Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Hangi Burç Nasıl Bir Stalker

Sosyal medyanın insanların hayatının vazgeçilmez bir parçası olmasıyla birlikte artık sosyal medya platformlarını daha sık takip etmeye başlamış bulunuyoruz. Ara butonlarını sık sık kullanan ve belirli kişileri sürekli takip eden kişiler ise “Stalker” adı ile anılıyor. Peki hangi burçlar ne tür bir stalker?

Koç

Koç burçları inatçı kişilikleriyle tanınırlar. Bu inatları çoğu zaman kendileriyle savaşan bir stalkerı ortaya çıkartır. Sık sık “yeni fotoğraf paylaştı mı acaba?” diye düşünen koç burçları sevdikleri kişileri yakından takip ederler.

Boğa

Boğa burçları stalklamaya ihtiyaç duymazlar. Birini takip etmek isterlerse doğrudan takip eder ya da soru sormayı tercih ederler.

İkizler

Başarılı bir stalker olan ikizler burcu sabahtan akşama kadar stalk yaptığı bir günün ertesinde hiç oralı olmayabilir.

Yengeç

Anaç yapıları ile tanınan yengeç burçları bu konuda sinsidir. Fakat başarılı bir stalker değildir. Yanlışlıkla “beğen” tuşuna basabilen ya da “hikayeler” kısmında görüntülenen biri var ise o muhtemelen yengeç burcu bir stalkerdır.

Aslan

Aslan burçları başkalarını takip etmekten ya da izlemekten pek keyif almazlar. Ancak zaman zaman stalk yapmaktan da uzak durmazlar.

Başak

Detaycı ve titiz karaktere sahip olan başak burçları stalk konusunda adeta ustadırlar. Başak burcu bir kişi sizi stalklıyor ise herhangi bir iz bulamayabilirsiniz.

Terazi

Terazi burçları gizli takip konusunda uzmandır. Ancak stalkladıkları kişilere yakalanma ihtimalleri de çok yüksektir.

Akrep

Yıllarca sizi takip eden bir akrep burcunu fark edebilmeniz imkansız olabilir. 

Yay

Stalk amaçlı sosyal medya kullanmaktan çekinmeyen yay burçlarının da başarılı bir stalker olduğu söylenebilir.

Oğlak

Oğlak burçları stalklayan değil, stalklanan olmayı tercih ederler. 

Kova

Dahilik ve delilik arasında gezinen kovalar idealist yapılarıyla dikkat çekerler. Stalk yaptıkları zaman amaçları eleştirmek kritik yapmak ya da ders çıkartmak olabilir. 

Balık

Kendi dünyalarında yaşayan balık burçları stalk yapmayı çok sevmelerine rağmen bunu asla kendi dünyalarında kabul etmez veya itiraf etmezler. Bir gün karşınıza çıkarak 1 ay önce yediğiniz yemeği size anlatmaya her an başlayabilirler.

 

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık