Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Kasım 2021 Aylık Akrep Burcu Yorumu

Akrep Burcu ♏

Güneş Yükselen yada Ay burcu Akrep olanlar,

Akrep burcuna genel bakış 
Kasım, Akrep burçları için  güçlü enerjileri barındırmakta. Sadece Güneş sizin burcunuzda olması değil aynı zamanda Mars ve Merkür de tüm ay boyunca burcunuzda olması ile, Kasım sizin kendi bölgenizi güçlendirecek. Akrep'in çok özlediği büyük duygusal derinlikteki derin anlara hazır olun. Bunların hepsi ilk evinizde gerçekleştiğinden, kendinize daha yakından bakmanın zamanı geldi.

Mars yılın son karesini Satürn ile yapacak. Bu, yıl boyunca oldukça fazla drama karıştıran dört karenin sonuncusu. Özellikle oradaki Uranüs'ün etkisiyle, işlerin iyice çılgına dönme ihtimali var. 4. ev aile ve ev hayatıyla ilgili olduğundan, bu yıl boyunca birçok anlaşmazlığın odak noktası olmuş olabilir. Bu son kare, işleri bir kez daha sarsabilir, ancak bu uzun bir süre için sonuncusu olacağından  en azından bu kadar drama eşliğinde  bu sefer her şeyin çok daha kesin olmasını bekleyebilirsiniz. Söylenmesi gerekenleri söylemenin ve daha iyi günlere doğru ilerlemenin zamanı geldi.

Bu ayın Yeni Ay'ı, son yarım on yıldır romantik hayatınızı hareketlendiren Uranüs ile de karşı karşıya geliyor. Bu Yeni Ay, bu döngüde önemli bir nokta olacak ve yeni başlangıçlara izin verecek. Bir ilişkiniz varsa, yakınlığınıza tamamen yeni bir ışık altında bakma şansınız var. Ve bekarsanız, bunun neden böyle olduğuna dair biraz daha fikir edinmenin zamanı gelebilir. Yeni bir bakış açısının yetiştirilmesi bu alanda bolca iyileşmeye izin verecektir. Bu bahsettiğimiz hala Mars'ın yönettiği bir şarkı olduğu için bu şifa gergin anlardan geçiyor ama bu duygusal ve kaotik durumlara teslim olursak egomuzun ötesinde şeyler görüyoruz. Bu döngü, sıkı çalışma gerektirmeyecek bir döngü değil, ama olmayacak bir döngü de değil'


Bu ayki Dolunay, geçen yılın Eylül ayında başlayan İkizler-Yay döngüsünün son tutulması. Bu, yeniden doğuş ve dönüşümlerin evi olan 8. evinizde gerçekleşiyor. Bu evde meydana gelen bir dizi tutulmanın üstesinden gelmek için çok şey olabilir. 18 ay boyunca birbiri ardına yaşamı değiştiren bir olaydan geçmek yeni başlayanlar için değil. Bu son uzama. Döngünün bu noktasında, Güneş İkizler'de Ay'ı maksimumda aydınlatırken işler anlam kazanmaya başlar. Bu işaret öğrenme, karar verme ve çok yönlülük ile ilgilidir. Bu döngünün amacı, önümüzdeki süreçte size yardımcı olacak inanılmaz araçlar olacağından, bu nitelikleri içinizde geliştirmekti. Hâlâ geçmişe takılı kalıyorsanız, sizi yeni bir hayata götürecek yeni bir şeyin geldiğini bilin.

Aynı gün üçgen açı yapacakları için Venüs ve Uranüs de bu dönüştürücü geçişe yardımcı oluyor. Bu, 3. ve 7. evinizi birbirine bağlar. Bu transit, sizinle asla titreşmeyeceğini düşündüğünüz insanlar tarafından anlaşılmakla ilgilidir. Bu transit, sizi ilk bakışta "sizin tipiniz" olmayan, ancak şu anda tam da ihtiyacınız olan şey olduğunu kanıtlayan yeni ilişkilere açmaya geliyor. Bu, başkalarının görüşlerine ve yargılarına meydan okumak için harika bir zaman. Eğer içsel olarak bir dönüşüm yaşıyorsanız, dış dünyanızın da sizinle birlikte değişmesi doğaldır. Bu her kimse geçmişten uzaklaşmanıza ve ileride ne olduğuna bakmanıza yardımcı olacaktır.

Ay, Yay burcunda bir Merkür cazimi ile oldukça olumlu bir notla sona eriyor. Bu, maddi mülkiyet ve parasal kazançla ilgili 2. evinizde olur. Özellikle Güneş tarafından tamamen aydınlatıldığı için ticaret gezegeninin ticaret yerinde olması oldukça büyük bir nimet. Merkür genellikle tam destek aldığı Yay burcunda pek başarılı olmaz ve bu ateş burcunun oluşturabileceği her türlü engelin üstesinden gelmesine izin verir. Bu transit, para kazanma ve inançlarınıza dayalı sınırlamaların üstesinden gelme konusunda yeni fikirler getiriyor özellikle de kıtlık zihniyetiyle zorlanıyorsanız. Bu transit, genişleme yolculuğunuzda sahip olabileceğiniz sınırlamalara bakmak ve akılcı bir pozitiflikle bunların üstesinden gelmekle ilgilidir.


Akrep uyumluluğu bu ay romantizm dolu olacak. Yıldız yönleri aşk ilişkileri için hayırlıdır ve hemen şimdi bir karar vermelisiniz. Emin değilseniz, içgüdülerinize göre hareket edin ve bu doğru karar olduğunu kanıtlayacaktır.

Eşinizle uyum, evlilik mutluluğunu artırır. Çatışma yok ve ilişkide hem romantizm hem de duygusallık olacak. Ay, yıl boyunca keyifli bir tatil planlamak veya bebek sahibi olmak için hayırlıdır. Bekar kişilerin aşk ilişkilerine girmesi için astral destek geliyor. Ayın son haftası olumlu. 

Venüs bütün ay 'sınırların dışında' olacak. Geçen ay bu konudaki tartışmamıza bakın. 5. günde Venüs 3. evinize geçiyor. Böylece, aşk ve aşk fırsatları evinize daha yakın  kılacak. 

Kariyer
Üstlerinizle belirgin bir gerginlik ve ciddi fikir ayrılıkları olasılığı vardır. Sorunlu noktaları tahmin etmeye çalışın ve sorunlardan kaçınmak için çok çalışın.

 Üstün zekalı öğrenen kişilerle ilişki kurmanın size küçük maddi avantajlar sağlayabileceği ve aynı zamanda çok fazla zihinsel tatmin sağlayabileceği enerjiler ile karşı karşıyasınız. 

Eğitim 
Akrep burcu için Kasım 2021 astrolojisi , öğrencilerin akademik gelişimi için faydalı değildir. Gezegensel açılar zorlayıcı olduğu için, Rekabetçi sınavlar çok çaba ve daha fazla koçluk gerektirecektir.

Ticaret öğrencileri dersleriyle başa çıkmakta zorlanacaklar. İleri eğitim öğrencileri kendi seçtikleri konuları alamayabilirler. Hemen hemen tüm dersleri geçmek zor olacak.

Muhasebe veya hukukla ilgilenenler çok fazla çabaya hazır olmalıdır.

Seyahat 
 Bu ay zarfında herhangi bir yurtdışı seyahatinin sizin için son derece faydalı olacağına dair güçlü göstergeler var.

Çoğunuz, iş veya resmi amaçlarla ülke içinde demiryolu veya karayolu ile oldukça fazla seyahat edeceksiniz. Bu çabalarda da başarı gösterilir. Genel olarak konuşursak, seyahat sizin için keyifli ve kazançlı olacaktır.

Sağlık 
Kasım 2021 Akrep burcu, sağlık için harika umutlar vaat ediyor. Astral beklentiler faydalıdır ve bu nedenle herhangi bir önemli sağlık sorunu olmayacaktır. Küçük sağlık sorunları, acil tıbbi yardımla halledilebilir. Kronik hastalıklar kontrol altına alınacak.

Düzenli egzersiz ve sağlıklı beslenme rejimleri ile formunuzu korumanız gerekir. İyi sağlık neşeli bir mizaç getirir. Stres seviyeleri, faaliyetlerin uygun şekilde planlanmasıyla kontrol edilebilir. 

Bu nedenle, uygun olmayan çeşitlilikteki insanlardan ve yerlerden uzak durmanız çok önemlidir. Bunu yaparsanız sağlığınızı koruyacaksınız. Bu ay öksürük ve soğuk algınlığına dikkat etmelisiniz. 

Aile ve çocuklar 
Bu ay, yıldızların hiçbiri çok uygun bir şekilde yerleştirilmediğinden, ailenizin işlerinin sorunsuz seyretmesi pek olası değil. Bazılarınızın erkek kardeşlerinizle olan ilişkilerinizde ciddi bir gerilim yaşayabilirler. Bu son derece tatsız bir duruma bile yol açabilir. Sabırlı olun ve herhangi bir  kışkırtılmaya aldanmadan hareket edin.

Ayrıca, anne akrabalarınızla gergin ilişkiler olasılığı vardır. Bu aslında, gerilimin hakim olduğu bir bütün olarak aile ortamı için geçerli olacaktır.

 

Çoğunun performansı da çok fazla güven uyandırmaz. Yüksek öğrenime girecek veya hukuk ya da muhasebe eğitimi alacak olanlar özellikle zor zamanlar geçireceklerdir. Ancak anne babalar onların uğraşlarında sebat ettiklerini ve gerektiğinde yardım etmeliler.

Finans 
İş insanları ve güzel sanatlar  olumsuz etkilenecek ve masraflarını karşılamak için birikimlerine güvenmek zorunda kalacaklar. Spekülasyonlar ciddi kayıplarla neden olabilir ve yatırımlar istenilen karı vermeyebilir. Ay, yeni projelere başlamak için uygun değil.

22'sinde, Güneş para evinize girerken,  Yapmanız gereken finansal değişiklikler iyi sonuç verecek ve Müreffeh bir dönemi karşılayacaksınız. 

Akrep Önemli sayılar:
5, 9, 12

Akrep Kasım önemli tarihleri:

1, 2, 9, 21, 22

Akrep Burcu Kasım özel notu:

Mali konulardatüm giderleri ve gelirleri titizlikle değerlendirmeniz iyi olur. Ve daha da iyisi, hesaplarınızın tutulmasını sorumlu ve güvenilir bir kişiye emanet etmeniz gereken bir aydasınız. 

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık