Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Hint Astrolojisine Göre Şubat 2018 Burç Yorumları

Şubat Koç 2018

Şubat sizler için mali kazanç vaat eden ay. Devlet resmi kurumlar ile ilgili işler yapan Koçlar bu alanlarda başarılı sonuçlar alabilirsiniz ay boyunca. Hangi sektörde iş yapıyor olursanız olun, Profesyonelliğinizi korumalı duygularınızı işinize yansıtmamalısınız. Bu ay nakit akışı ve yüksek gelirler elde etseniz de endişeleriniz kaygılarınız yüksek bir şekilde sizi zorlayabilir. Özel yaşamınızda ise 14 Şubattan itibaren sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Şubat Boğa 2018

Şans maddi ve manevi anlamda sizlerle ilerleyebilir bu ay. İş hayatınızda Profesyonel yönünüzü ön plana çıkarabildiğiniz anda hızlı bir şekilde ilerleme ve istikrar elde edebilirsiniz. Sabit çalışmalarınız boyut değiştirebilir yenilikçi yaklaşımlar bu anlamda yapılan öneriler sizi başka noktalara taşıyabilir istikrar maddi manevi büyük bir rüzgar olup eserken hayatınızda yavaş ağır ilerleyen her şeyi de gücüyle sizden uzaklaştıracaktır. Eğitim ve özel yaşamınızda ise şansı kendi çabalarınız ile ortaya çıkaracaksınız ne istediği bilen biriyseniz seçiminizi yapmalı yolunuzu belirlemeli ve kararlılıkla ilerlemelisiniz.

Şubat İkizler 2018

Şubat ayı öğrenciler için biraz zorlayıcı enerjiler ile başlasa da azmin elinden hiç bir şey kaçmaz ilkeniz bu olmalı. Küçük kısıtlamalarla, bu süre zarfında tatmin edici bir nakit akışı için mücadele etmeniz gerektiğinin farkındalığı ile ilerleyin. Mali konularda ortaklardan zararlar ve hukuki sorunlar yaşanabilir kontrolü elden bırakmayın. İçinizdeki ruhsal arayışı önemseyin ve ay boyunca maneviyatınıza önem verin. Ailevi ilişkilerde hâkim olan huzur uyumu güçlü hale getirecektir.

Şubat Yengeç 2018

Şubat ayı aşk hayatınızda ilerlemeleri getirecek olumlu yönde. Evli Yengeçler Eşiniz kariyer veya finans alanında iyileşmeler yaşayabilir. Bu, onunla ilişkinizi size olan yaklaşımında daha sevgi dolu olmasını sağlayabilir anlayış her şeyin üstesinden gelecektir. İş hayatınızda ortaklık teklifleri alabilirsiniz. fırsatları değerlendirdiğiniz takdirde doğru adımlar ile finansal konularda iyileşmeler ile karşılaşabileceksiniz. Özel yaşamınızda ise kuşkularınızı ilişkinize yansıttığınız sürece krizler kaçınılmaz olacaktır.

Şubat Aslan 2018

Bu ay iş ve eğitim hayatınızda istikrarlı gelişmeler kıskanç kişilerin gözlerinizi üzerinize çevirebilir. Dikkatli olun kıskançlığın dışa vurumu sonucu çıkabilecek a kavgaları önlemek için diplomatik yaklaşımlar ile hareket edin. Özel yaşamınızda ise Eşinizin size olan yaklaşımlarından rahatsızlık duyabilir her yaptığı şeyi farklı yorumlayarak tartışmaları başlatan ve sonrasını yönetemeyen kişi siz olabilirsiniz. Dikkat edin. Bu ay işbirlikleri sayesinde ek girişimler size kazanç sağlayabilir. Çalışma alanınızı genişletmek için inatla aynı şeyleri yapma arzusundan uzaklaşmalısınız.

Şubat Başak 2018

Şubat 2018 kariyer umutları için mükemmel fırsatları barındırıyor sizler için bu ay terfi ve yeni pozisyonlar ile ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz.. Yeni girişimlere girmek olumlu sonuçlar doğurabilir ve iş sisteminizi genişletebilirsiniz. Düşmanlarınız muhtemelen kıskançlık yüzünden ilerleme yolunda sizlere barikat lar kuracaklar dikkat edin ve ne olursa olsun polemiğe girmeyin. Sağlığınız ile ilgili sorunlarınızın azalmaya başladığı bir aydasınız. Özel yaşamınızda ise evliliğinizde ya da devam eden ilişkinizde gereksiz tartışmalardan kaçının haklı olmaya değil mutlu olmaya bakın.

Şubat Terazi 2018

Bu ay iş yerinizde yenilikler söz konusu olabilir bu yenilik le birlikte daha rahat ve huzurlu bir çalışma ortamına kavuşmuş olmak sizleri de daha enerjik kılacaktır. Ailevi konularda ise sürekli beklentilerini maddi olarak size yüklemeleri karşısında gerginlikler yaşayabilirsiniz. Bu ay yüksek öğrenim görmek isteyen öğrenciler devlet kurumlarından fırsatlar elde edebilirler. Evli ve çocuk sahibi olmak isteyen Teraziler bu ay tıbbi müdahaleler ve tedavi ile ilgili aksaklıklar yaşayabilirler bu durum duygusal olarak baskı altında hissetmenize ve nedensiz bir şekilde bu durumdan eşinizi sorumlu tutan bir yaklaşım sergilemenize neden olabilir dikkatli olun ve empati yaparak dengeleri korumaya özen gösterin.

Şubat Akrep 2018

Bu ay iş ve eğitim hayatınızda şeref ve saygınlığınız artabilir. Göksel hareketler sizin & ailenizin refahı için lehte etkileri barındırıyor bu ay . Spiritüalizm sizleri uyanışa geçirecek gördüğünüz bir rüya okuduğunuz ya da okuyacağınız bir kitap sizleri bambaşka birine dönüştürebilir pozitif anlamda. Zorlu alışkanlıklarınızı değiştirmek te zorlandığınız yaklaşımlarınızı kendi iradenizle dönüştürebilir bırakabilir yenilenebilirsiniz. İş hayatınızda, Akıllıca kararlar almakla birlikte, çalışma alanında yeni bir lider olarak üst sıralara çıkabilir önemli başarılar elde edebilirsiniz. Ailevi ve özel yaşamınızla ilgili konularda ise sükunet sizlere çok fazla şey kazandırabilir.

Şubat Yay 2018

Bu ay cesaret sizleri çok daha iyi yerlere getirebilir. Ailevi konularda yaşanan gerginlikleri kararlı davranışlarınızla çözüme kavuşturabilirsiniz. İş hayatınızda ise korkusuz yaklaşımlarla yeni girişimler ve projelerden hoşnutluk duyabilir arzulanan sonuç ve kazançlarla üstlendiğiniz şeyleri başarabilirsiniz. Bu ay risklerden uzak durmalısınız bilmediğiniz alanlara para yatırmaktan uzak durun. Özel yaşamınızda ise karışık etkiler söz konusu eş ya da sevgilinizin geçmişiniz ile ilgili konuları bir dedektif gibi araştırması gerginlikleri tetikleyebilir.

Şubat Oğlak 2018

Bu ay sağlığınız ile ilgili konularda daha duyarlı olmalısınız. Özellikle Oğlak erkekleri alt batın ile ilgili rahatsızlıklarınızı zaman geçirmeden bir hekime göstermeniz fazlası ile önem taşımakta zamanında yapılacak müdahaleler olası büyük sağlık sorunlarının üstesinden gelmenizi sağlayacaktır. Bu ay iş ilişkilerinizde büyük başarılar sizleri karşılamakta aktif girişken ve çalışkan olduğunuz takdirde. Hukuki ve resmi işlerinizde bu ay tam istediğiniz gibi ilerleyecektir. Bu anlamda yapacağınız girişimlerin olumlu geri dönüşümleri ile karşılaşacağınız finansal olarak rahatlayacağınız enerjiler ile karşı karşıyasınız. Özel yaşamınızda ise tek taraflı kararlar almamaya özen göstermeli haklı olmadığınız konularda inatçı bir tutum sergilememelisiniz.

Şubat Kova 2018

Bu ay iş ve eğitim hayatınızda çabalarınızı arttırmanız gerekebilir düşmanca davranışlarını ileri noktalara taşıyacak kişiler yüzünden ekstra emek vermeniz gerekse de pes etmemelisiniz. İşinizle ilgili konularda şansınızı kendinizin yaratacağının bilinci ile ilerleyin. Bu ay, Bulaşıcı hastalıklar, baş ağrısı, ateş, mide ve kemikler ile ilgili problemlere karşı çok dikkatli olun. Aşk hayatınızda ise genel anlamı ile huzur hakim olmaya başlıyor ufak rüzgarların esintisi ile ilişkinizi sarsmamayı öğrenmelisiniz.

Şubat Balık 2018

Şubat sizler için her zamankinden daha fazla ihtiyatlı davranmanız gereken enerjileri barındırmakta. Büyük yatırım planlarınızı devir ya da satın alma ile ilgili konuları tekrar gözden geçirmeli varlıklarınızı riske edecek hiç bir oluşumun içinde yer almamaya özen göstermelisiniz. Özellikle geniş çaplı bir işletme sahibiyseniz resmi kurumlar ile ilgili çalışmalar için yurtdışına seyahat etmeniz gerekebilir. Özel yaşamınızda ise gece hayatına düşkün arkadaşlarınız yüzünden skandallara karışabilir ve bir anda yapmadığınız şeyler ile sırf bulunduğunuz ortam yüzünden suçlamalar ve ciddi eleştiriler ile karşılaşabilirsiniz. Başkalarını kırmamak adına taviz vermemeyi öğrenmelisiniz.

imza-senay-yangel

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık