Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Haziran 2018 Aylık Akrep Burcu Yorumu

Akrep Burcu ♏

Güneş Yükselen yada Ay burcu Akrep olanlar,

Gökyüzünün bu ay sizlere mesajı: Kader; yolun tamamını değil, Sadece yol ayrımlarını verir. Güzergah bellidir. Ama tüm dönemeç ve sapaklar yolcuya aittir. Öyleyse, Ne hayatın hakimisin, Ne de hayat karşısında çaresiz. ŞEMS  

2018 Haziran Akrep

Bu ay kredi yatırım gibi planlarınızı Ay’ın ilk haftası yapmamaya özen gösterin. Verilen sözler yerine gelmeyebilir dolandırılabilir ortaklıklardan zararlar görebilirsiniz. Özel yaşamınızda da eş ya da sevgilinizin başına buyruk tavırları yüzünden sert tartışmalar yaşayabilirsiniz onu uyarırken işinizle ilgilenememenin getirisi  finansal problemler yaşayabilirsiniz. Bu nedenle, bu ay boyunca finansal yönetime dikkat etmeli tasarruf planlarınızı dikkatle yapmaya özen göstermelisiniz. Genel olarak, bu dönem her seviyede yeni büyüme ve ilerleme umutları vaat etmekte sizler için. Bekar Akrepler hayal kırıklıkları yaşamak istemiyorsanız seçici davranmalısınız. 

Ay karşıt burcunuz Boğa’da olduğu günler de yeni başlangıçlardan uzak durmalı öfke ve hızla kararlar almamaya özen göstermelisiniz.

Ay’ın günlük geçişlerini astrodeha.com Gökyüzünde bugün bölümümüzden takip edebilirsiniz.

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık