Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

İkizler 2016 Yıllık Burç Yorumları

İkizler 2016 Genel

Bu yıl 4 tutulma gerçekleşecek. İkisi Güneş, ikisi Ay tutulması. Yeni Ay’da güneş ve ay aynı burçtayken bir Güneş tutulması, Dolunay’da güneş ve ay zıt burçlardayken bir Ay tutulması gerçekleşir. Güneş ve Ay tutulmalarının etkileri 6 ile 12 ay etkili olmaktadır. Gökler rehberiniz, yolunuz ışık olsun.

Bu sene İkizler 2015 yılına nazaran daha iyi bir yıl geçirecekler; 2016’nın şubat ayından itibaren, özellikle de sağlık söz konusu olduğunda rahatlamalar gerçekleşecek. İkizler, kariyer anlamında büyük bir atılım yapacaklar fakat bu atılımın onlara sağlayacağı şöhret, Eylül ayı boyunca artış gösterecekse de, maddi anlamdaki meyvelerini sene sonundan itibaren toplamaya başlayacaklar. Ayrıca, İkizler bu seneyi çoğunlukla bir içsel huzursuzluk içerisinde geçirebilirler ve bekâr İkizler Eylül ayına kadar hem iş, hem de özel hayatlarında birçok ilişki yaşasalar dahi bunlara bel bağlamamaları gerektiğini belirtelim. Ayrıca İkizlerin enerji seviyelerinin biraz düşük olabilir kendi kendinizi motive etmeniz kişisel gelişiminize ağırlık vermeniz gereken bir yıldasınız. Ev ve aile hayatınızın oldukça önem kazanacağı özellikle ilk 9 ay boyunca bu konulara öncelik vererek ilerleyeceğiniz bir süreç içinde daha büyük bir eve taşınabilir inşaat sektöründe ilerleyebilir yaşamsal konforunuzu arttıracak gelişmeler deneyimleyebilirsiniz. Önemli yatırımlar gerçekleştirebilir kendi işinizin sahibi olabilirsiniz. 2016 enerjinizi doğru kullandığınız takdirde kalıcı işler yapabildiğiniz bir yıl olabilir. Yılın ilk 9 ayında işbirlikleri ortaklıklar İkizler için pek te iç açıcı sonuçlar vermeyebilir. Özellikle Mart Mayıs ve Ağustos aylarında çatışmalar fikir ayrılıkları ve sizden gizlenen gerçeklerin ortaya çıkması ile zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Öfke ile hareket etmeden sabır ve diplomasi ile ilerlemeniz gerekli İkizler kariyer hayatlarını yapılandırırken zor bir dönemeçten geçecek sonbahara kadar.

İKİZLER burcu için dikkatli olunması gereken tarihler
İş ya da özel yaşamınızda herhangi bir büyük bir karar alabileceğiniz tarihler Ay’ın Boğa, Akrep ve Oğlak burçlarında olduğu zamanlardır. 25 Ağustos 19 Eylül arası stratejik davranmalı ayrıntılara önem vererek hareket etmelisiniz. 30 Nisan 16 Temmuz tarihlerinde de dikkatli olmanızda fayda var iş ve aşk hayatınızla ilgili kararlarda. Güneş Aslan, Akrep ve Kova burçlarında olduğunda kararlar almamaya özen gösterin. Ay’ın hangi burçta olduğunu www.astrodeha.com gökyüzünde bugün bölümümüzden takip edebilirsiniz.

İKİZLER 2016
Aşk ve İlişkiler

Duygusallığınızın arttığı var olan ilişkinizi sorgulamaya başladığınız bir yıl 2016. Yıldızların öğretmeni Satürn ilişkinizi evliliğinizi bir dizi sınavdan geçirebilir. Eşinizin anlayıştan yoksun davranışları karşısında sıkıntılar yaşayabilir ilişkinizi bitirme yönünde düşüncelere kapılabilirsiniz. İlişkisi yolunda giden İkizler ise eşlerinin sağlık sorunları ile ilgilenebilirler. Öğretmen Satürn evliliğinizi test ederken karşılıklı sevginizin gücünü de sınayacak. Sabır ve olgunlukla hareket etmek avantajınıza olacaktır. Bekar İkizler birden fazla ilişki yaşayarak hayal kırıklığı ve pişmanlıklar yaşayabilirler Eylül ayına kadar kalıcı ilişkiler kurabilmeniz zor gibi görünmekte. Eylül 2016 dan Ekim 2017 ye kadar ise kalıcı ilişkiler belki de sürpriz bir kararla evlilik. İkizler burçları için doğurganlık artıyor, çocuk sahibi olmak için tedavi gören İkizler bu sene bu arzularına kavuşabilirler. Çocuk sahibi anne babalar onlarla mutlu olup gurur duyacağınız gelişmeler yaşayabilirsiniz.

İKİZLER 2016
Kariyer ve Finans
Son bir kaç yılın dengesiz enerjilerinden yoruldunuz. Bu yorgunluk sizleri 2016 boyunca gerçeklerden ve yapabileceklerinizden uzaklaştırmamalı! Yetersizlik duygusu motivasyon eksikliğine ve şansı değerlendirememeye neden olsun istemiyorsanız kendinizi toparlamalısınız. Başarısızlık kaygısı yeteneklerinizi ortaya koyamamanıza neden olabilir. Batmak ta insan için çıkmakta aklınızı kullanmalı kurban rolünden sıyrılarak cesaretle kararlar almalısınız. Yılın ilk 9 ayı için kendinize titiz bir çalışma programı yapmalı ve var olan engelleri kaldırmak için harekete geçmelisiniz. Mart ayında gerçekleşecek Güneş tutulması kritik bir karar ve başarı işareti olabilir sizler için hayal ile gerçek arasında ki dengeyi sağlayabildiğinizde. Ocak ayında yönetici gezegeniniz geri harekette olacağından sözleşme ve anlaşmalarda kayıplar yaşanabilir DİKKATLİ olun. Mart Mayıs Haziran ve Temmuz ayları mücadele gerektiren şartlar söz konusu sizler için stresli, yoğun, karmaşık etkilerle uğraşabilirsiniz. Yılmadan hareket edip diplomatik davrandığınız sürece her şey sizin için aşılabilir olacaktır. Eylül ayından itibaren ise şans sizden yana. Sevgili İkizler Finansal kazançlarınız ve başarınız çabalarınızla orantılı ilerleyecek bu yıl.

İkizler 2016 Sağlık
Sağlık ile ilgili konularda çok dikkatli olmanız gereken bir yıl. Günlük beslenme alışkanlığınızı uyku düzeninizi analiz etmeli ve bu konularda alışkanlıklarınızı değiştirmelisiniz. Öğretmen Satürn. Omuzlar, genital organlar boğaz ve karaciğer ile ilgili konularda bazı sorunlar yaşamanıza sebep olabilir. Sırt ağrılarınızı da önemsemeli bedeninizi esnek tutacak bir spor dalı ile ilgilenmeye başlamalısınız Şubat ayı ile birlikte. Sağlıklı beslenme, düzenli bir uyku koruyucu bir kalkan gibi koruyabilir sizleri.

Ocak İKİZLER 2016
Gökyüzü yılın ilk ayında yönetici gezegeniniz Merkür geri hareketi ile meslek hayatınızda bekleyen işlerinizi tamamlamanız için destekliyor sizleri. Yeni anlaşmalar satışlar da gecikme ve iptaller yaşanabilir. Ay boyunca iş değişikliği gibi konuları askıya almanız faydanıza olacaktır. Finansal konularda belirsizlikler zorlanmanıza neden olabilir. Kredi başvurusu yapmayı düşünüyorsanız beklemede kalmalı bir sonra ki aya ertelemelisiniz. Yolculuklarda da dikkatli olmalısınız acele davranışlardan sakının aksi takdirde yaralanmalar söz konusu olabilir. İkili ilişkilerinizde de gergin enerjiler hakim sakinliğinizi korumalı ani kararlar almamalısınız.

Şubat İKİZLER 2016
Gökyüzü bu ay gelir kaynaklarınızda yaşanacak artışlarla rahatlamalara işaret etmekte. Mali konularda şansınız yaver gidebilir beklenmeyen bir popülarite ve kazançlar elde edebilirsiniz. Toprak ve mülkiyet konularında ilerlerken çok dikkatli olun. Özellikle de yeni tanıdığınız insanların yönlendirmeleri ile yanlış kararlar alabilirsiniz. Rahu Transiti maddi kayıplarına yol açabilir. Yeni düşünceler kafanızda şekillenirken tereddütlerin sizi alt etmesine izin vermemelisiniz.

Mart İKİZLER 2016
Bu ay yönetici gezegeninizin diğer planetlerle oluşturduğu açılar ateşli hastalıklar ve cilt sağlığınızla ilgili sorunlara yol açabilir. Evli İkizler için sorunlar gün yüzüne çıkabilir ve eşinizin bencillikleri karşısında sabırlı olmakta zorlanabilirsiniz. Mars ve Satürn etkileri geçmişte yaşanan sağlık sorunlarının tekrar etmesine neden olabilir. Stresten olabildiğince uzak durmalı başkaları mutlu olsun diye kendinizi mutsuz etmemeli kendinize bedeninize ruhunuza gereken değeri vermelisiniz.

Nisan İKİZLER 2016
Sağlığınız ayın ilk 10 günü önem kazanmakta. Mevsimsel geçişler ateşli hastalıklara neden olabilir buda profesyonel iş hayatınızı etkileyebilir. Kan basıncı ile ilişkili yaralanmalar ve sorunların mümkün olabileceği gibi, sağlığınızla ilgili her konuda dikkatli olun. Özel yaşamınızda ki istikrarsızlık sizleri yeni arayışlar içine yöneltebilir fakat aradığınızı bulamayabilirsiniz. İş hayatınızda ise duygularınızla değil profesyonel kararlarla başarılı olabilirsiniz.

Mayıs İKİZLER 2015
Bu ay boyunca hızlı kararlar almaktan uzak durmalısınız. Özellikle de iş ve eğitim hayatınızla ilgili konularda. Cazip fikirler beklediğiniz sonuçları alamamanıza neden olabilir. Giderlerinizi kontrol altında tutmalı kişisel güvenliğinizle ilgili konular da dikkatli olmalısınız. Yolculuklarda ise son anda iptaller yaşanabilir. Evli İkizler eşinizin sağlık sorunları ile karşılaşabilir onun finansal konularda yaşadığı gerginliklerden etkilenebilirsiniz.

Haziran İKİZLER 2016
Finansal konularda krizleri aşabileceğiniz bir aydasınız. İşiniz gereği yapacağınız yolculuk ve uzun seyahatler kazançlarınızı arttıracaktır. Ay boyunca işinize odaklanmalı aklınızda kini uygulamaya sokmak için cesaretli davranmalısınız. Bu ay iş değişikliği yapabilir var olan işinizi büyütme imkanını yakalayabilirsiniz. Ayın 2nci yarısından itibaren Araçlar kullanırken dikkatli olun.

Temmuz İKİZLER 2016
Bu ay tüm sağlık sorunlarınız düzelmeye başlıyor ve siz yaşamın güzelliklerinin keyfini çıkarmaya başlayacaksınız. Her türlü ruhsal fiziksel zihinsel yorgunluktan uzak durmalı yaşamı hayatınızda ki kişileri farklılıkları ile kabul etmelisiniz. Evli İkizler eşinizin kendi ailesi ile sorunları ilişkinize yansıyabilir bu durum geçidir endişeye kapılmadan hareket edin. Ay ortasından itibaren her şey yoluna girecektir.

Ağustos İKİZLER 2016
Ağustos ayı gayretlerinizle şekillenecek sevgili İkizler. bekleyen tüm gayreti gerçekleştirerek ilgilidir. Yurt dışına gitme hayaliniz varsa bu ay işinizle ilgili bu hayalinizi gerçekleştirebilir kazançlı çıkabilir önemli ortaklıklar ve iş birlikleri gerçekleştirebilirsiniz. Kar ve kazançlar iş birlikleri sayesinde gerçekleşecektir.

Eylül İKİZLER 2016
Ay boyunca öfke kontrolü yapmalı her doğruyu her yanlış insanın yüzüne söylememelisiniz. Cesaretinizi riskleri doğru yöneterek göstermeli engellerin sizi ideallerinizden uzaklaştırmasına izin vermemelisiniz. Ay’ın ilk günlerinde eşiniz ile kısa bir yolculuğa çıkabilir ilişkinizi çok daha romantik bir hale getirebilirsiniz. İş hayatınızda alacak ve borçlarınızı çok dikkatli ele almalı yatırım planlarınızı dikkatle yapmalısınız. Gelir yurt dışı ile yapacağınız iş birlikleri ile artabilir. Birden fazla kaynaktan para kazanabilirsiniz.

Ekim İKİZLER 2016
Değişikliklerle dolu bir ay özellikle iş hayatınızda Ne olursa olsun cesaretinizden alacağınız gücü iş hayatınıza yansıtmalı sahip olduklarınız için mücadele vermelisiniz. Bu ay düşmanlarınız etkisiz olacaklar ve siz tanıtımla ilgili konularda büyük başarılar elde edebileceksiniz. Rakiplerinizi açık ara arkanızda bırakıp mesleği olduğunuz alanda söz sahibi olabileceksiniz. Yaratıcı yeteneğinizi kullanarak çok başarılı olabileceğiniz bir aydasınız.

Kasım İKİZLER 2016
Bu ay hemen her şeyde başarı sizinle birlikte. Kardeş ve arkadaşlarınızdan gelecek destekle yükseleceksiniz. Çalışan İkizler maaşınızda artış terfi bu ay gerçekleşebilir. Gelirleriniz de giderlerinizde artacak bu ay. Aşk hayatınızda ise evli ve bekar İKİZLER için şahane etkiler söz konusu.

Aralık İKİZLER 2016

Gökyüzü planlarını doğru yönettiğiniz takdirde önemli yatırımlar gerçekleştirebileceğinize işaret etmekte. Özellikle de 1 ve 6 Aralık tarihlerinde Bu ay arkadaşlarınızla ilişkilerinize dikkat etmelisiniz. Kim dost kim düşman öğrenecek sözde arkadaşlarınızın maskelerinin düşmesi ile şaşkınlık ve olgunluk kazanacaksınız. İş hayatınızda disiplinli olmak, profesyonel olarak karşılaşacağınız engellerin aşılmasında size yardımcı olacaktır.

NOT: TAKLİTLERİMDEN SAKININIZ :) Yazılarımın izinsiz kullanılması halinde yasal işlem başlatılacaktır.

Gökler rehberiniz yolunuz ışık olsun.
Dr. Astrolog Şenay DEVİ
İletişim: 0212 583 32 75 & 0539 206 19 53

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık