Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Haftalık Gökyüzü Enerjileri (16 - 22 Aralık 2019)

Bu hafta kendi çıkarları için başkalarının mutluluğu ve başarısından rahatsız olup kıskançlık ateşi yakıp yıkan yaralayan  zarar verenlerin EKTİKLERİNİ BİÇECEKLERİ İmtihan haftası olacak enerjileri barındırmakta GÖKYÜZÜ.

Pozitif etkilerine gelince
Kendilerine olan inancını yitirmeyenler
Yürekleri ASLAN Ruhları AK olup
Benliklerini  aşk ile besleyen
Değerlerinden uzaklaşmayanlar
Başkalarının değil kendi değerleri ile ilerleyenler
Merhametini kaybetmeyen
Sevenler sevilene sevene AŞK ile sahip çıkanlar
CESARET ile KARARLI olarak hayata yolcu olanlar
ZÜMRÜDÜ ANKA KUŞU GİBİ Küllerinden YENİDEN DOĞACAKLAR
Aşkta Sağlıkta İşlerinde ve İlişkilerinde

Bu hafta boyunca teknolojiyi daha iyi kullanabilir iş eğitim ile ilgili yeni bir şeylere başlatmak, yeni şeyler öğrenmek ve yeni bakış açıları ile hayatlarımızı iyileştirecek cesareti ortaya koyarak başarılı olacağımız etkiler ile karşı karşıyayız.

Takıntılarımızdan duygu değişimleri ile içimizde bulunan öfkenin ateşinden arınıp daha sağlıklı düşünerek doğrularımızı fark edebilir ilişkilerimizi iyileştirebiliriz. YALANCILARIN NANKÖRLERİN DOST yüzlü DÜŞMANLARIN oyunlarının bozulacağı GERÇEKLERİN ortaya çıkacağı arınma haftasındayız. Gitmesi gereken kötü ruhlara merhamet etmemeli tekrar aynı oyunlara düşmeden  hayatlarımızdan çıkıp gitmelerine izin vermeliyiz ki. Arınma değişim dönüşüm beraberinde gelsin hayatlarımıza.  Aşk hayatlarımızda Tutku, Romantizmi AŞK GÜVEN daha da etkili enerjiler ile ilişkilerinde sevgi olanların ilişkilerini daha da güçlü hale getirecek.

Göksel enerjiler entelektüel yeteneğimizi öğrenme, müzakere etme ve cesaret verici, sezgilerden esinlenen ve geniş bir görünüm sergileyen kararlar almaya başlamamızda etkin olacak gezegen geçişleri dünyaya bakış açımızı yenileyecek ve kendi varlığımızı artılarımızı eksilerimizi daha net gözlemleyebileceğiniz. Fakat  gezegenler arasındaki uyumlu yönlerin aynı zamanda kendi kendimize sevdiklerimize hoşgörü, kendine yeterlilik, gibi konularda da daha disiplinli ve pozitif olmamızın gerekliliğini ön planda tutmamızın önemini vurgulamakta.

İşlerimizi hayallerimizi arzularımızı isteklerimizi gerçekleştirmek, birleştirmek, inşa etmek, kesin hesaplamalar yapmak, değerlendirmeler yapmak ve analizler yapmak için ihtiyacımız olan tüm desteği alacağımız enerjiler gökyüzünden yeryüzünü yaşamlarımızı aydınlatırken şimdi bizlere düşen kendimize net  hedefler belirleyerek verimliliği arttırmak için  son derece koordine ilerlemeye yönelik adımlar atarak ilerlemek.

Her bakımdan verimlilik artıyor , bugüne kadar çok zor, sıkıcı ya da zor görünen olaylar yaşadıysak GÖKYÜZÜ BÜYÜK MÜKAFATLARA hazır olmamızı MÜJDELİYOR bizlere.

ARINMA Enerjilerine hafta oyunca daha  sağlıklı bir yaşam   çalışma ve yenilenme motivasyon teşvik etme gibi güzellikler ile huzur dolu günlere HOŞGELDİN diyelim.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık