizin 10. evinde gerçekleşir ve o evin yöneticisi Venüs'ü etkiler. Yani, kariyer değişiklikleri veya sarsıntılar oluyor. . Ay, ruhsal hayatınızı yönettiği için burada da dramalar var. Duygularınızı kabulleneceğiniz dönüşeceğiniz çok özel enerjiler ile karşı karşıyasınız. 

Öğrenim ve ruhsal açıdan önemli kişilerle ilişki kurarak hayatınızın eğilimine girme olasılığınız daha da yüksektir. Bu türden yazarlar ve diğerleri, özellikle kendi alanlarında başarılı olurlar.

Eğitim
Aslan burcu , öğrencilerin akademik ilerlemeleri için rahatsız edici koşullar olabilir. Yıldız pozisyonları faydalı değildir ve bu zihinsel melekelerinizi olumsuz etkiler. Rekabetçi testleri geçmek yorucu olacaktır ve ek koçluğa ihtiyacınız olabilir.

Pek çok öğrenci Aslan davranışlarınızda kendinizi iddialı ve biraz dikbaşlı kılacak ve öğrenmeyi zorlaştıracak şekilde etkilenmiş olabilirsiniz. Böyle bir tutum kontrol edilmelidir.

Dil öğrencileri, eğitim kurslarında sert hava koşullarıyla karşı karşıya kalırken, hemen hemen tüm eğitim kursları için işler eşit derecede kötü olacaktır.

Seyahat 
 Gezegensel konumlar, profesyonelleri ve iş adamlarını çok seyahat edecek. Ancak bunlardan elde edilen faydalar, hemen hemen hiç finansal karla kabul edilemez. Herhangi bir iş geliştirme olanağı olmayacaktır.

Önümüzdeki ay boyunca, kesinlikle gerekli seyahatleri neyin içerdiği konusunda biraz düşünmeli ve yalnızca bu tür yolculuklara çıkmalısınız, çünkü seyahatin beklenen temettüleri getirmesi olası değildir. Bir bakıma en çok tercih edilen yön Kuzey olacaktır. 

Sevdiğiniz veya aile üyelerinizle yapacağınız keyifli geziler, ilişkileri güçlendirecektir. 

Sağlık 
Sağlığınız açısından endişelenecek çok az şeyin olduğu iyi bir ay. Bununla birlikte, sağlığın devam etmesini sağlamak için bazı önlemler alınması gerekecektir. En önemlisi kendinizi fazla yormamak. Bu, kendinize tüm normal etkinliklerinizi tam olarak izin veren ve aynı zamanda gücünüzü gereksiz yere zorlamayan makul bir program belirleyerek yapılabilir.

Bunu yaparsanız, kesinlikle güvende olursunuz ve herhangi bir uyumsuzluk zincirleme bir sorun reaksiyonu başlatabilir ve bu da size hiçbir fayda sağlamayacaktır. Ayrıca, derhal tedavi edilmesi gereken göğüs bölgesindeki herhangi bir enfeksiyona karşı dikkatli olun.

Aile ve Çocuklar 
Ailenizin refahı söz konusu olduğunda, . Aile ortamının çekişme ve anlaşmazlıklarla bozulması muhtemeldir. Anne akrabalarınızla olan ilişkileriniz özellikle  gerginliğe maruz kalabilir.

Böyle bir aile ortamında çocuklar, disiplinsiz olmalarına neden olacak şekilde etkilenirler. Çalışmalar ve oyunlardaki bu performans, vb. de hedefine ulaşamayacaktır. İşlerini çok yakından denetleyin, buna daha fazla zaman ve enerji ayırın. Sorunların birçok yönden karşınıza çıkacağı bir ay.

Önümüzdeki ay boyunca, yıldız etkileri çoğunlukla elverişsiz olduğundan, çocuklarınızın gelişimi sizin için birçok sorun yaratan zorluklarla tıkanabilir
Finans 


Finansman iyi ve çok aktif görünüyor. Merkür bu ay hızlı ilerliyor – haritanızın üç burcu ve evinden geçiyor, bu da finansal güvenin iyi olduğunu gösteriyor – hedeflere hızla ulaşan biri. 7'sine kadar, iletişim ve entelektüel ilgi alanlarınız ile ilgili 3. evinizde olacak. Bu satış, pazarlama, reklam, ticaret, alım ve satımı destekler. Spekülasyonlar ve bilmediğiniz alanlara yatırımlar karlı olmayacaktır.

Aslan için önemli sayılar:
2, 11, 15

Aslan Kasım önemli tarihleri:

3, 14, 18, 22, 23

Aslan için özel not

19'unda bir ay tutulması sizi çok zorlayacak, o yüzden bu dönemi iyi ve rahat bir şekilde geçirin. Yapılması gereken yapılmalı, ancak kızgınlıkla alınan kararların ertelenmesi daha iyi olabilir. Bu tutulma sadece Ay'ı değil, diğer iki gezegeni de – Venüs ve Jüpiter'i – etkiler. Bu onu daha da güçlü kılıyor. 

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık